Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ok a píše mi to vykřičník že ta kreditní karta je odepřená, zakázaná :-S
Odpovědět
Máš to dobře vyplněné? Je tam něco napsáno?
Odpovědět
Profilova fotka
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card. tohle konkrétně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi to chce penízky po mě? Že by? :-D
Odpovědět
Aha, tak tou kartou asi nejde platit takhle přes net. Co máš za banku?
Odpovědět
Profilova fotka
ebanka
Odpovědět
Profilova fotka
teď už vlastně Raiffaisen, ale pořád ekonto
Odpovědět
Tak to zkus zjistit v bance, proč to nejde. Ebanka se sloučila s RB. Chyba není v penězích tam se žádný převádět nemusí, abys provedla platbu.
Odpovědět
Ale tuším, že mi to taky psalo, protože jsem neměla v bance nastavené platby kartou přes net. Musela jsem to v bance nastavit. Obyčejně je to zakázáno, pokud si to nezměníš v bance.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám na nastavení na účtu, zatím to nikde nevidím :(
Odpovědět
Já musela do banky osobně, bylo to někde u limitů plateb.
Odpovědět
Profilova fotka
NAšla sem tam jenom "Platba-zahraniční styk",ale to nebude ončo :( Chjo, zasejc do banky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
K eKontu jsem našla: Možnost přímých plateb u tuzemských obchodníků patří mezi základní funkce eKonta. Tuto službu není třeba aktivovat, funguje automaticky po založení účtu v naší bance. Založte si v Raiffeisenbank eKonto a užívejte si pohodlného nakupování na internetu. Takže pro tuzenské obchodníky je to aktivní a pro další obchodníky mimo seznam, se to musí aktivovat. Je tam uvedený i seznam českých obchodníků, u kterých to jde bez aktivace.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže zítra směr banka..
Odpovědět
No jo no... Ale pak můžeš utrácet :-) Jak plánujete vyzdobit auta?
Odpovědět
Profilova fotka
No, já a přítel na kapotu jednotlivé kytičky na přísavky a ostatní budou mít bílé "V" vepředu a bílé mašle na klikách - jednoduše :)
Odpovědět
Jojo, já ještě nic nekoupila... Musím už něco objednat ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak kuratko děkuji moc za pomoc!! ;-)
Odpovědět
Proto tu jsme ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) Jinak já dneska ale PONOCUJU, touhle dobou většinou už chrápu :-D :-p
Odpovědět
Taky vstáváš dost brzo...
Odpovědět
Profilova fotka
No, taky už se mi tady zavírají oči, ale by mě stejnak za hoĎku vzbudil, přijede z lyžovačky :) Kuratko budeš kupovat organzu? Tčba na výzdobu nebo na auta?
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: - hoď fotečku melírku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko já se loučím,jdu hodit sprchu a do hajan :) Ještě jednou děkuji za pomoc ;-) Dobrů noc 8-)
Odpovědět
Dobrou ...
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko tak to je přesně to co by se mi líbilo:-)děkuju:-) Sorbonku no ještě že máte šatičky..ale to je fakt na rozčílení ...můžou někde mít šaty pro normální holky?Asi si založíme svatební salon a budem prodávat normální velikosti :-D :-D No vidíš:-)výzdoba domů na to nesmíš zapomenout tam přeci svatebčani taky příjdou :-N :-N Jejda holky vy jste se tu rozjeli s těma účtama:-)Tak to ti kaucul neporadím tohle je pro mě španělská vesnice:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko jinak s tou výzdobou auta to je jednoduché ja to třeba udělám tak jak to mám v albíčku bílou organzu uvážu za zrcátka přibouchnu pod kapotu a napíchám na to okvětní lístky:-)je to jednoduché ,hezké ,ale hlavně levné :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dudu :-D :-D :-D :-D :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
melírek, říkáš? Júúúúú ;-) Taky bych potřebovala, mám šílené odrosty, fujtajksl, ale chci ty vlasy trochu ozdravit, chudinky, než dostanou ještě víc do těla tím prodloužením! :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?