Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Já to dělám přes jeden program... Kdy budou fotečky tebe s účesem? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-( no asi nebudou protože to neumím zmenšit kuratkol:-( :-( ach jo :-(jsem se těšila jak vám je ukážu:-(
Odpovědět
Pošli mi to na mejl a já ti to zmenším. Mejl je kuratko. Na seznamu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-N Sandulko,já jsem se tááák těšila na ten účes a pořád nic :-( :-( :-D ráda bych ti poradila,ale sama nevim jak =-) x-) Ale pošli to kuratkol na meil a ona ti s tim určo poradí ;-) :-)
Odpovědět
sorbon: Ahojky, normálně já jsem fakt závislá na beremku. Asi do jedné server neběžel a mohla jsem se zbláznit :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kuratkol ;-) já jsem se taky právě vůbec nemohla přihlásit a byla jsem z toho jaksi nervozní :-D :-D :-D takže můžeš bít klidná,závislačky jsme obě dvě :-D :-D :-D Já jsem si ted stahovala písničky na obřad a zatím jsem našla jen dvě,ještě jich potřebuju tak 5 :-( a nevim kde ještě hledat :-( A co ty Kuratkol,budeš mít na obřadu živou hudbu nebo budeš mít vlastní CD? =-) :-N
Odpovědět
Nám dali seznam asi 40 skladeb, ze kterých jsme si měli vybrat 3 skladby. 20 vážná hudba, 20 převážně hudba z filmů. Něco jsme vybrali .... Jaké písničky ještě hledáš? Třeba nějakou z nich mám...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré "ráno" holky moje :) Já teprva teď vstávala :-D :-p :-N
Odpovědět
kauculacek: Ahojky. O nic jsi nepřišla.... Beremko do jedné hodiny nešlo..... A my závislačky jsme z toho byly dost rozhozené. Jsem si říkala, že ani na jednu z vás nemám žádný kontakt, abych se vás zeptala, jestli vám beremko taky nejede. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak dobrý ;-) Aspoň bych tady neklikala jak magor :-D Sem byla včera na plese, taxem se dneskas prospala, sem sama doma.. Včera mi přišla organza ;-)
Odpovědět
kauculacek: Jaké barvy?
Odpovědět
Profilova fotka
Orange :) 25m x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kuratkol ;-) nemůžu nikde najít ke stažení nějaký svatební pochod,písničku od Petra Hapky "panna a netvor" a od Lucky Vondráčkový+Petr Bende"Láska na 100 let"namáš to??? =-) Kauculko:Tak ty jsi plesala jo? Já mám orgynzy cca 20m.a vlizelinu 30m.doufám že toho nebude až moc,ale furt lepší než aby mi scházelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sobonku - na tom emailu hudbasvatba@seznam.cz (heslo beremese) Panna a netrvoj je ;-) Jj, byl to absolventskej ples a měli sme tam předtančení..
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:A jak se tam mám dostat??? =-) jsem psala,že jsem blbá na takovýhle věci :-D :-D :-D To mám jako poslat email na tuhle adresu a přijde mi něco,kam mám zadat to heslo??? 8-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Otevři stránku "Seznam" a tam jak se přihlašuješ do emailu - tak místo svého emailu tam napiš "hudbasvatba" a do hesla napiš beremese ;-) A až budeš uvnitř, tak si normálně tu píšničku ulož k sobě, nebo si mail přepošli na svojí email. adresu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,jdu na to :-D to bude horor :-D :-D :-D mě to Beremko nějak blbne,pořád mi to píše,nelze přidat odpověd =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky mě dneska nějako blbne, asi půjdu uklízet, je to tu jak po výbuchu :(
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbíku povedlo se?
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko Jj,děkujuuuuuuuuuuuuu ;-) :-D už jsem si nějaké písničky stáhla,už mi chybí jen asi 2 :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co ještě sháníš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě shánim "Láska na 100 let"od L.Vondráčkový a Petr Bende a Panna a netvor (ale mělo by to bít tak 5min.) na tom hudbasvatba je,ale jen 2.30min. :-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
NA tom emailu jsou 2 verze myslím ;-) Láska na 100 let? Našla jsem jí jen od Lucky Vondráčkové
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko na Youtebe je i verze s tim Bendem,to se mi zdá hezčí,ale když jí nikde nenajdu,tak si stáhnu jen s tou Vondráčkovou ;-) Ale je super,že takový email existuje x-) teda vůbec je super,že to beremko existuje :-D :-D :-D bez něj bych byla ztracená :-D :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to je možné - já z Yout neumím stahovat.. :-( Tjn, ale poslendí dobou se tu dějou zvláštní věci :-)
Odpovědět
Holky, zrovna jsem si dneska říkala, že něco upeču, mám nový mixér. A po jednom použití normálně asi odešel, začalo se z něj kouřit. A to jsem ho používala jen na rychlost 1, asi 2x přepnula na 2, rychlost 3 jsem vůbec nepoužila. Fakt mě to naštvalo. Dostala jsem to jako dárek k vánocům. :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak šupej, reklamace, ne?.. ;-)
Odpovědět
Jenže problém je, že mamča neví, jestli má lístek a záručák není potvrzený ještě. Nejdřív se výrobek musí doma vyzkoušet a pak se měl nechat potvrdit.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak vidíš, tak si ho vyzkoušela.. NEvím, neporadím, v tomhle mám problémy sama :(
Odpovědět
Hrozně mě to mrzí.... Jsem si říkala, že se začnu učit péct. Mamča skoro nikdy nepekla. Jsem si musela zady postěžovat, co se mi stalo. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?