Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ne, ale kupujeme plno hovadin, které POTŘEBUJEME!!! Jako třeba rakev na auto, že jo, atd.. Někdo si vymýšlí, no :) Jinak jo.o, oba pracujeme, já jako sekr.u vojáků a přítel je záchrannář :-)
Odpovědět
Tak to jo.... Tak to má celkem nebezpečnou práci ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ani ne, on je jako řidič, né jako doktror, ale i tak musí všechno znát.. spíš drsnou na "žaludek", kolikrát jezdí k hnusárnám :( Obdivuju ho v tomhle..
Odpovědět
Tebe práce baví? Lidé se většinou berou, když plánují mimi (aspoň teda lidi kolem mě). Proč se berete vy? Z lásky :-) ? Když to tak po sobě čtu, se blbě ptám co... ale víš, jak to myslím. My jsme spolu s přítelem už skoro 11 let :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak my sme spolu "jen" 3,5 roku. A chceme. Žijeme spolu od začátku a já sem dávám penízky a tak, tak sme se rozhodly, že se vezmem = jasně, z lásky!!!! :-D M2 by práce bavila, kdyby tam Ti lidé dělali to, za co je platí a taky to vstávání :(
Odpovědět
kauculacek: V kolik vstáváš? Na kolik chodíš? Jo jo, to je rozumný s tou svatbou. Holky, když se tak dívám na vaše albíčka, tak toho máte už dost nakoupeno, já ještě na výzdobu nemám nic. Když byste měly tip na dobrý internetový obchod, tak dejte vědět. Možná bych nakoupila i přes e-bay, jestli je to výhodnější... Nemáte s tím zkušenost? Asi mrknu...
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj ;-) Kauculko:To je dobrý tvůj přítel x-) já jezdit se sanitkou tak nikam nedojedu,kolikrát to pozoruju jak jsou ty řidiči blbý,že té sanitce prostě neuhnou ]-( Kuratkol:Proč se 2 lidi berou? asi z lásky přeci :-p :-D Kdybych přítele neměla ráda a nebyla bych si jistá že s nim chci bít "po zbytek života" (ne vždy to ovšem vyjde) tak bych si ho prostě nebrala =-) x-) nevim jak to má Kauculka,ale já to tak mám ;-) :-N A mimi po svatbě,je už jen třešnička na dortu :-N :-N x-)
Odpovědět
sorbonku: Já vím, že z lásky... To byla jen taková sranda :-). Někdo bude mít asi třešničku ještě před tím dortem :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: vstávám ve 4:30 a z bráku odjíždím po páté. Jezdím s tchánem, v práci jsem tak v 5:35.. Je to vopruz, ale zase ušetřím na autobusu ráno, kterej mi jede v šest a stojí 30kč.. no.. složité.. jinak mě se docela líbí svatebniobchudek.cz a hodně docela svatebnidekor.cz a ebay, jj, tam jsou super věci a levné, jen na tom neumím chodit :( :( sorbí: Jj, to myslím, v tom, že má odvahu jezdit v takové divočině, takovou rychlostí, s posádkou a pacošem.. :-N Jj, jinak samo že ho mám ráda, neuměla bych si těď představit jinýho chlapa, než toho mýho :-D A mimi bude, časem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol: Že by?????????? =-) ty nám něco tajíš?????????? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol, nekecej ;-) Holký, psala mě admin, že si musím vymazat 3 fotky z albumu, že podle pravidel tam můžuj mít jenom 2 :( Mám to tak hezky do počtu :(
Odpovědět
Tak to je teda síla to ranní vstávání, já takhle brzo ráno jezdila do školy (4.53 vlakem). Jsem ráda, že už nemusím tak brzo vstávat. Můžeš aspoň dřív z práce vypadnout?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, nejdřív v 15:15 - dřív mi bus jede jedině v 14:00 a to musím vypadnou v 13:45, což u nás nejde :( Takže někdy uteču ve 2 a jedu zpět opět s tchánem :(
Odpovědět
sorbon: Netajím... ale třeba se někomu povede už před svatbou.... Kdyby se povedlo mně, tak to víte hned jako druhé :-). kauculacek: Proč musíš vymazat fotky? Některé holky tam mají i víc fotek než ty...
Odpovědět
Profilova fotka
No,že prý v pravidlech je, že tam můžou být maximýlně 2 fotky snoubenců, ať si to vymažu, jinak to vymažou oni :( A já to mám tak hééééééézky do počtu ;-( ]-(
Odpovědět
To je divný, tolik holek tam má fotek... Tak to smázni, pak to tam zase dáš :-).
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
všechno vidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je mi to jasný :-D 8-)
Odpovědět
No jo no...to už nezměním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale doteď sem to tam mohla mít a nikdo nic neřekl :(
Odpovědět
Holky, plánujete pořídit pod šatičky "samodržky" a podvazeček?
Odpovědět
Profilova fotka
samodržky i podvazek už má ;-) Samodržky za 140,- a podvazek myslím 200,- :)
Odpovědět
V jaké barvě samodržky? Kde jsi koupila za takovou dobrou cenu? Já viděla za 300 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
v bílé :) U nás v Afi paláci -- ve slevě. A když si koupíš 4ry, tak Tidají jedny zdarma :-D, ale takovej blázen nejsem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Jsou na tebe zlý,vid? ještě fotky musíš mazat :-S Já tam jednou měla fotky mých pejsků a taky mi je smazali ]-( ale že tam jiné nevěsty taky mají pejsky (jen jim dají mašli a napíšou družičky) Tak to je v pohodě :-D :-D :-D Já podvazek už mám,musíš mít přece něco modrého =-) :-N Jinak dnes mi psala Paní ze svatebního obchůdku,že už jí dorazila ta organza a vlizelin ve žluté barvě a že se pro to můžu zastavit i během otevíracích hodin :-N tak věcičky na výzdobu už budu mít skoro komplet :-p :-p :-D
Odpovědět
Aha... nevíš, co je to za značku?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko já Ti je koupím a pošlu poštou, jestli chceš :) Vyjdou tě tak na 200,- :-D teda, jestli tam budou ješě tu slevu mít.. Jinak sorbí - psy s mašličkama - bléééé
Odpovědět
Profilova fotka
Nic holčiny, letím do sprchy a na kutě, ráno opět vstávám :( Tak zítra ;-)
Odpovědět
Nebude v těch samodržkách v červnu vedro :-) ? Vy jste holky šikovné...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?