Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terinko,ty už zase mizíš? :-( tak pápápápá :-N Kauculko:Ty už jsi se vyspala? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šmarjáááá :-D :-D :-D
Odpovědět
tak uz jsem tady,no restauraci uz mame i na matrice uz jsme byli ted mi chybi takove ty ostatni veci jako oznameni hudba bla bla a tak dale
Odpovědět
sorbon:dekuji je to moje miminko poridili jsme si ji misto miminka ktere se nam uz rok nedari at nejsem sama :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
kdo je dudunka a proc se tam nemuzu kouknout....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už fakt, vypínám počítač ;-) Zítra holky moje x-)
Odpovědět
kauculacek:papa :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinci:Tak jak už máš tohle,tak je to v pohoooo ;-) svatební oznámení jsem si objednala na netu a do týdne bylo doma,prstýnky máme už od září,dekoraci jsem si nakoupila ve svatebním obchůdku na Praze 6,hrát na svatbě nám bude kamarád DJ ;-) Ale spousta věcí mi taky ještě chybí :-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Martinci:To je hrozná doba :-( znám spoustu holek okolo sebe kterým se nadaří otěhotnět (včetně mě) :-( ;-( Dudunka:Je holčina tady z naší diskuze :-N to nevim proč se nemůžeš podívat do jejího albíka =-) přihlášená jsi,tak by to mělo fungovat :-. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj martinci, já jsem dudunka, svatební maniak, těší mě! Nemáš koukat do mého albíčka, abys z toho neměla depku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu teď holky mrknout na Ordinaci, pak jsem snad ještě vlítnu, když mě miláček pustí :-N martinci, neboj, se vším ti poradíme a najdeš tu spoustu inspirace v albíčkách ostatních nevěst. To nejdůležitější už máš (ženicha) a to druhé (šaty) taky, tak buď v pohodě! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ty jsi číslo,ty náš svatební maniaku :-D :-D :-D Tak co máš nového :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj dudunko tesi me.. :-) ja to nejak skousnu neboj..... sorbon nedari se???nam taky ne uz pres rok..tak mam alespon berušku.. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hahaha, no už jsem zkoušela vývazky... Ale jen první vzoreček spíchnutý špendlíkem, zapracuju na nich o víkendu. Teď sháním něco jiného - potřebuju saténovou stuhu na dort s našimi jmény... V albíčku mám 1 dort, podle kterého bych to chtěla udělat, ale ta holčina tu stužku objednávala přes Ebay. A to mi přijde zbytečné, poštovníé z Anglie by se pěkně prodražilo... A v ČR nevím kde to sehnat (cca 2 cm širokou růžovou saténovou stuhu se stříbrným textem Zuzana a Pavel 30.5.2009). Nemáte nějaký tip? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na tu telku... a co nového u vás? Sorbonko taky kutíš něco nového? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko:Tak to bych ti hrozně ráda poradila,ale nevim kde to schánět :-N ale ty si poradadíš se vším i kdyby jsi si to na tu stuhu měla vyšít :-D :-D :-D Martinci:My už se snažíme 2 roky :-( :-( a má kamarádka dokonce 4 roky,hrůza :-( ;-(
Odpovědět
dudunko moooc krasne to maaaas teeeda to musi byt fantazie.... :-) a to svat.oznameni jste si delali sami???je moc krasne... ;-) sorbon:2 roky??a co doktor..Byl jste na testech???muj mily ano a je plne funkcni a doktor mi rekl ze jsem zdrava tak nevim co je.. :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Martinci:My jsme to nechávali osudu s doktorkou jsem to ještě neřešila =-) ale když už to překročilo ty dva roky,tak jsem si řekli,že to začneme řešit po svatbě :-( už je to fakt divný ;-( Dudunko:No já ještě nemám hotové ty svatební noviny,jmenovky na výslužky a samé takové krávovinky :-| jsem děsně líná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko:Já se z tebe zbláznim,ty máš i lopatku a smetáček v růžovém :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ta vývazky jsou krásnéééééé,šikulka jsi ;-)
Odpovědět
sorbon ty svat.noviny na ci to je..ty jo ja o tom asi fakt nic neviiiim a to mam za chvilec svatbu :-D :-D
Odpovědět
sorbon: Nestraš s tím mimi... budu se bát, že budem mít taky problémy. Měl s tím problém i někdo od vás z rodiny? dudunka: Ty už tu svatbu máš taaak blízko... Máš už stres? Já už docela jo....
Odpovědět
Profilova fotka
Martinci:Ty svatební noviny je dobrá věc pro zabavení hostů (třeba při focení novomanželů)aby se hosté nenudily ;-)jsou tam různé vtípky,články a tak :-) mrkni tady na beremese,je založená i diskuze "svatební noviny" Kuratkol:Od nás s rodiny s tím problémy nikdo neměl ;-) bohužel je uspěchaná doba a má s tím problémy spousta holek z mého okolí =-)
Odpovědět
dudunko: Ale vážně, teď jsem se na to mrkla a ty jsi asi váááážně šííííííílenááá :-D . Tolik věcí... To muselo stát peněz.... Po svatbě si můžeš otevřít vlastní obchůdek s dekoracemi. Nápady na to taky máš dobrý :-) .
Odpovědět
sorbon:dekuji urcite na to mrknu..no a co tobe jeste chybi.......
Odpovědět
Profilova fotka
Martinci:No my si ještě musíme nechat udělat rytinu na prstýnky,pořešit odkud budou koláčky a dort a přítel si chce ještě koupit oblek,jinak už je to vše ;-) :-N :-N
Odpovědět
sorbon:Teeeeda ty se maaaaas..uz bych to taky chtela mit co nejdriv za sebou.......hledala jsem tojak jsi mi rikala a nic jsem nenasla :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Martinci:Vzdyt už s příprava blbnu skoro rok,ale na Dudunku nemám :-D :-D :-D :-D Jukni sem ;-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
tak moje mile zlate jdu ted do vany uz me boli za krkem jak tady sedim u toho skoro cely den :-| :-| .bylo mi zady s vami hezky urco zase prijdu..tak se mejte a preji prijemny zbytek vecera vsem..papa :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinci:Tak ahojky a zítra at jsi tu,jak na koni ;-) pááááá
Odpovědět
Tak.... a už jsme tu zase jen samy dvě, sorbonku..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?