Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dudu chtěla jsem se zeptat - kde si koupila těch hafo ubrousků růžových? Sháním oranžové - pořádný paklík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)kurakol ty jsi číslo :-D :-D No mi se snažíme stále ale po svatbě to pojede na plné obrátky :-D :-D :-D
Odpovědět
Je mi 27, v listopadu mi bude 28. Zrovna v tyto dny mi probíhá ovulace a je mi líto ji nechat jen tak odeznít :-D . Ale co se dá dělat :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy ste stááááárýýýýý :) Né, si dělám srandu, sem tu asi nejmladší, co? :-p Sandu vy už se taky snažíte?? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Já se potom bojim, jak budu vypadat až vysadím HA.. ej.. puboš ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunka naplnila svoje albíčko botičkama - snažilka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculka,my se s přítelem taky snažíme a dlouhooo,ale zatim nic :-( ale na druhou stranu,když se to do svatby nepodaří,tak se tam budu moct pěkně rozšoupnout :-D :-D :-D Jinak mě bude měsíc po svatbě 29,baba stará ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vy už na to máte čas koukám :) Kamarádka se taky hodně dlouho snažili o mimi nešlo jim to a jakmile začli myslet na starosti kolem svatby - ejhle, hnedle otěhotněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo sorbonek to je starej inventář baba s koštětem :-D :-D :-D :-D :-D a Kauculka zas pískle mladý :-D :-D :-D :-D Ne si dělám srandu:-)No já si taky myslím že by se snad mohlo zadařit už:-)moooc bych si to přála ale když se to nepodaří do svatby budu taky ráda alepson si tu svatbičku poooořádně užiju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jasný, že jo :) Třeba Ti bude v těhotenství špatně a to byste si holky potom moc nezžily 8-) Jdu na bus za chvilej, dneska snad už kmonečně jedem na tu KAčinu s žádostí o uzavření manželství, tak na mě myslete - ať nezabiju Jirku, to v prvé řadě a za druhý, ať je to naše datum ejště rezervované, nerada bych vymýšlela jiné :-N No, snad ne.. Tak zatímka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočky! No já se chci vejít do svatebních šatů a až mě do nich budou šněrovat, tak mi musí hezky zmáčknout špeky, tak tam přece nebudu utlačovat nějakého prcka! ;-) Takže odpověď zní ne, ještě nic neplánujem. Ale je mi 28,v červnu 29 (sáákriš toto frčí, taky skoro rychlostí kosmického koštětě:-D) takže taky pomalu začne tik tak hodiny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky snaživky - sorbon, sandu, kuřátko - znáte metod doktora Jonáše? Trochu jsem se o to zajímala, je to zajímavá možnost zvýšit si šance na bejbátko ;-) Vypočítá vám to plodné dny, pohlaví dítěte i riziko genet. nemocí. Funguje to údajně na cca 80%. Tak se kdyžtak trošku poinformujte. Já tomu věřím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kauculko, držím palečky, ať jsou prstýnky úúúžasný!!! Jinak co se týče těch růžových ubrousků, je to z brna, SAHM GASTRO, ale mrkni na jejich web, mají víc poboček... Jojo a ty moje botičky v albíčku - to je ten typ, co by se mi asi nejvíc hodil - neboli profi taneční boty. Já totiž když začnu pařit, "protančím boty", proto je už tak dloho vybírám a furt váhám. Já su schopná tančit celou noc! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu tak to jsme dvě já strašně ráda tancuju a to je pak hukoooot :-D :-D :-D :-D Dudu můžeš mi říct trochu víc o té Jonášově metodě?Jak se to počtá?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak buď si zajdeš k nějakému fundovanému astrologovi, např. Ing. Stříbný na Pze 1. Doporučuju ;-) a přikládám bližší info, snad je admin nesmaže: Psychiatr MUDr. Eugen Jonáš se už při studíích začal zajímat o astrologii, tehdy přehlíženou a zatracovanou. Objevil mnohé, co již bylo známo našim předkům, k tomu přiřadil své vlastní poznatky a stal se člověkem, který dokáže vypočítat plodné a neplodné dny ženy tak, aby počala zdravé dítě, a pokud možno si navíc mohla vybrat i jeho pohlaví. V roce 1956 objevil zákony přirozené regulace početí tím, že zjistil přesný vliv Měsíce na dobu plodnosti ženy a také na vývoj plodu mužského nebo ženského pohlaví. Toužil předejít nechtěným těhotenstvím a docílil i další možnosti. Gynekologové určují plodné a neplodné dny podle menstruace. Doktor Jonáš vychází ze spojení ženy s Měsícem. Dokazuje, že žena může otěhotnět především tehdy, nachází-li se Slunce a Měsíc v takovém postavení, v jakém byly ve chvíli jejího narození. Stejná měsíční fáze se opakuje pravidelně každých 29 až 30 dní a většinou se nekryje s menstruačním cyklem. Časem se tyto dva cykly rozcházejí o několik dní a za určitou dobu se opět sejdou. Optimální plodnost pak nastává, jsou-li souhlasné. Určoval tedy plodné dny, neplodné dny jako přirozenou antikoncepci, zjišťoval, kdy počít chlapce a kdy děvče, a ženám, které měly problémy a jejichž těhotenství až dosud neskončilo šťastně, určoval takový termín, aby bylo počato opravdu životaschopné dítě. Až do padesáti let byl svobodným mládencem. Pak se oženil a měl deset dětí, všechny předem vypočítané. Žena, která si chce dát určit výpočet plodných a neplodných dní, musí znát přesně místo, datum a hodinu svého narození. Jonášovu metodu dnes používá většina astrologů, u kterých je možnost si výpočty objednat. Hezky zpracované informace a kontakt na pana astrologa je zde www.stribrny.cz/strib.clanek.php?cl… a zde www.stribrny.cz/strib.clanek.php?cl… Pokud umíte anglicky, tak plodné dny podle Jonášovy metody si můžete spočítat za pár sekund a zdarma na této webové stránce lunarium.co.uk/jonas.php
Odpovědět
Profilova fotka
Nikomu to necpu, ale já tomu věřím. Podívejte se na net a většina ženských tam píše samé pozitivní reakce na tuto metodu, to už nemůže být náhoda! :-) A nebo taky si kupte cosi v lékárně na určování ovulace, myslím teploměr? ty jo, ale nevím co to je, já jsem trouba, ale kámoška to má, můžu se zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tka KAčina se nekoná, páníček je unavenej :-D Jdu tam aspoň zavolat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě to tam zvedla ochranka :-D :-D :-D prý si mám zavolat zítra, paní tam jsou jen do tří, kdo to má sakra stíhat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu - s tím týpkem, to je hukot, možná bych na tu možnost mrknla ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu děkuju určo zkusím a vyzkouším za to nic nedám a taky těmto věcem věřím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/162109-t... :) sám přítel mě to našel a zavolal mě k tomu. A to se mi původně divil :-D Holkýý, kde ste? :(
Odpovědět
Já jsem zde, akorát jsem dorazila z práce. 10 hodin dnes mám....to jen abych se mohla další dny víc flákat... Článek jsem taky viděla... Kaučuláčku, jak dlouho trvaly ty prstýnky od objednání?
Odpovědět
Profilova fotka
13.2. jsem je objednávala a dnes 23.2. mě psali, že si je můžu vyzvednout, i s rytinou.. Docela rychlovka, snad nebudou odfláknuté :-o :-D
Odpovědět
No to je rychlovka.... My jsme objednali 31.1. na veletrhu a ještě je nemáme... Tak snad dojdou...
Odpovědět
Profilova fotka
Já čuměla, když mi dneska ta sms přišla.. No, stejně je budeme vyzvedávat až za měsíc, nejsou money na doplatek 5 000,-. Teda jsou, ale potřeba jinde, že jo :-D
Odpovědět
My takový problém nemáme, spíš bysme tu už měli ty prstýnky :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
No, my hlavně nemáme ještě oblek, a páníček se jaxi nechystá někam nakupovat v nejbližš době ]-( Asi ho bude muset zpacifikovat jeho mamča :-D - vždycky mě pomůže ;-)
Odpovědět
Jo tak to jsou asi všichni stejní... A hlavně na tom visí některé věci že...
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak a vždy se ozve:"Ježiš, co zas plašíš, dyž je to až na konci června!!! A navíc, nejsou peníze" .. Grrr :)
Odpovědět
Jak to? Finanční krize? Pracujete oba?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?