Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
kauculacek: Jak to tak vidím, tak v přehledu nejnovějších příspěvků figuruješ převážně ty.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N :-D njn, nuda jak sviňa..
Odpovědět
Vyhovuje ti to? Nebo bys chtěla přidat práce ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přidat, ale je pravda, že v období předsvatebním mě to docela vyhovuje. Před rokem jsem seděla na jiné židly, a tam nebylo VŮBEC co dělat a navíc tam nebyl interent.. Takže ty dny byly opravdu k nepřežití!! :-(
Odpovědět
Tak důležité je, jestli je ta práce dobře placená. Já už jednou zažila práci, kde byla nuda a ještě k tomu na hrozný peníze, takže jsem šla po zkušebce radši pryč....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak když to tak vezmu, tak holky se základky jsou na tom hůř, takže si nestěžuju, to vůbec ne 8-) I tu nudu bych nějak přežila, přeci jenom tu mám internet, ale to vstávání mě zabíjí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky já to nějak zakřikla ted sem měla frmol jak sviňa :-D :-D :-D :-D Ale už mám klídeček:-) No kauculko já vstávám do práce v osum a to jsem nemožná...a vstávat jako ty?to bych fakt nezvládla já měla problémy i ve škole...jsem prostě nevstala chodila jsem pravidelně na devátou a kantoři si pak časem zvykli ale je to šílený :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Zlatá škola, to sem vstávala v 6 :)
Odpovědět
Profilova fotka
sakra!!!!!v šest????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D a co hudbu kaucul už máš vybranou?
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko budeš mít závoj??Já asi ne...nebo spíš nevím...jestli závoj nebo jen korunku do vlasů...co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne, závojík mít nebudu, chtěla bych buď jenom čelenku a nebo ještě živej květ k tomu.. to ještě nevím :) Našli sme tady nevěstu, co má stejné šaty jako já, ale koumu ty kytičky, ona je tam má do bíla a já bych je měla mít lehoulince do růžova, tak nevím :-S http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Hudbu? Zatím máme jistou hudbu jen pro nástup ženich + hostů - Hans Zimmer & Lisa Gerrard - Now We Are Free je to z Gladiátora :-) Nádherná
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéééé teda ty šatičky vypadají nádherně ,teda :-N :-N :-N :-N :-N ty jsi vlastně tu hudbu můžeš vybrat vid?to já musím podle seznamu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooojky ;-) Kauculko a Kuratkol:Teda koukám,že jste byli přes den zas pracovně vytížený :-p :-D :-D :-D Kauculko:Ty šatičky vypadají fakt krásně,ale na tobě vypadají líp ;-) :-N Jinak já budu mít závoj a nějakou korunku asi taky,ale jen nějakou "nanápadnou" :-p :-D Ted jsem mluvila s matrikářkou a ve středu tam jedeme dát ten vyplněný formulář+poplatek.A chtějí po nás rovnou jména a rodná čísla svědků =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sorbonko:-) rodný čísla svědků????to po nás nechtěli:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sandulko ;-) No paní matrikářka nám říkala,že až tam povezeme ten vyplněný formulář,tak po nás rovnou bude chtít-r.č.svědků+jména a v den obřadu už jen jejich O.P. ;-) Tak asi je to všude jinak =-) =-) :-N
Odpovědět
sorbon: Po nás chtěli už rodná čísla svědků už 18.2. Čísla OP až v den obřadu.
Odpovědět
Holky, kde jste ???
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj kočkyyyyy :-)
Odpovědět
ahoooooj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Dudunko :-N tak co je nového? Ani jsem ti nekoukala do albíčka,jestli ti tam nááááhodou zase něco nepřibilo =-) bych z toho mohla mít trauma :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste se teda opět rozepsaly:) Já dnes měla poradu mimo kancl, tak jsem za váma nemohla ani na chvilku mrknout... Tak už su tu:)) ;-) a musím si přečíst, co jste tu psaly:) Kuratko, tak na stejnou fakultu jsem se taky hlásila, haha, jsme mohly být spolužačky, ale nakonec jsem šla do Brna, ale taky ekonomie ;-) sorbonko už tam jdu to oznamko dát! :-)
Odpovědět
dudunko: Já Brno vůbec nezkoušela, nějak mi nepřirostlo k srdci.... Ve Zlíně bylo fajn.... Koukám, že asi taky žiješ v Praze... Pocházíš z Prahy? Nebo odjinud?
Odpovědět
Zítra jdeme pro prstýnky, už se na ně mooooc těším. Taky jedeme vyzvednout objednanou výzdobu. Oznamka budou hotová za 14 dní. Nějak se to rozjelo :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko:Tak šup tam,s oznámením :-D Kuratkol:My už máme prstýnky doma od září a když jsme si je měli vyzvednout,tak jsem se těšila jak malé dítě :-D
Odpovědět
sorbon: Bojím se, že si prstýnek budu tak často zkoušet, že si ho ještě před svatbou ošoupu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem si ten prstýnek ani ošoupat nestačila,páč ho přítel přede mnou zamkl do trezůrku :-D :-D :-D Dudunko:To oznámení je supeeeer,pěkná růžovoučká barva :-N Koukala jsem,že máš nové botky =-) ty budou ale pohodlné ;-) já jsem taky přemýšlela,jestli to v těch mých uzavřených zvládnu a jestli jsem si raději neměla koupit s otevřenou patou =-) :-. asi je budu muset rozchodit :-)
Odpovědět
Dudunko: úžasný oznamko.... Holky, taky jsem přemýšlela, jestli to v těch botech zvládnu celou svatbu... Máme to o to horší, že tam jsou kostky.... Ale musím říct sorbonku, že je máme nádherný ty botičky :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
kuratko: já "su" ze Zlína. A přítel je Brňák, jsme teď pár let sice v Praze, ale on už se celý klepe nedočkavostí, až se vrátáme na Brněnsko, no a já se podřídím, já už žila všude možně včetně zahraničí ;-) Sorbonko, to jsem moc ráda, že se ti oznamko líbí, už jsem myslela, že mě z toho fakt omejou, z toho věčnýho předělávání. No, abych nekecala, nejvíc práce s tím měl miláček... Ale je to z krku, teď už jen navázat mašličky, nastrkat do obálek a roznést po známých, budeme předávat pokud možno osobně:) No a s botičkama, haha, vrátila jsem tamty v deichmanovi, tyhle jsou myslím lepší, koupila jsem je o víkendu ve Zlíně, právě, jak Sorbon říkáš, budou moc pohodlné - žádné puchýře na patách ani na prstech, bude se v nich dobře tančit....jen nevím, jestli si nemám na obřad ještě koupit jiné, uzavřené lodičky, co kdyby třeba pršelo nebo byla zima.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasnačka že jsou nááádherný :-D ale myslim že budou pohodlné,alespon tak vypadají :-D ale stejně si je asi rozchodim před svatbou =-) K večeru se pak ze svatebních šatů převléknu,tak určitě vyměním i obuv :-p :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?