Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, myslím že ne a když jo - sundáš je 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Dobrouuuuuuuuuuu a krásné sny ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrůůů noc mááá milá, dóó brůůů nóó, nech ti je sám bán bůh nááá póómóóc.. :-D - písnička od Komunálníhio odpadu, už mi hrabe :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda, tam měl bejt samozřejmě pááán bůh :-D Čiao, zítra :) Tohle je maximální závisláctví :-p
Odpovědět
Kdo jde spinkat uuuuuž?
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Ty jsi prdlouš :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Taky jsem si to dnes říkala, když jsem na beremko lezla hned ráno v práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to jsme všechny závisláčky :-D :-D :-D Kaucul :-D :-D zaspívej ještě :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Kaučul už spí. Vstává ve 4.30, chudák....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky závislačky, já jsem taky závislačka, teď jsem se rafla s přítelem, protože už několik hodin okupuje kompl a já sem nemohla jít... A on na to - zcela oprávněně - že tu sedím každý večer - měly bychom se nad sebou zamyslet, holky, chichi ;-) Ale už je pozdě, su grogy....Akorát ještě uložím do albíčka fotku botiček, dnes jsem si jedny koupila (nevypadají 100% svatebně, ale zkusím si přes tu přezku dát nějakou brož nebo mašli a snad to bude krásnější a slavnostnější). A na tanec ještě seženu jiné. Mrkněte pak do albíka - líbí se vám? papa a dobrouuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se tak na ně dívám, tak na té fotce teda nevypadají nic moc, ale: jsou kožené, takže snad i pohodlné, dělají hezkou štíhlou nohu a můžu v nich jít i venku po trávníku. No kdybych náhodou narazila někde na nějaké lepší, tak tyhle prodám, případně je můžu mít jako klasické lodičky. Ale už jsem byla nervózní z toho, že jsem furt neměla žádné botky... Je sranda, že už mi v několika obchodech řekli, že když tam dorazí bílé botky nebo kabelky, tak je nevěsty okamžitě zkoupí! :))) Prostě bílá je nedostatková. Já už obchodila tolik obchodů (obchodit obchody, to je vtipné ;-) ), že už jsem měla strach, že nic nekoupím... Tak už su klidnější :-) A jdu si dát šlofíka!!! papa ráno kočky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě tak napadá - to je další + proto, abychom založili svatební agenturu a tam měli pllllno bílých princeznovských botiček :-D Dobré ráno holky :) Venku je další sněhová nadílka, takhle to mělo vypadat na vánoce!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dudu, ty boty vypadají ale maximálně pohodlně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,ted jsem přilítla z rehabilitace:-)a letím zas ke kadeřnici na melír:-)a pak na šatičky do salonku:-) jupííí) Dudu ty botičky musí být hodně pohodlné a navíc v nich nebudeš moc balancovat na trávě až se budete fotit:-) Kauculko ahojky:-)))) no na vánoce bahno a ted je tááák kouzelně jen na těch silnicích je to děs:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sanďulí, ty chodíš na zkoušení pravidelně každý týden :-D aby sis je pořádně užila, že jo :-D Já dotvářím svatební noviny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taxem tam volala - na Kačinu. Termín jsem zarezervovala, s žádsotí musím opět na úřad kde jsem byla původně - ale to už nespěchá :) Výzdobu zajišťuje JENOM agentura, tam se pojedu zeptat snad tenhle týden.. no, zasejc další penízky navíc :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočkyyyy mám teď anglinu, takže vás jen fofrem zdravím a zas utíkám:))) Jojo, pohodlný botky jsou, ale asi ne úplně svatební, takže se asi ještě budu rozhlížet dál, achju :-D Sandu užij si to! Kauculu výzdobu Kačiny zajišťuje agentura? No já upřímně řečeno zatím moc neřešila, jak vyzdobíme tu zahradu, kde bude obřad. I když jeden tip mám - v Lídlu mají teď za 199 Kč oblouk na růže, bílý, to by byl hezký svatební oblouk!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, jenom o ni - zajišťují všechno. Ale nedělají to špatně :) výhoda bude, kdyby náhodou pršelo, že v onen den by to vyzdobili místo venku - v kapli, ale jinak nic inčího, chjo :( ale zdobí hezky - mám fota v albu..
Odpovědět
Jsem se rozhodla mrknout, jestli se tu něco děje a ono zeď je zas popsaná :-). Holky tak si mejluju s Rosalyn od asapa, budou mi šít ty šatičky na zakázku. Moje nemají ani v nabídce, ale ušijí mi je za 300 dolarů. Poslala jsem jim míry a požadavky v AJ. Napsali mi, že se jim nějaké míry nezdají, abych se přeměřila... Je to peklo. Už jsem se měřila snad 10 x a pokaždé mi vychází u každé míry jiné číslo.... Potřebovala bych asi změřit profesionálně.... Už vidím, jak mě měří švadlena, po které chci jen změřit a nic ušít... Pomáhla mi s měřením přítel a moc ho to teda nebavilo. Jsem zvědavá, jak se bude tvářit, až mě bude dnes přeměřovat zase... Kdybyste náhodou znali v Praze nějakou švadlenu, která by byla ochotná mě změřit, dejte vědět ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol - takže cca za 9 000,-? JEstli správně počítám? :) A švadleně může být ukradené, na co potřebuješ míry - řekni třeba na šaty na ples, kdyby byla opravdu zvědavá ;-)
Odpovědět
Nene, dolar je 22,23 Kč x 300 = 6 669 Kč asi. Spíš, jestli bude vůbec ochotná mi vzít míry, když si u ní nebudu nechávat šít...
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že se tam počítá ten druhej dolar :-D su blázen :) A nemáš nějakou známou švadlenu? Nebo mamča, ta by to snad zvládla, ne? :-o a tabulku podle které se máš změřit Ti asap poslal?
Odpovědět
Měřila jsem se podle tabulky na netu, co měli. Ale podle obrázku to nebylo moc poznat a popis taky nic moc. Jsme v Praze sami, nemám tu mamču :-).
Odpovědět
Profilova fotka
No, mě tenkrát Artichoke posílala, jak se měřit - jako popisovala mě to svýma slovama, tak jestli to má najít? x-) Jak chceš. Řekni nějaké svojí kamarádce, když už přítel nebude chtít tě přeměřit :-D
Odpovědět
To by bylo fajn, když bys to našla.... Přítel mě přeměří, ale bude asi dost protivnej.... Už jsem ho na to připravila :-).
Odpovědět
Profilova fotka
mnt :)
Odpovědět
Profilova fotka
míry jsou potřeba tyhle: obvod prsa obvod pod prsy obvod nad prsy od bradavky k bradavce obvod pasu obvod boky od ramene k rameni (měřit zezadu - záda) od ramene k bradavce (měřit vedle krku, ne šikmo) od ramene k pasu od ramene k zemi s botama od ramene k zemi bez bot od pasu na zem s botama od pasu na zem bez bot obvod ramenního kloubu celková výška s botama celková výška bez bot vlečku měří myslím od zadku - tzn. od konce zapínání vzadu doporučuju šněrování, je to lepší, dají se tím vykrýt případné neshody v mírách tzn. špatné změření, ztloustnutí, zhubnutí a podobně ;-)
Odpovědět
No a právě ty míry, které mi paní napsala, že jsou blbě, jsou ty obvod nad prsy a pod prsy...... Ale dle obrázku to vypadá trochu jinak... No zkusím nějakou švadlenu... A taky napíšu asi artichoke, zeptám se na zkušenosti...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, napiš Arti, ta Ti pomůže - má s tím zkušenosti ;-)
Odpovědět
Ty jsi tu pořád.... kdykoliv napíšu, vždy brzy reaguješ :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?