Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N ;-) haha, taky myslím, že púrstýnek před svatbou "ošoupu a vykoukám", budu ho muset dát přítelovi do úschovy. Občas některé věci přede mnou musí schovávat - jako třeba čokoládu :-D
Odpovědět
Dudunko: Vím o hodně lidech, kteří se z Prahy chystají utéct do Brna, aby to měli domů blíž... Co děláš teď za práci, jestli to není tajné... Moc se těším, až zase zajedem do Zlína někdy...
Odpovědět
Profilova fotka
No kuřátko, dvoje boty jsou jistota... Radši si kup ještě jedny, však se to pak prodá tady na bazárku... Já jdu taky prodat na bazárek jednu bižu, co mám navíc...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko,my taky oznámení budeme předávat pokud možno osobně ;-) Já bych si s botkama už nelámala hlavu ;-) botky máš a kdyby pršelo tak jsou schovaný pod šatama :-p :-D :-D
Odpovědět
My budeme dávat oznamka taky osobně a rovnou jim k tomu budeme dávat stuhy na ozdobu aut a vývazky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jste tu ještě??? Dudu mi se poslední dobou míjíme vid? Oznámko je kouzelný krásný...... Holky já jdu v pátek na tu zkoušku účesu a líčení tak se mooooc těším už mám i korunku Dudu ty budeš prodávat bižu?Já už mám 4 sety a nevím který :-D :-D haha
Odpovědět
Ahoj holky
Odpovědět
sandu, kde máš zase fotku ]-( :-D koukala jsem ti do albíčka, píšeš, že už máš vyřešené příjmení, tak jak to nakonec dopadlo - napsala jsi to prohlášení nebo nakonec nebylo potřeba?
Odpovědět
čtu, že většina z Vás máte bižu, tu já mít nemůžu kvůli alergii ]-( tak nevím, asi budu muset jít do nějakého stříbra nebo tak něco, jen vůbec nevím, kde něco pěkného sehnat - nemáte nějaký tip?
Odpovědět
jééé tady už nikdo není? =-) no jo no, já sem vždycky zavítám po sto letech a tady nikdo :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj samikiri :-D
Odpovědět
hurá nejsem tu sama :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já jsem tady ty jo jak se máš??? :-D :-D Jojo příjmení už mám vyřešené bylo to šílený ale nakonec se povedlo...musela jsem podepsat to prohlášení a musela jsem tam udat adresu v Anglii kde budem jako do budoucna žít tak jsem nakonec dopadla dobře:-)tu adresu si ověřila a dala mi to:-) :-D :-D Mám radost jinak jestli ti nevadí stříbro tak zkus Bijou Brigitte tam jsem nakupovala já a mají nejenom bižu ale i stříbro já tam mám kamarádku takže měla semnou trpělivost vždycky mi to půjčila a já si to v klídku k šatičkám zkusila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak s tou fotko sem hrozná jsem ostuda já vím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
už tam jsem lepší sem nenašla sem tam stejně na prd vidět :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandu: některé matrikářsky sou fakt .... zbytečné papírování navíc, ale jako to docela čumim, že si to i ověřovala =-) :-N díky za tip ;-) a kde mají prodejnu? nooo tak to tam ještě neměli mě, já se vždycky rozhoduju milion let, prostě musím mít všechno dokonalí :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo samikiri tak to jsme dvě já jsem uplně nemožná než se rozhodnu to je šílený taky to chci mít dokonalý ale nejhorší je ,že abych byla spokojená tak bych musela mít na sobě 20 náhrdelníků a tucet naušnic protože je jich tolik krásných :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jinak na každé matrice je to fakt jiné představ si,že moje kamarádka měla svatbu minulý rok na moravě a uplně v pohodě jí dali to příjmení pak tu zas psali holky že když dávali žádost chtěli po nich už rodný čísla svědků =-) To po mě nechtěli...Jinak s tím ověřováním mě teda taky dostali ..ještě že mám příbuzný v Angliii :-D :-D :-D :-D Jinak odkud jsi?ta prodejna je všude možně vetšinou ve velkých nákupních centrech
Odpovědět
jsem z Prahy týýý jo, teď na to koukám, ty už máš svatbu tento měsíc =-) :-N už začínáš být nervózní?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene nemám já jí mám stejně jako tady holky 26. 6.:-D :-D :-D Já to nechápu pořád mi tam skáče jiný datum :-D :-D :-D ale jinak nervozní? :-D :-D To už začínám být pěkně.. No tak jestli jsi z Prahy Tak ta prodejna je třeba Metropole zličín,nebo obchodní centrum šestka,nebo Paladium :-D
Odpovědět
už musím jít, mě skoro muž vyhazuje od počítače :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo tak papa a dobrou ;-)
Odpovědět
díky, na Zličn to mám kousek, tak tam hned zítra skočím kouknut
Odpovědět
dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
super papapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, to oznámení je úplně nádherný ;-) Fakt ste si s tím vyhráli!!!! x-) Lidi budou čubrnět, až jim to budete předávat 8-)
Odpovědět
brý ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kuratko :)
Odpovědět
Jak to jde dnes?
Odpovědět
Profilova fotka
No, mám mga rýmu a chřápu, takže zralá do postele :-D NEvím jak to tady dneska přežiju, a to mám jít odpoledne na tanečák - v pátek máme vystoupení a nějak nestíháme :-S
Odpovědět
Tak to bys měla jít lehnout. Dneska se to ale vůbec nevyplatí být nemocná.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?