Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych sem byla bývala dneska přišla dřív, ale holt se s miláčkem dělíme o jeden počítač... Taky dobře, jinak bych se od beremka neodtrhla, hehe :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se dívám, že Kauculka se chystá nakupovat jak o závod, tak držím palce, ať to od zítřka už fachčenko! :) No vidím, že každá máme zařízené něco... Já třeba výzdobu aut ještě nezačla řešit, ale : MÁM DALŠÍ VYCHYTÁVKU - ten "svatební " oblouk, juchuchuuuuuuu!!! :-D Je to teda oblouk na popínavé růže, zakoupen dnes v Lidlu za 200!!! ;-) Jen nevím, jestli se do něj vůbec vejdeme postavení bok po boku, když ne, miláček ho předělá, on je děsně šikovný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No dudu ty jsi mi dala brouka do hlavy s tím obloukem možná bych ho mohla koupit no a někam ho frknout:-) :-D :-D :-D Se neztratí vid? :-D :-D Jinak já ten melír už potřebovala a taky prostříhat a vypadají ted zdravější a silnější takjsem kočka zas na pár dnů:-) :-D :-D :-D Dudu a stím počítačem jsem to měla stejný pak jsem se naštvala a koupila si svůj a pak byl zas ale problém že mohl byt připojenej na net jen jeden tak jsme koupili wifi a je to supéééér :-D :-D Zkus třeba nějakej z bazaruokolo třech čtyřech seženeš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu měla jsem uloženou kráásnou fotku vícebarevnýcgh prstýnků, šla jsem ti ji najít, jenže už jsem ji smazala, jak jsme pořídili ty naše... plomiň... ale fakt byly krásný, měla je tu nějaká kočka v albíčku, ale hledej to, že... :-( No vidím, že už jste šly všechny spinkat, tak dobrou a papa zítra! Mimochodem, od zítřka držím dietu! BOJIM BOJIM, abych to vydržela. papapaaaaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene jsem tady dudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu Jéé, tak nespíš, ještě? My teda ponocujem, co? Fotku toho oblouku jsem si dala do albíčka, tak na něho jukni, myslím, že je to krasavec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dietu sem si myslela že řešit moc nemusím ale dneska jsem v těch šatech byla taková no nic moc taková netrda nemehlo fakt jsem přes zimu a vánoce přibrala takže dieta taky příjde ale až tak od dubna :-D :-D :-D Já tak ráda papám..Holky takový knedlo,zelo ,vepřo to je bašta:-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ale obešla jsem 2 Lidly a už to bylo vyprodané, i když to mají v nabídce od pondělka, a pak mi ho koupila segra ve 3. Lidlu:) Za ty prachy je to krásná cena! A když se to nazdobí tak, jak to mám v albíčku (inspirace z veletrhu), tak by to bylo kfáááááásnýýýýý :-D 8-) Mimochodem cvo to znamená ta ikonka smajlíka v brýlích? Nevím, ale je to dobrýýý 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten oblouk je fajnej:-)no neodolám..když ho nevyužiju na svatbu na zahradu se hodí vždycky :-D :-D :-D Jojo taky dneska flámuju:-)já jsem si odpoledne zdřímla a tak mám teď roupy :-D :-D :-D S těma prstýnkama si nelam hlavu:-)ale děkuju moc za strarost pro mě bude asi nejlepší když se půjdu někam podívat a uvidím je na vlastní oči takhle ty fotky trochu zkreslujou:-) Dudu ty máš taky melír?Ty jsi špinavá blondýna od přírody?nebo hnědovláska
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu tohle 8-) to je inkognito :-D :-D :-D :-D :-D Jako když budeš chtít bejt nenápadná tak tam frkneš tohle :-D :-D 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo já jsem taky labužník, jídlo je vášeň! V tomhle smyslu jsem teda velmi vášnivá!!!!! :-D A takový chuťový orgasmus - to jsem zažila když jsme kupovali tu čokoládu Lindor, co přijde do fontány - bez ochutnání se to samozřejmě neobešlo. Oni ji mají v tom obchodě dokonce tekutou v takové mašině, která tu čokoládu jen tak přehrnuje a míchá, bože, je to jak z nějaké reklamy, teče mi slina jen na to vzpomenu ;-) haha.
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu víš co je sranda?všímáš si jak každá znás bere ty přípravy z jiného konce?Je zvláštní jak každá začne z něčím jiným:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jooo tak to já tam frknu honem teďka, kdfyž tu tak nenápadně píšu o takovém obžerství... Já se nemůžu dočkat svatby, jak se tam tou čokoládou z té čoko-fontány napráskám!!! Jen aby to neodnesly bílé šatičky, haha, to by byla podívaná, na rádoby princezničku Dudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu mnam:-)já se tu ted cpu bombonierou:-)Modré z nebe:-)Kamarádka pracuje pro čokoládovny a přinesla mi čtyři krabice a ta bomboška je dvou patrová prej to u ní doma už nikdo nežere tk si prej na mě vzpoměla sem prej taková popelnice :-D :-D já fakt miluju jídlo jo a orgazmus????ten zažívám jen u jídla kdepak s chlapem kde se chlap na to jídlo hrabe :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) Já blbec já o tom píšu, a inkogniťáka tam stejně nefrknu 8-) 8-) Jde vidět, že už su unavená... Jojo to máš pravdu, taky jsem si toho všimla :-D :-D Jinak já jsem jako malá bývala blond, teď už hooodně špinavá blondýna, možná až světle hnědá - něco mezi. Sluší mi studené odstíny melíru a to bývá většinou problém docílit... A taky mě štve, že se s tím ty kadeřnice často neštvou a vlasy prostě přebarví celé, místo aby dohledávaly pramínky a dobravily jen odrosty... A pak mám na hlavě chemlon ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hahahhaahha :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D No comment :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo já se taky těším na svatbu a nejvíc na obřad a pak na jídlo nebo na jídlo a pak na obřad? :-D :-D :-D Svíčková s šesti ,nebo ten rautík:-)a ten dortík svatební :-D :-D :-D :-D No dudu myslím si že mi dvě a dieta to budou pro nás muka...víš co je nejhorší?jednou jsem držela dietu a fakt sem jako zhubla ale byl to drasták a nikdy bych nevěřila jak na mě působí reklamy v televizi jak si tam mlsaj a mlaskaj u těch čokolád ,sýrů a tak sem to musel avždycky přepnout a neodpustila jsem si připomínku aby ste nepraskly nenažranci :-D :-D :-D :-D Přítel se směje ještě ted když si na to vzpomenem ..prý sem byla hrozně protivná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S tpu čokoládou, mám super tip - už jsi jedla někdy LINDOR? (takové ty červeně balené kuličky, mám to v albíku). Já to MILUJU!!! JE TO ÚŽASNÁ ČOKOLÁDA. Luxusní, ale taky pěkně drahá, sviňa, takže si ji člověk zas tak často nekopupí... Krabička těcj čoko koulí stává tak 140 Kč. No a teď v OUTLETU ve Štěrboholích mají nově otevřenou prodejnu LINDOR a prodávají tam vánoční čoko za úžasnou cenu - 9,90 Kč/10 dkg!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No je fakt že ty kadeřnice jsou hrozný řekneš zastřihnout konečky a ona ti vezme 10 cm,a s tím melírem máš pravdu ale ted sem právě narazila na super holku fakt šikovná a teda sice jsem u ní nechala 1.500,-v tý ceně je teda ještě kůra na vlasy sem si koupila:-)ale byla jsem fakt překvapená je to šikulka sem si říkala že bych jí klidně dala snad i 2.000,-šikovná moc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hahaha, takže šla kolem Dudu a koupila rovnou 2 kartóny, neboli 5,4 kilo!!!!!! neboli 54 balení!!!!!! Se na mě prodavačky dívaly jak na blázna!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cože????????????????????jenom??????????Ty jsem teda ještě neměla ale když je tak vychvaluješ du do nich 8-) 8-) 8-) Zítra jedu na Štěrbohol :-D :-D :-D :-D :-D :-D No tak si doufám nakoupila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No dudu a proč se na tebe tak blbě koukali?To byli určitě nějaké vyzáblé Merry a záviděli..si říkali kurňa ta má život :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo... Ty jo, my to berem hopem, kadeřnice a hamu papu - teď bych si dala pořádnou flákotu krkovičky,,, hmmmm....... v nějakém argentinském koření.... ach bože. :-D S tím se musím teď nadlouho rozloučit... Jé promiň, já bych kecala, ale musím už, přítel mě už žene na kutě... S tou reklamou jsem se nasmála :-D :-D , myslím, že budu teď na to reagovat absolutně stejně... promiň, už musííííííím valit, hezky jsme pokecaly, jsem měla štígro, žes tu eště byla. Dobrouuuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo ale mám fakt strach z jedný věci já pokaždý fakt pokaždý když jím,tak mi něco spadne bud za vejstřih nebo do klína a hrozně se bojím těch šatů abych je neumazala a jídla se nezřeknu ani za milion:-)asi si pořídím fešnou zástěru a tu nasadím když půjdu jíst :-D :-D :-D :-D no a jelikož budu jíst pořád tak jí obarvým do bordo a nikdo nepozná že to k těm šatům nepatří :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo dobrou dudu 8-) 8-) 8-) 8-) jdu dělat inkognito :-D :-D :-D pááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Uáááá, to zas bylo vstávání 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kauculko:-)Ty ranní ptáčátko..uf já vstávala v jedenáct:-)Dneska jedu na matriku kvuli tomu zkrácenému příjmení tak tu budu asi až na večer:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda :) Jedu se podívat do Deichmanna - asi si koupím botičkýýýý - balerýnky na přezutí, sem pošahaná.. a zrovna do banky zařídit si to Ebay a Paypal.. 8-)
Odpovědět
Ty jo holky, vy jste toho nakecaly.... Já držím dietu už od ledna a daří se, fakt mi to jde.... ale večer mám krušný chvilky, to je nejtěžší.... Už mám dole skoro 5,5 kg, ale potřebuju tak 30 kg.... Taky už vyjednávám šití šatiček přes asapa, tak se těším.... paní je moooc príma.... Já jídlo taky děsně miluju, jsem hrozný požitkář..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol taxes nakonec rozhodla pro šatí od Asapa? Jj, schvaluji ;-) Jinak moje zařizování v bance - no, teď to nepůjde, mám firemní účet, a kdybych chtěla tuhle službu, paltila bych 700,- :-o . Jenže ten účet budu rušit, jelikož nepotřebuju firemní (dlouhé vysvětlování) a pak teprva až bude zařízen osobní, budu si moci aktivovat za 1 000,- tuhle službu.. Uff.. ;-( Jinak botičky v Deichamnnu super - moc hezký, ale nakonec sem si to rozmyslela. Asi by to byla zbytečnost.. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?