Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Admi mi smazal 2 fotky - byli tam vyfocení svědci - proč? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my zítra razíme s kamarádama na Matějskou,jsme se zbláznily v té zimě :-D :-D :-D a pak by jsme měli jít za kamarádkou do herny kde pracuje :-) no a v neděli bude další pokus o svatební koláčky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbííí, pošli mi jich pár, prosííííím :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Mě taky admin upozornil,abych si vymazala nějakou fotku,že jinak my jí vymaže sám :-p :-p :-p :-p :-p :-p ]-( tak jsem teda uposlechla ]-( ]-( ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Pošlu ti je do IP-na obrázku :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem uposlechla a vymazala 3 fotky snoubenců, ale proč svědky? ]-(
Odpovědět
kauculacek: Líbí se nám text: "Nemusíme, chceme a proto vás zveme" dne 27.6. 2009 na naši svatbu.... Jenže nevím, jestli ti, které zveme na obřad, pochopí, že je zveme jen na obřad a ne na hostinu..... A pak co ti, kterým chceme poslat jen oznámení o svatbě. Nenašla jsem žádný text, který by nás vystihoval jako tento. Že se nemusíme brát, ale chceme.... Žádný vykročíme společnou cestou atd., když jsem spolu skoro 11 let.
Odpovědět
Profilova fotka
... a proto Vás zveme na obřad, který se bude konat ... bla bla bla.. Já taky budu tohle řešit, dělat oznámení, pozvánky na hostinu a pozvánky na girlovačku.. Ale ti, co jsou zvaní na hostinu už to všeci vlastně vědí.. :-)
Odpovědět
kauculacek: Napiš nějakému adminovi, proč tobě mažou fotky, když jiní je tam mají. sorbon: Minulý rok jsem ukecala přítele, aby se mnou šel na matějskou. Byl tam tak protivný, že jsme se pohádali a na ničem jsme nebyli....
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: na to kašlu, furt něco řešit.. Někdo tam má celý album pejsků atd. Njn :-D Někdo má a někdo ne..
Odpovědět
No jo no, tak to tam dej znovu...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda kuratkol, ty máš ale náladu :-D :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky,tak mi naštěstí nemusíme řešit koho pozvat jen na obřad a koho na hostinu =-) my budeme mít cca 40 lidí a všichni s náma budou od rána do rána :-D No jsem zvědavá,jestli se s té Matějské vrátíme =-) jestli k něčemu nepřimrznem :-D :-D :-D
Odpovědět
Normální v pohodě. Jen mě štve, že nějak nemůžeme rozseknout ta svat. oznámení... Tyhle věci chci mít dopředu, abych mohla zařizovat svatební cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nech to koňovi - počkej týden a uvidíš, něco tě (vás) napadne.. ;-)
Odpovědět
V práci na 2 věci... ach jo. Co budeš dělat, když jsi sama doma?
Odpovědět
Profilova fotka
No, teď jsem se najedla - to bylo to nejhlavnější :-D (jsem žrout, je to moje nejoblíbenější činnost - po spaní). A za chvilej až mě to tady přestane bavit si půjdu asi k tv, nebo si jen tak sednout do obýváku ke krbu, který tam hoří a relaxovat. Tady u PC je nehorázná kosa :( No a tak za hoďku zajedu pro Jirku do hospy :)
Odpovědět
Ten to má teda hezky zařízené :-) Tak to abys uvařila hned pro 3 :-).
Odpovědět
Profilova fotka
NE, já sem nevařila, jen taková lehčí večeře, chleba, rajčátka, salám atd.. mňam :-D Jj, on chodí tak jednou či 2x do měsíce, má hospodu cca 10 km - v jiné vesnici a zpět se nemá jak dostat. Takže já jako HODNÁ a OCHOTNÁ milující přítelkyně pro něj samozřejmě VELICE RÁDA zajedu :-D :-D :-D Když je to jednou za čas, tak proč ne ;-)
Odpovědět
Nevím, jak u vás..... ale když pro něj jedeš, jedete hned domů? Nebo je to ještě chvilku, ještě chvilku....?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ani náhodou. Do hospody ani nejdu!! Řekneme si v kolik, a na cestě ho prozvoním, aby si dopil a zaplatil a čekám tak maximálně 5 minut.. to on si zase nedovolí ;-)
Odpovědět
Tak to je fajn :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, on ví, že kdyby dělal "problémy", tak by si musel zajišťovat odvoz sám :) Mě to nevadí, že chodí, neopíjí se, nedělá neplechu, tak proč ne. aAspoň tam proberou všechny své "problémy" :) Tobě dělá přítel to co jsi psala?
Odpovědět
No já pro něj nejezdím... A on skoro vůbec nechodí, jen zřídka (tak jednou za 2-3 měsíce). Ale dřív chodil mnohem víc, ale co jsme v Praze, tak v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, jdu se ohřát ke krbu, je tady fakt kosa :( a venku lije - no humus!! Zasejc zítra, pampalá ;-)
Odpovědět
Papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky moje:-)já jsem se na komp dřív nedostala :-(a koukám že jdu pozdě už asi spinkáte:-( Kauculko ty děláš balet?to je hezký já chodila na balet od čtyř let dokonce jsem se i věnovala koncervatoři,a baletila jsem až do 14 let strašně mě to bavilo ale pak přijel nějakej známej mamky a řekl jí at mě z baletu odhlásí že mají baletky ve 30 důchod a že jsou zníčený a tak:-(tenkrát jsem to strašně oplakala ale ted už na to koukám jinak:-)přemyšlela jsem asi rok zpětně že bych se mu jen tak sem tam začala věnovat jak říkáš tanečky abych měla pohyb.No zatím se na nic mimo aerobiku atd..nenarazila takže ti tiše závidím:-)je to super hlavně se odreaguješ:-) Kuratkol:to oznámko by jsi měla už řešit aby jsi měla klídek :-) já jsem to nějak moc neřešila docela se mi líbilo...končí prosté já začíná krásné my..Tak jsem to tam frkla a je to docela hezký takový normální no:-) Ahoj sorbonku zapoměla jsem tě pozdravit:-)
Odpovědět
Já nespím ještě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj kuratkol :-N :-N
Odpovědět
Strážím tu..... nikdo nikde pořád.... skoro se chystám spát.....a pak ty tu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?