Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: to teda vážně neřikám! na tyhle věci jsem upřímná...je to vážně nádhera!!!!!! Myslim to vážně! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fajn, děkuju holky :) Doma mě bylo řečeno: "Hm, Íža" :-D a další den- dyť je to jenom obkreslování.. Frajer jeden ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady se to nějak rozjelo za tu chvíly co jsem tu nebyla 8-( :-p :-D Kauculko:Maluješ nádherně,nemá to chybu ;-) já minule malovala kamarádčině 4-leté holčičce koně a vypadalo to jak pes,kočka,prase dohromady :-D :-D :-D Terísku:A vy už se taky snažíte o mimi,nebo až po svatbě? =-) ;-) Vítám nově příchozí,Martinci ahojky ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: tak at si to zkusí sám!!!! A uvidíme!!! ]-( :-D je to vážně super :-)
Odpovědět
kauculace:no prave ze jeste skoro nic nemam krom satu a botu pro milaska..nejak neni vubec cas..ale ted jsem doma na nemocenske tak to musim dohnat :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No, oni to sou zmetci, neumí nic ocenit, ale pak se tím bude chlubit ]-( :-p Sorbí, dřív by to u mě taky tak vypadalo, ten kurt fakt pomůže - spíš to chce čas a trpělivost, ale kdo ho má, v téhle uspěchané době? MArti: no, možná už bys měla něco malinko začít, ale klíííd, času dost 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinci:to stihneš neboooj :-D sorbonek: ještě nééé až po svatbě ale chci aby nám to šlo hezky :-D ale asi nám to pujde hůř mám nějakou pohlou pánev takže mě ted dávaj v práci dohromady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mi to Sorbí připoměla: Sehnala jsem levnější Helium. Ani nevím, za kolik, pán mi řekl, že to bude levnější než na netu, taxem spokojeně odešla :-N :-D JE to od nás z Přelouč K+D Products se to myslím menuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculack: tak nám dej potom vědět na kolik tě vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to budu vědět ááááž po svatbě, bohužel :(
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: jééééé to je škodáááá :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky já mizím, včera sem malovala do půl 12tý, takže se mi dneska zavírají oči |-| Zítra pátek, bláznů svátek, tak všechno nej holky předem :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a ještě sem zapoměla, nééé abyste tady zase prokecaly noc ]-( :-D
Odpovědět
To my kvůli tobě, abys měla ráno v práci co číst a nenudila se. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, někdy se tam po ránu fakt řehtám smíchy, ještě že sem tam sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martinci:To zvládneš,ještě nějaký ten čas máš ;-) hlavně nekoukej Dudunce do alba,z toho mám trauma i já kolik toho má zařízeného a vyrobeného,vid dudunko :-D :-D :-D :-D :-D Terinko,tak to jo :-) ale vám se to určitě povede :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: tak papááááááá
Odpovědět
ahoji sorbon holki ja vubec nevim cim mam zacit..vidim ze se bavite o miminkach...zadna nemate mimi???
Odpovědět
Profilova fotka
marti: tady je to každou chvíli o něčem iným ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacku:Tak brouuuuuuuuuuu a páááááááááááááááááá ;-) :-N Martinci:Mimi tu ještě žádná nemáme a chcemeee ;-) no nejduležitější je zamluvit místo obřadu+restauraci na hostinu a když máš tohle,tak pak už je to brnkačka :-) Koukala jsem ti do albíka,ta Beruška je nádhernáááááá,fakt mimi :-) :-N
Odpovědět
marti: Já žádný nemám, ale víš jak, všechno souvisí se vším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinci: myslim že žádná ;-) neboj za chvilku se zorientuješ :-D sorbonek: já doufám :-D a kdy si na mě uděláš časík a sejdeme se :-D jo a máš už vůbec šatičky??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já fakt mizím zase sem se už zakecala, chjo, to je žrout času ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: mě aspon utíká práce :-D
Odpovědět
Hrozný žrout, nedělám po práci nic jinýho...
Odpovědět
Profilova fotka
Já ale nedělám nic jinýho ani v práci, natož potom a během dne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koky moje já musim běžet..........papááááááááá a brzy zase přijdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tery: čiao :)
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě jsem mylela kočky moje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mňau :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?