Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, jenomžá já měla před 14ti dny chřipajznu - ale jen "horčkovou" a lehce rýmu no a teĎ je ten zbytek. Už tak budu mít na výplatě o 3-4 tisíce míň :(
Odpovědět
Jojo, je to blbý. Člověk si pak nemůže dovolit být nemocný. Já jsem teda nemocná ještě nebyla, co pracuju...
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýý, kde stééé :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec 8-( :-D Teda kauculko,jak ty to děláš,že jsi furt nakřáplá??? =-) :-D :-D ona nemocenská se fakt vůbec navyplatí :-S já byla nastydlá před cca 3 týdny a raději jsem si vzala 2 dny dovču+víkend a 4 dny jsem se léčila ]-( to je vážně super,plýtvat dovolenou na marodění ]-( :-S Sandulko:Jéééé ty máš novou fotku :-N z toho si nic nedělej,že tam nejsi vidět.Já taky jinou nemám,tak alespon jsem tam z dálky =-) :-D
Odpovědět
Holky, kde jste? Už mám objednanou výzdobu doma....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,já jsem tu ;-) A co jsi si objednávala? =-) Já ještě musim objednat cilindr na auto ženicha a nějaké kytí na výzdobu mého auta :-) Horší je,že se vůbec nemůžu dokopat k výrobě svatebních novin (teda už to stačí jen vytisknout) :-D a musím vyrobit nějaké štítky na krabičky na výslužky a samé takové krávovinky :-( :-D
Odpovědět
Ahojky, objednala jsem organzu, stuhy, úchytky, vývazky atd. Na auto bych taky něco potřebovala, mám sice organzu, stuhy atd., ale něco doprostřed. Ráda bych hezké srdíčko v růžové a další v bílé. Když neseženu, tak tam holt budou živé kytky, ale to mi příjde vyhazování peněz....
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky organzu na auto,ale nechci to mít přezdobený,takže jenom nějaký malý kvítky ;-) a živý bych určitě nekoupila,šla bych do umělých :-p :-D při jízdě stejně každý prdlajs pozná,jestli jsou živý nebo umělý :-D :-D
Odpovědět
no jo, ale co jsem viděla zatím naživo, tak je ta umělotina dost znát na první daleký pohled.... Už jsi někde něco zajímavýho viděla?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Tak to je poslední věc která by mě trápila :-D zda je poznat,jestli jsou živý či umělý :-D ;-) Já chci jen mašli s organzy a na tu organzu chci dát květy slunečnic (umělých) ;-) x-)
Odpovědět
sorbon: Jen mi příjde škoda dát na luxusní auta umělý hnusný kytky....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na ty luxusní auta dej živý :-p :-D :-D Já tam chci mít jen organzu a pár slunečnic a víc se s tim nebudu trápit ;-) Jen jsem tim chtěla říct,že na tomhle mi zas až tak nezáleží ;-) Spíš si přeju aby dorazily všichni pozvaní,aby vše na hostině klaplo tak jak má,aby se všichni dobře bavily atd.atd ;-) :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Tak my máme obřad a oběd s nejbližší rodinou (tak 22 lidí), pak to rozpustíme. Potom máme grilovačku a bečku s rodinou, se kterou to chci oslavit :-).
Odpovědět
Profilova fotka
No my budeme mít cca 40 lidí (rodina+nejbližší kamarádi) a budou s náma od rána až do "rána" x-)
Odpovědět
Kde je dnes kauculacek a sandule?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevim,na nás holky nějak kašlou :-p :-( A ještě Dudunka nám chybí :-( x-)
Odpovědět
Jojo, holky nemají čas asi..... Kaučulka už podle času dnes nebude.... Tak si říkám, jestli není něco, na co bych ještě zapomněla, že se musí zařídit kvůli svatbě.... Ještě nemáme kytky a dorty. Nevím, kdy se dorty objednávají.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky moje:-)))))))
Odpovědět
ahoooojky
Odpovědět
Co novýho?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kuratkol:-)no u mě nic nového přítel je v hospodě a já tu zkouším před zrcadlem bižuterii a připravuju si fotky šatiček na pátek...jdu k vizážistce a kadeřnici na tu zkoušku svateb.účesu:-)
Odpovědět
Tak to jo... na zkoušku jdu 14 dní před svatbou....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky!!!!!!!!!!za 3 MĚSÍCE A 23 DNÍ :-D :-D :-D :-D UUUUUUUUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj olkýýýý :) Já včera v práci už psát nemohla a odpolko sem musela na balet a potom jsem byla ráda, že sem zalezal, byla sem KO a dneska to nejní o nic lepší :( Kuratkol: Tak tam dej organzu a doprostřed jen pár kousků živých kytí, to bude vypadat hezky ;-) Sandu: ty už máš zkoušky, jo? Já vizážistku až měsíc před svatbou a kadeřnici 3 dny před svatbou :-N Sorbi: všchno bude slunečnicový, jo? :) to bude vypadat hezky ;-)
Odpovědět
Ahojky.... i málo živých kytí jsou živé kytí a budeme pro to musel ráno jet a nevím, kdy by se to na to auto dalo, jelikož jsou zdaleka.... Nějak se to bude muset udělat.... Ještě 3 dny a je zas víkend !!!
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to se vždycky udělá, jen to přichytíš na přísavku a je to ;-) a dalo by se to až u nevěsty - až přijedou, ne? No, už aby to bylo, bych zalehla hned 8-(
Odpovědět
No jo no, chtěla jsem to mít už vyřešený, ale nedá se.... U nás je zajímavé to, že jsme z jednoho domu oba :-). Já přízemí, on 4.patro. Nebylo by lepší si vzít dovču než být nemocná v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky:-)
Odpovědět
Ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: no, ale zase škoda dovči :( a ještě jí budu dost potřebovat.. Sandu ahóóóój :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?