Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Sorbonku ? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýýý :) Dudu: tak stuhu ze jménama: - zkus se zeptat ve firmách, které dělají šerpy a stužky maturantům, tam by ti mohli pomoci a nebo potom to Ebay - ono to nevyjde moc draho. A avíc, tebe už to nezabije, máš těch hovadinek plno, tak proč né jednu navíc :-D :-D :-D Marti: Já taky dělám svatební noviny, asi se prostě lidičky nenudili, až se pojedeme fotit ;-)
Odpovědět
ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky :)
Odpovědět
Konečně máme páteček. Co tvoje nemoc? Už dobrý ?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, už lepší, ale chtělo by to "doležet" :) Adminy mě smazaly ty nakreslený věci :( :( :(
Odpovědět
Proč? Jsou na tebe nějaký vysazený. Asi si změn přezdívku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Né, jen sem tam nenapsala, že je to oznámení ;-)
Odpovědět
Co plánujete o víkendu? Já měla teď anglinu, s tou mi ten den hned utíká.
Odpovědět
ahojiii tak uz jsem taky tady...copak tady mame noveho?????? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: flákárnu, Jirka bude v práci přez víkend, takže chrápat, žrát a čumět na tv 8-)
Odpovědět
kauculacek: a brouzdat po beremku neeeee ? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, tak to ani zmiňovat nebudu :-D
Odpovědět
Pádím na obídek...
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska mrtvo :) Já se loučím, běžím na bus :)
Odpovědět
Profilova fotka
=-) prázdno..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, já mám opět shony, tak se omlouvám, že jsem tu poslední dobou míň... :-S Kauculko díky za tip, já už to zkoušela, ale prý potisknou jen 5 cm saténovou stuhu (jako že šerpu), já bych chtěla tak 2 cm... asi to bude muse jít přes ebay...Promiňte, musím valit z práce dom za miláčkem :-) ale zítra dojdu na dýl!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky :-N Tak dnes jste toho moc nenapovídaly =-) Dudunko:Ty to tady ted nějak flákáš ]-( :-D :-D že by jsi zas někde scháněla dekoraci???nebo lžíce na knedlíčkovou polévku v růžové barvě =-) :-p :-p :-D :-D :-D Kauculko:Ty adminy mě točí ]-( ]-( ]-( já minule musela vymazat jednu naší společnou fotku,ale u jedné holčiny v albu jsem viděla 5 fotek :-| ]-( :-S :-p Martinci:Co je nového????no přece to,že je zase pátek :-p :-D :-D :-D tak co,pročetla jsi si tu diskuzi o svatebních novinách??? =-) ;-) Sandulko a Kuratkol-ahoooojky ;-) x-)
Odpovědět
Ahojky, já musela dneska doma trošku máknout, už jsem to dost zanedbávala. Nemohla jsme dřív beremko otevřít, jinak bych nic neudělala...... V pátek nám volali, že posílají prstýnky a dodnes nepřišly. Fakt divný... Oznamka nám udělali do týdne se vším všudy.. Ty admini si na vás holky zasedli....
Odpovědět
Profilova fotka
No konečně tu někdo je 8-( :-D :-D ahojky Kuratkol ;-) To je teda divný s těma prstýnkama,to už je moc dlouho =-) a jak to posílali poštou?mi jsme si oznamka nechali dovézt zásilkovou službou a bylo to o.k.až pod nos mi to dovezli :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbonku: Posílali to poštou na dobírku..... Příjde mi to už divný. Objednávali jsme je 31.1., slíbili dodání max. do 4 týdnů a stále je nemáme.... Máme to objednané od firmy Retofy.
Odpovědět
Profilova fotka
No znáš Českou poštu ]-( zrovna dnes jsem byla tak vytočená z té naší,že už tam fakt nikdy nepůjdu :-S všechny přepážky zavřený,teda kromě jedný a vzadu se ty fůrie bavily a smály a vůbec je nezajímalo,že je tam fronta až ven :-| a opět jsem tam strávila ve frontě skoro 30 min. :-|
Odpovědět
Jo, to znám, já byla taky dnes pro balík a stála frontu... Paní u okýnka příjemná, znáš to... Jsme se přestěhovali na P5 a ta pošta kam teď chodíme je příšerná, komunistická..... Před vánocema mi nedoručovali zásilky...
Odpovědět
Holky, kde jstééééééé?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tady,musela jsem na PC pustit i přítele ]-( :-D Ale už půjdu do hajan,zítra je taky den ;-) dobrouuuu x-) Kauculko,Dudunko,Sandulko,Terinko,Martinci--------kde jste????????????? :-p :-p :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
uff ahoj sluníčka moje:-)omlouvám se že mám absenci:-)Byla jsem na té zkoušce účesu :-D
Odpovědět
sandule: A účes vybraný? Máš nějaký fota?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sandulko ;-) Už jsem chtěla jít do pelechu |-| ale jsem zvědavá,jestli máš nějaký fotečky ze zkoušení;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám Martinici :-D ahoooj Holčičky moje účes vybraný :-)krásnej:-)ale zmalovala mě jak ruský vejce ]-( to se mi nelíbilo tak mi pak namalovala jemněji a šlo to:-)fotečky mám:-)ale opět to neumím zmenšit abych to dala do albíka:-(ach jo:-(holky jak se to dělá?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ten účes který mám v albíku a je to čtvrtá fotka i tu čelenku jsem sehnala:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?