Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my taky budeme mít svíčkovou a kdo to nebude chtít,tak má smůlu :-p ale ještě přesně nevim,jak to uděláme s večeří,asi jí úplně vyškrtneme a bude jenom teplý a studený raut ;-) každý si vezme na co má chut a hlavně kdy má chut x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Večeři taky vypouštíme, jelikož celé odpoledne se bude grilovat prase, podávat klobásy a kdo bude mít opravdu hlad, tak ještě guláš (všechno domácí - děda umí :-D ).. Takže bude přežráno 8-)
Odpovědět
U nás se taky bude grilovat čuník...
Odpovědět
My to máme celkově trošku složitější... Máme obřad, svatební oběd a následně soukromou akci, vše v jeden den...
Odpovědět
Profilova fotka
jako jiní lidé na oběd a jiní na akci?
Odpovědět
Jojo, tak tak....
Odpovědět
Kde jste holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu ;-) šla jsem si dát spršku x-) Přítel spinká jak mimino,dneska byl na pivču a nějak ho to zkolilo :-D
Odpovědět
Kaučuláček už to šel zalomit pro dnešek.... Zrovna hledám nějaké citáty do svatebního oznámení a tak. Našli jsme skvělý text do svat. oznámení, které nás vystihuje. ALe nevím nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-)Já menu mám ale budu ho muset předělat pač jsme přidali 12kg kýtu uzenou:-))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Hoja hoja, máme pátek, bláznů svátek a já pádím na školení k požární ochraně 8-) :-D
Odpovědět
Jojo, konečně pátek, můj nejoblíbenější den v týdnu. Za chvilku pádím do angliny.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To bylo zas plodný :-D Ale co je pravda, asi si zaplatím někde kurz první pomoci.. Sic mám doma záchranáře, ale ten si z toho bude dělat prdel. Člověk nkdy neví, kdy to bude potřeba :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tady zas :-D nooo vacushape je takovej stroj na hubnutí má to pás ve kterym běháš nebo spíš chodíš, udržuješ si tepovou frekvenci a seš v takový jakoby do pasu podtlakový komoře.....lajcky řečeno .... Vy jste hodný že se za mě postavíte :-DD ona má u nás i jiný jméno.....je hustá a nechápu proč lže...třeba tam včera tvrdila žejde až v 17hod přitom tady byla v 10hod ráno... A jak se máte holčinky moje??? x-) ;-)
Odpovědět
kauculacek: Já měla kurz pomoci, alestejně si z toho prd pamatuju, jen drobnosti. Stejně když bude potřeba, tak ti po telefonu budou říkat, co máš dělat. Radši si kup ty botičky z Deichmanna :-). Moje anglina byla super... tera87: A má to nějaký efekt? Já chodím na lymfodrenáže.
Odpovědět
Profilova fotka
kuratol: jojo má!!! :-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
->tery: Ty jo a fakt to funguje? Já sem an takovýhle věci líná - jako dojít tam a objednat se a koumat a koumat :) Mamča chodí na nějaký stroj (v ČR ještě moc neznámý) a tam jenom stojí a vibruje to s ní - a prý taky funguje :-o ->kuratko: Tak jasný, ale aspoň si to všechno zkusím, ono je to potom k nezaplacení. A co se může stát, nebudeš mít signál a si víš kde :) Já vím, to už je extrém, ale já vlastně skoro nic nevím :( Angličtina byl můj nenáviděný předmět, stejně jako francoužština, obdivuju lidi, které to baví a halvně jim to jde a rozumí tomu x-)
Odpovědět
tera87: Jaký ? To bude asis tejný jako ty lymfodrenáže, ne? kauculacek: Hodina angliny byla dobrá. Neříkám, že mi to jde :-)
Odpovědět
Kde jste kdo ?
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: když si před tim dáš bodyroll tak je to super, hlavně na clulitidu.... :-) kuratkol: nooo to nevim :-) je to takovej dřevěnej válec a masíruje od chodidel směrem k srdci.Vlastně to s lymfou souvisí ;-)
Odpovědět
Co plánujete na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Uf uf, pátek, večír, sama doma, po baletě, před jídlem - super stav :-D ale někdo by mě tu véču mohl urobit 8-)
Odpovědět
Pa baletě? Sama doma? Jak to?
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak trajdala sem teďka 2 hoďky na baletě (dřív to byl balet, teď tanečák, ale název zůstal) a přítel je na tréninku fotbalu a pak míří do hospody, takže sama :) Co ty Kuratko? :-) A o víkendu? Asi spát, pak pojedu za kámoškou, má týden do porodu :-o , tak jí trošku povzbudit a jinak asi nič..
Odpovědět
Já celkem nuda... Zítra pomáháme stěhovat tátovi kancelář...
Odpovědět
Profilova fotka
A teď co robíš? Ty bydlíš s přítelem? A máte baráček, nebo nějaký podnájem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdááárec ;-) Kauculko:Po baletě???Ty baletíš =-) :-N Já jsem tu ted měla na návštěvě kamarádku se svou 4-letou holčinou,to je šídlo 8-( 8-( :-D :-D ale funguje to jako dobrá antikoncepce :-D :-D :-D
Odpovědět
Bydlíme v Praze v pronájmu teď, ale pocházím z Moravy. Jen byty 2+kk tady stojí přes 3 miliony. Teď brouzdám po beremku, ale nic moc se neděje. Před chvilkou jsme řešili svatební oznámení, ale nemůžeme se rozhodnout ohledně textu..... Pak místo verše nám táta něco složil 8 řádků. Nevím, jestli se vleze na oznamko a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
No, spíš tancuju, balet se tomu už teĎ říkat nedá :-D Na špičkách sme stáli jednou, ale klasiku děláme ]-( (nesnáším jí). Člověk se aspoň hejbe, i když se mu fakt někdy nechce.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, je pravda, denska je tdy mrtvo a koukám, ty nemáš moc náladu :-( A co tobě by se líbilo za text? Jj, byty - to je hukot a brát si hypotéku - sebevražda.. :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?