Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Tak mrkněte....Pak stáhnu
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko no super -ty veršíky jsou krásný x-)
Odpovědět
Skládal táta. Trochu jsem váhala, jestli to tam dát nebo ne...... Každé počáteční písmeno verše pak dává dohromady naše jméno....
Odpovědět
Profilova fotka
JE to originální!!! Tak to je šikovný :) Možná bych si trošku pohrála ještě s barvama - můj názor ;-)
Odpovědět
Kytku budu mít z růžových a bílých růží.... Chtěli jsme světlejší růžovou na oznamko, ale to už pak vypadalo dost vyblitě :-). Jen jsem dala ještě požadavek na zarovnání textu nahoře na střed.... Zarovnání nalevo se mi moc nelíbí....
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:To oznámení+pozvánky+menu vypadá super ;-) jen ta růžová je moc růžová :-D To je prča,ty má stejné botky na svatbu jako já :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, tak to potom jo :) Mě přišla ta růžová moc "ostrá" :-N
Odpovědět
Taky mi přišla poprvé ostrá, ale světlá pak vedle té bílé vypadala prostě divně.... Tak uvidím, jak to bude vypadat naživo :-) sorbonku: Já vím... Jsou krásné....
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Jsou krásné,my budeme ale kočkyyyyyyy :-D
Odpovědět
Jsem se o víkendu přes den pěkně nadlábla a váha se zvedla o 2 kg a to už jsem 5,5 kg sundala. Ach jo... Tolik dřiny....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, koukala sem na ty botky - holky vy máte stejné? :-D Tak to je super!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Vždyť jo... už jsme se o tom jednou bavily, že jsou tyhle moc hezké.... a levné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sem asi prošvihla ten rozhovor zrovna :-N
Odpovědět
Tak ještě ty šaty.... pak kytky a dorty.... Pak se můžu směle pustit do svatební cesty.... Už jste řešily kytky? Jak dlouho dopředu by měly být domluvené?
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám vyřešíno - chci to mít všechno co nejdřív z krku :) Spíš aby s tím počítaly.. A svatební cestu? No, tak na to asi penízky nezbydou ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mám problémek.. KDyž jsem to tak všechno "počítala" časově, tak kdybychom měli obřad na 12tou a i se zátahem, tak oběd by byl až tak v 15-15,30 h., což je dost pozdě :( Tak řeším, jestli ho nepřesunout tak na 11tou? :-S
Odpovědět
kauculacek: My máme obřad na 11 hodin, ke kadeřnici musím už na 7 hodin ráno, pak vizážista, bude to dost narychlo všechno... Asi bych to neposouvala :-) Ale záleží, jak to máš a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dopoledne se to zvládne, stejně nebudu moci dospat :) Ale přijde mi, že kdyby byl opravdu zátah, taxe dostaneme na oběd po 15té hod., což je dost pozdě. Budou mít hlad :(
Odpovědět
Profilova fotka
My máme obřad až ve 13h.chtěli jsme to takhle pozdě,páč se alespon nebudeme muset honit :-D no a na oběd dorazíme tak ve 14.30h. :-) tak aby nebyli svatebčani vyhládlý,tak se budou scházet od 11h.u nás doma,kde na ně bude připravené pohoštění,aby neumřeli hlady 8-( :-D :-D
Odpovědět
Tak to nevím, u nás se nic takového nekoná...
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to asi nechám takhle. JEště to prodebatuju s mamkama a uvidím ;-)
Odpovědět
Tak to máš dobré :-). Já můžu debatovat tak s váma tady maximálně :-). Zítra zas do práce, strašný...
Odpovědět
Profilova fotka
Proč, maminky nezajímají věci ohledně svatby? :-o
Odpovědět
S jeho se nebavím o žádných zásadních věcech, jen o počasí. A moje je daleko, když bych jí měla volat pokaždé, když mám otázku, tak provolám majlant. Navíc má 1,5 letou holčičku, takže buď jí uspává nebo jsou venku nebo ji koupe atd. Málokdy se trefím do správného času.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, takže to máš složitý :( Máš nás!!!!! x-)
Odpovědět
Jojo, vždy když příjdu z práce, tak hned beremko zapínám. Závislost. Už to zapínám i v práci....
Odpovědět
Profilova fotka
Já i v práci, doma, pořád, hrozný :-D A dneska si toho poprvé všiml přítel, že sem tady nějak často a co probíráme a tak :-p
Odpovědět
Mám doma notebook, takže sedím v posteli s notebookem na klíně. Přítel leží hned vedle mě a kouká na telku, takže o tom ví, že mám závislost. A to nejen na beremku, ale obecně na netu.
Odpovědět
Profilova fotka
:) Tak my máme naštěstí stolní PC - to by bylo hrozný, už takhle okno zavřu a otevřu tisíckrát denně :-D :-N
Odpovědět
Tak dneska jsem si dala sportku. Jak vyhraju milion a výše, dávám výpověď. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?