Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Já tady jsem večer i občas přes den v práci, ale večer tu nikdo skoro není...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla do včerejška ČS a nic moc sou drahý a služby žádný tak jsem přešla ke KB a jsem spokojená:-) Jinak holky včera jsem byla na té matrice to byl děs:-( Musela jsem čestně prohlásit a podepsat že do budoucna chci žít v zahraničí a napsat adresu v cizině kde budu bydlet jinak by mi prý to zkrácený jméno nemohli dát a nebo,kdyby byl budoucí cizinec a nebo se dát k jiné národnosti než české ]-( ]-( ]-( to je síla, tak jsem nakonec tedy vše podepsala napsala adresu mého nevlastního otce ..(on je angličan) a bylo:-)Takže budu mít zkrácené :-D :-D :-D :-D :-D :-N :-N :-N :-N Jupíííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já sem tu tak do osmi, ale pak zalehám :) NAvíc už sem doma v podezření, že bez brms nemůžu žít a že chce taky na PC, taxe straním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko nevíš kde bych sehnala tu soupravu bižu co mám v albíčku jako poslední? Na ebay asi jo, ale je nějaká konkrétní www na šperky? Nevím jestli mi rozumíš.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Takže jak se budeš menovat Sanud? x-)
Odpovědět
Na e-bay jsou kategorie.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj
Odpovědět
Profilova fotka
JE tam toho mrtě, ale zrovna nic co by se mi "hodilo" :-D Su vybíravá ;-( Už ste vymyslely hudbu?
Odpovědět
My jsme hudbu museli nahlásit do 18.2. Měli jsme na výběr ze 40 skladeb, 20 z nich byla vážná hudba, 20 z nich hudba z filmu.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holčiny ;-) jsem zde :-D Teda dneska na den 4 měsííííce,jak psala Kauculka :-N :-N :-N :-N :-N to to letí x-) No já zatim hudbu nevybírala,mám sice určitou představu,ale toto zatim neřešim :-p :-D příští týden se chystáme na matriku donést vyplněný formulář a poplatek 1000,- :-| ]-( platit,platit a zase platit :-S ]-( :-D :-D Sandulko:Tak to gratuluju ke zkrácenému příjmení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj kooooočky moooooojéééééééééééééééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé ahojky Terkoooo ;-) no konečně jsi se taky ukázala :-p :-D Tak co je nového a jak pokračují přípravy???? =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nového nic :-) vše při starém :-) ted mě tady namíchla jedna holka pomlouvá tady mojí práci kde pracuju píše tam o vacushapu!!! Normálně si tam vymejšlí!!! Tak jí píšu a ona neví že tady makám :-)) zrovna dneska jsem jí tady měla!!!! Objednala se na pondělí a má zaplacenou pernamentku a tvrí tam holkám jak se jí tady nelíbí že změní firmu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Terko a v jaké diskuzi??? ]-( hned na to mrknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terko,už jsem to našla :-p A co to je vůbec,VACUSHAP???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj Terko co je to?počkej..mi se za tebe postavíme a vytmavíme jí to :-D :-D :-D :-D Sorbonku děkuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terýýýýýý :)Už si se tady dlouho neukázala :( M2 dneska v práci vytočily, snad nejvíc za tu dobu co tam pracuju. Jak můžou platit tak neschopný a líný lidi? ]-( ;-( a odmakáme to za ně samozřejmě my "blbý sekretářky"..
Odpovědět
sorbon: My žádný poplatek 1000 Kč neplatili.... kaučuláček: Všude je něco, my se zas v práci hádáme .....
Odpovědět
Profilova fotka
My jo, protože máme svatbu na zámku a taky že nemáme v místě bydliště. Bo tak nějak to říkali..
Odpovědět
Tak to jo.... už máte vybraný svatební oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
Chystám se na něj - musím vybrat fotky, podle kterých budu malovat, ale opravdu se mi do toho nechce :-.
Odpovědět
Mám v albíčku nějaká oznámení, co se mi líbila....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak z těch co tam máš, bych si asi vybrala s tou "zdí". Ale jinak já sem dost ujetá na fotky, takže bych udělala nějaké fotooznámení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zas zde ;-) Tak mě teda s tou zdí přijde hrozně ujeté :-| když tu nějaká holčina píše "vybrala jsem si krásné oznámení" a ted tam vidim tu zed,tak mám z toho husinu :-S x-) co je na tom krásného???? =-) =-) :-N Ale je to jen můj názor,každému se líbí něco jiného ;-) Kuratkol:Poplatek platíme,páč nemáme obřad v místě bydliště ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sorbíí :) Nemyslím, takhle konkrétně, ale měla jsem tady oznámení a tam to bylo napsáno křídou na dřevěný plot - prsotě tenhle styl :-D, to se mi líbilo hodně. Ale je pravda, že kolikrát se ani nestačím divit, co ty holčiny považují za krásné. Jak píšeš, každému se líbí něco inčího..
Odpovědět
Já tu zeď taky vyřadila a příteli se líbila, ale nakonec mi ustoupil.... Původně jsme chtěli taky něco s fotkama, ale když já se tak nerada fotím. Necháte si udělat i jmenovky a menu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jmenovky mám hotové a do menu se ještě pustím až budu z restaurace vědět přesné menu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dyť nemusíte tam koukat do obejktivu, můžete tam být klidně i z dálky, je takovejch možností ;-) Jmenovky si budu dělat sama a menu - jako aby věděli, co budou žrát? :-D To asi nebudu robit, místo toho budou svatební noviny :)
Odpovědět
My to máme v restauraci. Dáme jim na výběr 3 jídla, proto to menu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo tááák, tak to my ne - bude to jasný. Svíčková a basta :-D Jinak bych menu robila sama, aby to všechno ladilo x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?