Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, sem jaxi lehce závislá a v práci zrovna netrpím nedostatkem času :-D Navíc kolegyně je nemocná, tak sem taky opravdu pořád.. :-N
Odpovědět
Tak to asi nemáš ani moc stresovou práci, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak jak kdy, spíš si rychle všechno udělám, abch měla klídek na svoje věci ;-)
Odpovědět
Za chvilku už máš padla..... to se máš....
Odpovědět
Profilova fotka
no, ještě hoďku a čtvrt :) a pak s kámoškou restauračka a pak hoďku a půl dřina na tanečáku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj ;-) Dudunko,já si myslim,že úúúplně v klidu si můžeš vzít ty botky co jsi si koupila ;-) vypadají moooc pohodlně a stejně budeš mít dlouhé šaty a té přesky si nikdo nevšimne ;-) x-) Já jsem si dnes byla v tom svatebním obchůdku pro ty věcičky na výzdobu,takže už mám skoro vše :-p :-p :-D a dnes večer jdu ještě se skoro švagrovou do Andělského svatebního studia-jako poradce :-D tak doufám,že už si konečně nějaké šatky vybere 8-( 8-( :-N
Odpovědět
Je tu někdoooooo........
Odpovědět
Profilova fotka
Uff, konečně doma a opět tady :-D Dudu, já si taky myslím, že si ty botičky klidně můžeš vzít. Hlavně že jsou pohodlné a ty se v nich cítíš, ostatním to může být víš kde :-D Sorbi a jak ste dopadly?? x-) Ty jo a ty už máš věci na výzdobu, jo? Já jenom představy, realita ještě stále daleko :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) Tak jsem si nechala udělat krásnej melírwk a terochu zastřihnout konečky :-) Příští pátek jdu totiž konečně na tu zkoušku účesu a líčení tak jsem chtěla vypadat k světu:-) Holky já nebyla 4 roy u holiče :-D :-D :-D :-D :-D :-D sem byla jak domorodec:-) já si ten melírek vždycky udělala a tchýně mi šmikla konečky a bylo:-) :-D :-D :-D Jinak v salonu jsem byla a byžu kráááásně ladí ale zahlídla jsem tam krááásné šatičky ani sem se radši neptala na cenu zavřela jsem oči a odešla :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jinak já už mám taky komplet výzdobu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty už máš taky komplet výzdobu? :-o Holky, pomóc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mám něco jsem měla a zbyte dokoupila na veletrhu a pak jsem se cestou stavila ještě v tom svatebním obchůdku:-)Mám komplet výzdobu nevěstina domu:-)včetně stolu a dveří a tak,pak komplet výzdobu aut a koplet výzdobu restaurace:-) :-D :-D :-D Bud v klidu Kauculko já zas nemám ještě stále prstýnky a oblek:-(to je to jedinééé co nám chybí a taky to nejhorší na výběr:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak já mám jediné ty prstýnky :) Asi si zkusím zajistit účet na Ebay, teď to tady koumu.. :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Sandu, to jsou ty jaxem o nich psala :) - jako styl..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem doma z Andělského svatebního salonu 8-( teda když jsem tam viděla ty velikosti šatů,tak jsem se chtěla zavrtat do země 8-( To bylo samý 34,36,xxs,xs,s :-( Ještě že já už šaty mám a skorošvagrová si už konečně taky vybrala :-N Sandulko:Ty domorodečku náš :-D :-D :-D jsi mi dala s tou výzdobou,já zapoměla koupit výzdobu domů 8-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fajne, obě spokojené :-D
Odpovědět
kauculacek: Já mám učet na e-bay. Už jsem si přes něj několikrát objednávala. Závidím, že už máte výzdobu. Já třeba vůbec nevím, jak nazdobit auta. Nemám asi představivost.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol - pomůžeš mi? Trošku se v tom plácám :( Už mám ASI založenej účet na Paypalu - teď sem v něm přihlášená. Ale zatím to po mě žádný číslo účtu nechtělo. Co mám udělat dál? A musím to nějak vyjednávat se svojí bankou?
Odpovědět
Princip paypalu je takový, že tam zadáš číslo platební karty. Když pak něco platíš někomu přes ebay a platíš přes paypal, tak nevidí tvoje číslo, takže ho nemůže zneužít. Vše jde přes paypal. Účet přes peypal se zakládá jen jednou, ale musíš tam určitě zadat to číslo karty někde. Pak je to tak, že ti na účtu strhnout nějakou částku. Jak to uvidíš na výpisu z banky, tak u té stržené platby bude kód, který musíš přes paypal pak zadat. Slouží to k ověření platební karty, jestli je fakt tvoje. Peníze, které ti strhli, ti pak na účet zase vrátí. Prostě je to jen pro to ověření. Po tomhle ověření, můžeš paypal používat. Myslím, že před ověřením, to ještě nešlo.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak já nevím jak je to možný, ale sem přihlášená - MY Account, je tam Czech koruna 0,00 pod tím
Odpovědět
Profilova fotka
sakryš, sem to odeslala :).. promiň.. pod tím U.S Dollar 0,00.. ale zatím sem prostě nikde číslo účtu nezadávala. Tak to mám asi špatně, co? =-) :-S
Odpovědět
To jo, vytvořený to je, ale ještě ti přes to platit nepůjde, dokud nezadáš platební kartu a nedojde k ověření. Máš nastavené na kartě platby přes internet?
Odpovědět
Mrknu ti na moje paypal, kde se to zadává...
Odpovědět
Profilova fotka
Možnost zmáčknout "Edit profile" v pravo nahoře, tam by teoreticky to číslo mělo být? Sem se zas do něčeho pustila :-N Neangličtinářka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ovládám svůj účet od ebanky jedině přes net..
Odpovědět
Jojo, přesně tam do zadáš. Číslo karty je v Credit/Debit Cards .
Odpovědět
O řádek níže se vyplňuje číslo účtu, to nepotřebuješ vyplnit, pokud chceš nakupovat přes net.
Odpovědět
Profilova fotka
Datum expirace - do kdy platí?
Odpovědět
jojo
Odpovědět
Profilova fotka
Je tam Card number Expiration date Card verification number .. co z toho teda nemusím vyplňovat? :)
Odpovědět
Tohle musíš všechno.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?