Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol: nevím, podle mě celkově organza je lepší, ale to záleží na zkušenostech ;-) Někdo říká že na auto je lepší vizelín.. Tak nevím :)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol jsem rodilá pražačka.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sanud - potřebuju inspiraci, nějakou mňamku ke kávičce - aby to bylo dobrý a jednoduchý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočkyyy!!! :)) Jsem tu tento víkend jen sporadicky, musím být s našima a s kámoškama a s rodinou ze Zlína, často mě to nevidí... Kuřátko, ty jsi studovala ve Zllíně management nebo VUT nebo copak? A z kama jsi? (píšu z kama, protože tomu určitě rozumíš, v Praze se mi taky vždycky kvůli tomu smějí, teda smějou, haha) Jinak to mě těší, pokud jsme ti trochu pomohla při hledání inspirace na text oznamka:) My jsem oznamka už konečně holky dodělali - ty nové v barvě do růžova - a včera začali ve Zlíně rozdávat. Až budu v Praze, hodím vám je do albíčka, ať můžete posoudit, jsou-li lepší (myslím že jo). Ani nelituju těch vyhozených peněz ;-) Jinak já miss včera propásla, byli jsme v Otrokovicích v 1 hospodě, kde kámoška hrála a zpívala s kapelou něco jakou písničky pro trampy, nebo trochu i country. Není to sice můj styl, ale bylo to dobrý a my na to dokonce i zkoušeli tančit, to byl kumšt dostat miláčka na parket! :) No ona to v podstatě zařídila ta kámoška za mě, když do mikrofonu před všema řekla, že bude teď hrát a zpívat pro budoucí novomanželský pár, kteří sedí tam a tam a ona že je zvaná na svatbu (to jsme jí právě předali oznamko) a že prej máme jít tančit - trénovat na svatbu, protože my do té doby seděli jak pecky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... promiňte, zas musím zdrhnout, máme oběd a pak přijde teta s rodinou a pak jedeme zpátky do Prahy... Takže při troše štěstí papa večer, ko'tata! :-)
Odpovědět
dudunko: Studovala jsem ekonomiku a management na Univerzitě T.Bati. Určitě "naší" mluvě rozumím. Pražáci se nám taky vždy smáli, ale já jsem se naučila mluvit spisovně česky, takže se někdy divím mluvě některým pražským... U nás v práci v Praze jsou skoro všichni z Moravy :-) nebo z jiných míst mimo Prahu. Tak šťastnou cestu do Prahy, my jsme minule ve sněhu jeli 7 hodin z Přerova...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Dudunko:Už se těšim,až hodíš do albíka foto vašeho růžového oznámení ;-) budu čekaaaat :-D Jinak my už jsme 3 oznámení rozdali :-p :-D Jsem dneska jakási k.o. 8-( Včera jsme byli na té Matějské a pak ještě u kamarádky v baru :-) no a doted jsem stála u žehlícího prkna a vypadá to,že asi na chvíly zalezu do pelechu |-| :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holkýýý :) Tak organza objednaná :) Už se na ní těšííím.. Sorbí - šup do pelechu, tam je stejně nejlíp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:No vida,už máš alespon další věcičku z krku ;-) jdu na kutě,zatim pááááááááááááááááááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brou noc :)
Odpovědět
Profilova fotka
Brouuu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Btw: chceš zazpívat? :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj kauculko no já ke kávičce budu mít svatební koláčky a dort...a pak se tchýně zminovala že ještě objedná nějaké miniroládky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Wow, ty jo, se mi zbíhají chutě :-D No, já asi udělám bábovku, zasejc ale bude během odpoledne sežraná ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbíku ty si zas na Matějský lítala na koštěti a takhle si dopadla vid?tak šupky do postýlky at tu nemáš dlouhou absenci :-D :-D :-D :-D :-D Dudu honem ho sem šoupni ..jinak holky já jsem zatím rozdala jen 3 oznámeníčka:-))
Odpovědět
Profilova fotka
holky já oznámení ještě nemám ani vymyšlený, natož nakreslený, vytisklý a rozdaný :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mizím, jedu za těhulkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
kaucul..tak jed opatrně... :-D a s tou bábovkou to není špatný nápad a nebo upeč dvě..
Odpovědět
Tak já v noci objednala věci na výzdobu.... Teď mi pán poslal návrh svatebních oznámení, pozvánek ke stolu, svatebního menu a jmenovek. Vypadá to dobře. Bude to za 14 dní hotové. Už se těším.... Není to brzo na to to rozdávat ?
Odpovědět
Profilova fotka
nene kuratkol není..to je akorát a kolik tě to celkem bude stát?nebo jen to oznámko kolik stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu, já mám totiž "rodinný" recept na nedusivou bábovku - je super ;-) 8-) Těhulka má břicho, týjo, to je balon. A zrovna i kopal.. Kuratko: není, záleží na tobě, jestli už to chceš rozdávat, aj ty pozvánky. Aspoň už všichni budouv ědět, "na čem jsou" :)
Odpovědět
sandule: 30 ks oznamek, 15 ks pozvánek ke stolu, 26 ks jmenovek, 27 ks svatebních menu, úprava dle našich požadavků + poštovné. Celkem 2097 Kč. kauculacek: Přítel říkal, proč to dělám už tak brzo....
Odpovědět
Jinak 30 ks oznamek samostatně by stálo 770 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme platily za 25 ks oznámení + 25 ks pozvánek ke stolu 891,- jinak jmenovky jsem si dělala sama a menu si taky udělám ;-)
Odpovědět
My to máme všechno v jednom designu....
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych to chtěla mít všechno v jednom "stylu", třeba stejný znak, či obrázek.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě zrovna u oznámek je úplně šumák jestli to ladí s barvou svatby :-p :-D páč oznámení dostanou už ted ;-) Ale jmenovky,menu,noviny atd,to vše ladit bude a to je myslim nejdůležitější =-) bylo by blbý kdyby jmenovky byly žluté,menu růžové atd :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ne - ale jako oznámko, pozvánky ke stolu a pozvánky na grilovačku. Jinak uvidím, jestli to sladím všechno :-D
Odpovědět
Hodím to na chvilku do alba, abyste se mohly mrknout..... Táta nám tam vytvořil veršíky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jóóó jóóó x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?