Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
4auky ty ranní ptáče
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co ty prdlouši :-D Už máš další bižu? ;-)
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hokýýý, kde ste? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Pomoooc potřebuju poradit :-( Dnes jsme byli na té radnici a bavily jsme se o tom,že budeme mít vlastní hudbu =-) no a Paní nám řekla,že to nemají bít MP3 ale normální vypálené písničky :-. no a já jelikož jsem technický antitalent :-S tak jsem vůůůbec nepochopila jak to má bít vypálený :-D :-D :-D Jinak na té radnici mi dnes došlo,že svatba se blíží víc a víc :-N ukazovala nám jak se budeme řadit,kde se budeme řadit a spoustu dalších věcí nám vysvětlovala ;-) :-N x-)
Odpovědět
Asi jako hudba na cd koupená z obchodu. Z MP3 to převedš nějakým programem volně stažitelným z netu.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,díky ;-) já jsem na tohle úplně "blbá" :-D No ale stejně to furt nechápu :-( :-D :-Dale ted jsem mluvila s mým milovaným bráškou a on mi to vypálí :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :-D
Odpovědět
sorbon: To máš ale hodnýho brášku.... tera87: ahooooj
Odpovědět
Profilova fotka
Terinko:Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :-p :-p :-D :-D :-D Tak jak je?už se nám to blíží,vid? :-N Kuratkol:Jo jo to mám,nevyměnila bych ho za nic na světě ;-) :-N
Odpovědět
Vůbec to neutíká....
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Mě jo,ale ty to máš až o den později,tak proto ti to neutíká :-p :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
sorbon: Těsně před svatbou se chceme snažit o mimi, tak mi to vůbec neutíká... Ze svatby mám stres, tak to zas utíká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Tak mi už se o něj dlouho snažíme a pořád nic :-( ale až po svatbě to začneme řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Celý den hledám hudbu na svatební obřad :-( holčiny na jedné diskuzi psaly,že založily nějaký email hudbasvatba@seznam.cz-jak se tam dostanu???jsem fakt úúúplně blbá :-D :-D :-D
Odpovědět
sorbon: Jak to že to nejde? Už jste to zkoumali, kde je asi příčina?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:No nevím,nevím :-( myslim,že to je tim,že nejsem žádné tintítko a ještě ke všemu jsme oba kuřáci :-S Ale zase nevim,jestli to má úplně na to vliv,páč znám jednu holčinu která je štíhlá a kouří jen málo a už se s přítelem pokouší 4 roky a pořád nic :-( Ted tomu ještě necháváme volný průběh,ale po svatbě to začnem řešit =-) x-)
Odpovědět
Moje mamča dala dolů pár kil a hned to šlo...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj sorbí ono se nám zadaří a váhou a kouřením to taky nebude ...bude to tím že na to myslíme a chceme tot vše:-)Jinak taky jsme si řekli že po svatbě to začnem řešit:-)Já už bych tooolik chtěla:-) Kauculko já ti dám prdlouše :-D :-D :-D :-D Kuratkol ahojky:-)tbě to neutíká???mě teda šíleně dyt je to asi cca za 16 týdnů??? :-S :-S
Odpovědět
Neutíká mi to kvůli mimi a práce mě neba....týden se táhne jak smrad.... víkend uteče.... Co ty? Jak se vede? Kde jsi byla celý den?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyy sandulko a kuřátko s sorbonko pokud ještě nespíš! :-D :-D A ahoj kauculko po ránu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
promiňte mám toho teď nějak moc, i v práci, chodím sem míň... Ale myslím na vás ;-) Holky zkuste tu Jonášovu metodu, třeba Vám k mimi opravdu pomůže :-) Já teda plánuju to jednou zkusit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
achjo přítel mě zas vyhazuje od počítače :-N tak papa ráno!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dudumko:-(ty už si zas pryč:-(kuratkol byla jsem v práci a měla jsem to až nad hlavu děs....mám 4 dny volna tak tu budu:-)Jinak tu mijžíšovu metodu zkusím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýýý, mám novinu!!! Moje kamarádka (které jsem byla vloni za svědka) je ČERSTVOU maminkou!!! Včera večer se jí narodil chlapeček, Jakub, 2,85kg a 48 cm. Jsou zdraví a vše proběhlo v pořádku. Mám z nich ohromnou radost x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem začala malovat :) Už mám obrysy přítelovy hlavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak: Sorbi: hudba stahovaná z netu má většinou formát mp3. Těch se na CD vejde hafo, cca kolem 300 písniček. Oni to potřebují asi ve formátu cda. Těch se na CD vejde cca 20. Převedeš to jednoduše v prográmku, stáhneš na slunečnici nebo tak. Ale jestli máš tak šikovnýho brášku, tak máš po starostech ;-) Kuratkol, Sorbi: Já si myslím, že Vám to nejde proto, že na to moc myslíte. Ale ono se mi to asi kecá, co? Si počkám na sebe :-N Sandu: Tak Mojžíšovu či Jonášovu? :-D :-D :-D Dudu: Ty nás ale zanedbáváš ]-( :-p a Tera to samé ;-)
Odpovědět
kauculacek: Nám to nejde proto, že my se ještě nesnažíme :-D :-D Čekáme do svatby bohužel. Ale možná to zkusíme krátce před svatbou v červnu...
Odpovědět
Profilova fotka
já se zkusím polepšit, Kauculko! :-) O víkendu budu mít víc času :-) Gratuluju k mimiškovi kamarádky! Mojí kolegyni se také narodilo mimi včera v noci! :-) Každou chvíli mi mají dorazit fotky, tak se těším :-) Kurátko, máš to takto naplánované z nějakého důvodu? Abys nemusela měnit svatební šatičky třeba? Nebo abys mohla na svatbě ještě flámovat? :-N
Odpovědět
Bojím se, aby mi nebylo špatně na svatební cestě, letíme 11 hodin letadlem. V prvním trimestru se prý lety nedoporučují. A pak taky abych se vlezla do šatů, protože jsem pár kilo sundala a ještě pořád se snažím sundat, při mimi bych to hned asi nabrala...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?