Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je super že ještě nespíš...přítel mi usnul tak se nudím:-)a říkala jsem si že se na vás sem mrknu:-) Tak co s tím oznámkem?už jste něco vymysleli?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky dnes je to za !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N 3 měsíce a 30 dní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
No moc se mi líbí ta původní verze, co jsem psala.... Nemusíme, chceme, a proto vás zveme na naši svatbu.... Ale bojím se, aby to někdo nepochopil tak, že ho zveme i na oběd.... A pak tahle verze oznamka se nehodí pro lidi, kterým jen svatbu chceme oznámit. Nemůžu se dobrat řešení, jak to udělat...
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt to je blbý zas dělat tři druhy oznámení to je na prd:-(noa a co napsat....Nemusíme,chceme,a proto oznamujem:-)
Odpovědět
To už není ono :-).
Odpovědět
Profilova fotka
no ale na oznámku přeci nemusíš psát že zveš...to přeci pak dáváš kartičku s pozváním ke stolu:-)nebo je mít nebudeš a chceš jen oznámko?
Odpovědět
Profilova fotka
kde si ty potvůrko? :-D Ty mi seš nevěrná:-)kuratkol ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýýýý :) Ty jo, vaše diskuse bez foteček :( Dejte sem nějakou ;-) Já sem před hodinou teprva vylezla z pelechu. Za chvílej jedeme gratulovat, večír pak jdu spát ke kámošce, má nějakou domácí pařbu a zítra musím ještě za tou kámoškou, jak čeká mimi :) No, nějak se nám to vyplnilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - jj, dřív to byl balet, na špičkách sme trošku dělali, ale pak učitel řekl, že je zbytečný si ničit nohy, když sme se tomu stejnak žádná nechtěli věnovat profesionálně, a ani sme na to neměli. Takže klasika jo, ale už se to tak "nežralo". No a teď je to jazz, latina, lidovky - no prostě miš maš, úplně všechno :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky! Včera večer jsem vynechala, jeli jsme za našima do Zlína a vlítla jsem na net jen večer před spaním narychlo... Už držím 4. den dietu, tak tady chodím ještě chatovat na diskuzi o dietě, tak mě někdy najdete i tam. Tak schválně, jestli se ještě některá před svatbou nepřidáte? Ale vy máte ještě o měsíc navíc, no jo... J¨du si pročíst, o čem jste si tu zatím povídaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
že já sem vždycky vlezu když tu nikdo není a pak si povídaám sama, chi-chi. Sandulko, tvůj text oznámení je suprový, my ho taky máme! :)) Kuřátko: nemusíme, chceme, a proto a) se bereme .. . tehdy a tehdy, tam a tam b) oznamujeme.... c) vás zveme ..... (tam a tam, tehdy a tehdy, případně opravdu výslovně napsat "na obřad" a tak).
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, já si dnes koupila botičky na tančení, neboli super pohodlné botičky na celý den, nemusí být na obřad... Fotečku do albíka dám ale až pozítří, nemám propojovací kábel...A taky jsem si objednala kabelku, od jedné koř¨čky tady přes bazárek, jupí julí jéééé už se nám to rýsuje :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Moooc díky za radu dudunko, to je fakt dobrý....
Odpovědět
Jinak já studovala ve Zlíně...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu ahoooooooooooooojjjjj Zas si utrácela jo :-D ?No já taky koupila jsem si novou bižu je v albíku :-D :-D a vden svatby si vezmu všechny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tu som, ahoj holkýýý :) Sandu, tak to budeš mít každou druhou hodinu jinou bižu, ne? :)
Odpovědět
ahojky, nekoukáte na miss ? :-) V pátek nám volali, že posílají prstýnky.... Moooc se těším....
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo koukám na miss:-)zrovna ted tam byla miska která v orsey nakoupila vínové šatičky za krk a ty bude mít moje svědkyně i družička :-D :-D :-D Kauculko jojo budu střídat..snad to budu stíhat...nééé já si dělám srandu už mám vybráno:-)
Odpovědět
Ty lila šatičky byly nádherné, miska je fat dobrá, jde jí vše...
Odpovědět
Profilova fotka
to jo kuratkol a jak jsi spokojená se zvolením?Já chtěla 2.nebo 10. a obě se umístila ale ne na prvním:-(
Odpovědět
Já volila tu bloncku, co vyhrála.... Byla viditelně nejlepší oproti ostatním. Tak jasnou vítězku před rozhodnutím jsem ještě nezažila.
Odpovědět
Profilova fotka
No je fakt že byla nejlepší to se musí nechat i s tím tancem jak to rozjela:-)ale přece jenom jako vzhledově se mi nejvíc líbila 2 a 10 :-))))))a co jinak nového?jak si trávila sobotu?já celý den odpočívala:-)
Odpovědět
My celý den pomáhali tátovi stěhovat kancelář, úplně mě bolí kolena, masíruju větrovým krémem. Jinak se chystám někde přes net objednat nějakou výzdobu.
Odpovědět
Profilova fotka
aha a jakou výzdobu chceš?co máš přesně na mysli?
Odpovědět
na auta a vývazky atd.
Odpovědět
Profilova fotka
no já toto všechno nakoupila v tom svatebním obchůdku...odkud jsi?že bych ti kdyžtak poslala adresu je to v Praze:-)a mají to tam levné a navíc to přímo vidíš:-)
Odpovědět
Jojo, žiju v Praze. Pošli...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.vltava2000.cz/svatebniobch...
Odpovědět
Jsi rodilá pražačka?
Odpovědět
Co na auto? organza nebo vlizelín nebo co?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?