Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, takže zítra opět a celý týden a dál hurá do práce - optimistko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se holčičky pro dnešek, zasejc písnu ráno, až přijedu do práce a nebudu mít do čeho "píchnout" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Páááááááááá ;-) taky bych chtěla mít takovou práci,kde bych neměla do čeho píchnout ]-( :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem vyhrála stovku, no nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
100,-taky dobrejch :-D :-D Já sem příjdu a kauculka jde spinkat:-(no však tu budeš ráno jako na koni vid? Jiank ta bábovka musí být dobrááá mnam dneska jsem pekla bábovku a dala si ji k čaji mňam :-D
Odpovědět
Taky bych mohla upéct někdy. Jen koupit do formu. To si piš, že ráno tu bude. A co mě týká, tak jdu ráno taky do práce :-). Milion se nekonal..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
->Sorbi: Mno, ono jak kdy. Ale jak říkám, sem taková, že si svojí práci udělám co nejrychleji a potom můžu dělat svoje soukromé.. Teda, jak co, vedle mě má kancelář šéf a zástupce ředitele, tak je to taky složitější.. A někdy naopak je tolik práce, že se potkávám na chodbě :-D ->Kuratko: Tak dobrý, mcha, poprvý stovka a příště už to bude pětikilo ;-) ->sandu: To je složitý, musím takhle chodit, bych ráno nevstala :(
Odpovědět
kauculacek: ahojky, zatím skoro vždy něco vyhraju, když sportku vsadím, asi je to tím, že nevsázím moc často...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kuratkol: Tak vidíš, i tak máš štěstí ;-) to já nevyhrávám ani v tombole ani snad nikde :(
Odpovědět
Tak to máš štěstí v lásce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, doufejme :-D :-D Počkaj, takže ty chceš říct, že ty nemáš v lásce když máš ve hře? ]-( ]-( ]-( :-D
Odpovědět
No to nevím, třeba ne a jen o tom nevím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D Včera nám před auto vběhla kočka, Jirka začal brzdit. Nechápaůa sem, určitě by kočku přejel, kočky nesnáší. Tak sem koukala proč a byla černá - asi se bál :-D
Odpovědět
To asi jo, možná nechtěl mít zničený auto. Taaak mě to v práci neba...
Odpovědět
Profilova fotka
M2 též ne, ale teď chvilej asi budu mít práci.. Jinak bych se tu unudila.. :-S
Odpovědět
Dost vážně přemýšlím o změně, ale fakt nevím, když chci otěhotnět po svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak počkej, jestli chceš otěhotnět, tak těch pár měsíců už to vydržíš a pak šupky na rizikovku :) dneska už jí má každá druhá ;-) A tady už máš nějaký "hezký" základ ;-)
Odpovědět
Jenže na rizikovým jsi jako na nemocenské a peníze jsou o ničem.....
Odpovědět
Profilova fotka
no jasný, ale i tak, kdybys nebila na rizikovým - tak to už vydríš ;-)
Odpovědět
Nejde o to to vydržet. Je tady hrozný stres na to být těhotná, pak chodíme na celodenní kontroly do organizací a to třeba celý den nejíš....
Odpovědět
Profilova fotka
A co ty robíš?
Odpovědět
fin.manažer, veřejně bych další detaily nepsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JAsný ;-) No, tak buĎ dát výpověď hned, jestli máš už něco vyhlídlé, nebo to prostě nechat, ale to je zase blbý, protože jezdíš do terénu.. :(
Odpovědět
Z práce mám děsný stres, nemůžu kvůli tomu ani usnout.... Teď mám 4x prezentovat před lidma, to je pro mě hrozný.... :-| . Už jsem tady 3 roky a už mě to nebaví...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dej výpověď kuratkol, za to zdraví ti to nestojí... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-)zas nemáme do čeho píchnout co? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, sandu, nemáme a ani nevíš, jak je to ubíjející :-(
Odpovědět
No já teda mám práce dost, ale i tak překlikávám na beremko :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Závislost.. já někdy mám taky práce nad hlavu, ale stejně pořád otvírám to okno, jeslti nááááhodou není něco nového :)
Odpovědět
Pořád se něco děje :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?