Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Já jsem byla rozhodnutá pro šití dávno, jen jsem musela vyzkoušet nějaké šaty, které mi budou slušet a ty si pak nechat ušít. Není to příliš drahé ta banka? Nechceš ji změnit? Já mám botičky svatební taky z Deichmanna za 549 Kč a moc se mi líbí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Není drahá, ale je to tím, že nemám osobní konto, ale firemní. Potom až budu mít osobní, tak tam zaplatím 1000,- - ale ne jim, ta mě tam zůstane :) PAK už to bude oki :) (až se to vše zruší, znovu vytvoří, všude nahlásí změna, se zmercnu a potom po svatbě znova nanovo :( ) Jj, docela fakt výběr tam měli těch botiček!!!
Odpovědět
Já mám aktivaci plateb přes internet zadara snad. Nechceš ty změny udělat až po svatbě ?
Odpovědět
Profilova fotka
No, to asi ne. Ten firemní účet byl do téhle doby vedenej pro mě zdarma (výhody, neplatila jsem vedeni karty a dalši kravinky). Jenže teď od března nebo dubna (nejsem si jistá) tyhle výhody skončej. což bych nevěděla, kdybych tam nešla kvůli těm zahraničním platbám.. a všechny ty věci se budou počítat cca za 200,- měsíčně. A na to fakt neci :) Takže - zrušim firemní - v půlce března, zajistím novej a tam i tyhle platby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A potom po červnu zasejc další změny - příjmení, bydliště - ej :-D
Odpovědět
Jojo, já taky budu muset měnit tolik věcí..... V práci mám všude podpisové vzory a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
No, takže tak. Už sem přemýšlela, že banku změním, mám jí trošku z ruky :/ Jakou máš ty banku? Já podpisový vzory v práci naštěstí nemám. Lidi budou rádi, máme stejné jméno i křestní s mámou, i podpisy, tak nás konečně rozeznají :-D 8-) :-D
Odpovědět
Mám Českou spořitelnu a mBank. Já budu mít po svatbě 2 příjmění :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? Wow, to se taky jen tak nevidí.. ;-)
Odpovědět
Jojo, původně jsem si chtěla nechat jen svoje, ale nakonec kvůli dětem si vezmu i to druhé.
Odpovědět
Profilova fotka
Dětem? Jako do budoucna, jo?
Odpovědět
No tak aby se maminka nejmenovala jinak než děti... Tak daleká ta budoucnost zas není, jako ne že bych byla těhotná, ale tak doufám, že brzo budu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jak jinak než děti? KDyž se vdáš, vezmeš si přítelovo příjmení, tak děti se taky tak budou jmenovat, nebo ne? :-N Asi si sedím na vedení :-D :-D :-D
Odpovědět
Naše rodina má v místě mého bydliště určitou pověst a jeho rodina určitou pověst. Proto jsem si chtěla nechat své jméno. Ale udělala jsem ústupek kvůli dětem....
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky holčiny ;-) Koukala jsem,že tu řešíte dietky =-) Tak já se taky psychicky připravuju,že od pondělka začnu :-( :-D Prostě musim do svatby něco dát dolu ]-( x-) Jinak k výzdobě aut =-) chci je mít taky nazdobené úúúplně jednoduše ;-) přítel tam bude mít asi cylindr a já chci jen V z organzy s nějakýma kytí a svatebčanům uděláme na zrcátka jen mašle :-N
Odpovědět
Já dnes zaznamenala další úbytek na váze. Hurá !!!! Jen mám už zas hlad teď večer...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to gratuluji Kuratkol,každý kilčo dole moooc potěší :-N
Odpovědět
Už jsem si objednala šaty, takže nevím, jak to hubnutí šaty snesou.... V lednu jsem začínala na 83,5 kg, teď mám 78,8 kg. Potřebuju mít tak 55 kg dle výšky.
Odpovědět
Profilova fotka
kuratko, já ode dneska hubnu alias držím dietu taky! :) Moje ideální váha je taky těch 55... S trochou štěstí a s hodně pevné vůle těch 10 kg do svatby shodím. 3 kg za měsíc, to by snad šlo. Zkusím to :-N Tak si držme navzájem palce! :-D Kuratko s těmi příjmení, že chceš oboje taky kvůli pověsti obou rodin - tak to je ještě v pohodě! Horší by bylo, kdybys nechtěla ani jedno - kvůli pověsti rodin! :-D Sorbonko mrkni na tu 90ti denní, je tu o ní i diskuze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo kuřátko nedáš si sem nějakou fotku?? Aspoň pro krátké představení, pak ji třeba zas smaž, ne? =-)
Odpovědět
Fotku jsem tam měla, když jsem ukazovala ty šaty. Pak jsem ji smazala. Už máte někdo svatební oznámení? Nebo aspoň vybraná? Je tolik možností....
Odpovědět
Do albíčka jsem dala oznámení, která se mi líbí a nemůžu si vybrat jedno vítězné :-(. Nerozhodnost to je moje.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jenom chci říct, aby ste nebláznily, 55 kg je hodně málo!!! Já mám 164 cm a vážím 57-59kg, jak kdy a je to normální.. Tak jenom aby ste se nesnažily jít až na 55kg, to byste vypadaly jak anorktičky ]-( Jinak Kuratkol, nevím kolik plánuješ ještě shodit, ale šněrovačkou se dá upravit myslím tak maximálně 5 konfekčních velikostí..
Odpovědět
Profilova fotka
Jakou máte banku? A jste spokojené? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A dneska je 26, takže už JENOM 4 MĚSÍÍÍÍÍÍCE
Odpovědět
Já má ČS, jsou tam sice vyšší poplatky a lidé v bance neschopní podat správné informace, ale mají nejlepší internet banking. Peníze se přesouvají hned, když platíš mezi spořitelnama. A pak mám mBank spořící účet, kde je dobré procento úročení a neplatí se z účtu žádné poplatky.
Odpovědět
Paní, co mi od asapa šije šaty říkala, že je tam vůle 1-2 inches tzn. tak 5 cm.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ta mBank - to mě tady říkala kolegyně, že je super. A říkala, ať zkusím GE Money. Chci tu Ebanku zrušit, mám jí z ruky, z bankomatu (když je výplata měsíčně menší než 25 tisíc, což je :-D) tak výběry drahý, navíc u nás jejich bankomat není, takže 30,- :( Ráno sem o tom přemýšlela.. Chci hlavně pohodový inter.banking a nízký poplatky a jinak mi je to fuk :)
Odpovědět
Tak ta mBank je dobrá elektronicky, ale bankomaty nemá, takže za výběry platit asi budeš. Já z toho platila 19 Kč za výběr. Ale jinak mám běžný účet u spořitelny a to mi fakt vyhovuje, protože platby, které přes internet banking zadám, odejdou hned. Bankomaty jsou všude. Internetbanking je moc hezký a dobře se obsluhuje na každém PC. Veškeré účty, které člověk v bance má, tam jsou vidět. Penzijní připojištění, stavrbní spoření, kontokorent, půjčky, hypotéky, prostě přehled o všem. mBank nemá pobočky, ale jen kiosky a finanční centra, ty jsou jen v hlavních městech.
Odpovědět
Profilova fotka
U ČS už účet mám - založili sme ho jako takovej ten "když bude nejhůř" a posíláme si tam každý měsíc trošku penízků - pak se hodí :) Takže zkusím to GE.. A co jinak? Já se tady rozčiluju nad těma lidma u nás v práci, jak jsou neschopní a nespolehliví :( Dudu, Sandu - vy ste tu vždycky večír a my s Kuratkem a někdy Sorbíkem přes den :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?