Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonek používá čáry máry tak k nějaké vědmě :-D :-D Néé kurakol já si dělám srandu no já budu mít nehtíky od mé svědkyně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda dudu ten prstýnek je kouzelnej a ten obal na čokoládky originální moooc hezké ten tvůj je šikulka:-)Ty jo já vždycky když se podívám k tobě do alba tak začnu mít depku :-D :-D :-D :-D co mi to děláš :-D :-D :-D jdu zítra nakupovat :-D :-D :-D abych tě dohnala :-D :-D :-D Máš to krásně sladěný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,ted jsem tak koukala na ty své rukavičky a normálně to vypadá,jak když mám na rukou obvazy :-D :-D :-D Jinak já jezdím na nehtíky 20km.za Prahu =-) Dudunko,jestli chceš gelovky,tak si je nech na zkoušku udělat už ted ;-)nejsou to tvé nehty,je to trošičku nezvyk ;-) já už trénuju od září :-D Fotečky dám do alba,pak hned smažu :-N ted jsem si nechala udělat jen bílo-stříbrné,jinak většinou černo-bílo-stříbrné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N jojo sandu, miláček je šikulka, ještě ho musím donutit udělat svatební noviny a etikety na svatební medovinu a víno :-) Naštěstí ho to baví, takže to zas takový veolký nátlak nebude ;-) No ale jinak ze mě depku neměj, já jsem maniak!! Nejvíc mě ale nas.re, až se ve svatební den polovina chystaných detailíků pos.ere :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo sorbonko krááásné nehtíky!! S tou stříbrnou vypadají moc hezky, myslím, že vyloženě svatebně... A jak dlouho ti trvalo si na ně zvyknout? ty jo, mně se nechce s nima chodit už teď, chtěla jsem to jen na svatbu a hotovo... Ani nechci moc dlouhé, áni nemám v plánu nějaké kytičky a ozdůbky, chtěla jsem úplně jednoduché.. A kolik to teda cca stojí? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko,nehtíky už jsou tam ;-) Na svatbu ale budou delší,v pátek jsem si je nechala zkrátit :-N Holky,jukněte mi do alba :-) Dnes se mnou byla zkoušet i má skorošvagrová (bráchy přítelkyně) ta má kráááásné šatky x-)
Odpovědět
No jo no, štíhlounká... To je pak radost pohledět, té by slušel i pytel...narozdíl ode mě...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko,no mě asi tak měsíc :-( dokonce mi přítel první týden musel zapínat kalhoty,protože to prostě nešlo :-D Jinak první nehtíky mě stáli 700,- a pak už jen doplnění 550,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol: :-D :-D :-D :-D :-D a víš jaký to bylo vedle ní zkoušet :-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hahahhahahaha sorbonko - to s těma kalhotama je fakt dobrýýýýý :-D :-D Jinak ty nehty to je teda drahý špás vám povím. A za jak dlouho se to doplňuje? Když si je nechám třeba na začátku května, abych si na ně zvykla, budu je muset před svatbou (30.5.) doplňovat?
Odpovědět
Profilova fotka
No Dudunko,aby ty nehtíky vypadali na svatbu krásně tak by jsi musela na nehtíky ještě před svatbou ;-) Na doplnění by se mělo chodit po třech týdnech x-) Takže jestli půjdeš začátkem května,tak před svatbou ještě jednou :-) Ale zkus si je udělat jen na svatbu,jestli chceš.Ten jeden den (nezvyku) v tom vydržíš :-D
Odpovědět
sorbon: Vím moc dobře. Se mnou tam byl přítel, jsem ho ukecala.... A zkoušela tam se mnou taková hezká štíhlá holka. To muselo vypadat, když tam přišla k zrcadlu ona taková hezká hubená v krásných šatech a pak já bečka... Ani jsem se moc před ní necítila, určitě si říkala, že jí to sluší víc jako mně.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kuratkol:Jaká bečka,tvé šatky ti náhodou moc sluší a krásně tě zeštíhlují,mě se ani nechtělo věřit,že máš 48 ;-) x-)
Odpovědět
Normálně nemám 48, ale svatební jo.... Vedle ní jsem vypadala jako bečka. Navíc jsem měla smůlu, že mi pomáhala slečna, která tam bude chodit na brigádu a byla tam první den takže nevytahovala moc dobré šaty, špatně stahovala spíš vůbec. Pak musela odejít a převzala mě paní, co to dělá běžně a bylo to super. Měla fakt dost zkušeností.... A paní majitelka na ten salon dost lpí podle hovoru, co tam vedly. "Náš zákazník náš pán".
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonko, na tu svatební bižu s perličkama můžeš mrknout třeba sem: http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na značkách, už se taky těším na mimi - myslím na to těhotentsví, kdy ještě nebudu muset vstávat k malému, ale budu doma a vychrupovat :-D
Odpovědět
Kéž by to už bylo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ale zase potom k tomu vstávat x krát za noc, ej :(
Odpovědět
To už budeš brát jinak :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jasný :-D Hlavně že to bude řvát - tak to bude zdravý :-D A už jména už máš vybraný? :)
Odpovědět
Chtěla bych holčičku Adélku, kluk by byl Daniel. A ty?
Odpovědět
Profilova fotka
No, těch jmen mám :-D Holčička se mi líbí Verča, Lucie, Anita a kluk Filip :) to jsou takový ty běžný jména, pořádně to začnu koumat až bude čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
TeĎ mi psali ze Zlatnictví, že máme hotové prstýnky a můžeme si je vyzvednout :) Jééé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-N Teda včera se tu ještě probírali svatební věci a dnes už tu rodíte :-D :-D :-D Tak když jste u těch jmen,tak mě se na holčičku strašně líbí Sára a Sofie :-N a na kluka ještě nemáme vybráno =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyy holky která z vás je těhotná??? Nějak jsem se ztratila??? Nebo jen plánujete???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nééé, sme říakly, že se nám nechce vstávat, tak že se těšíme, až budem těhotné :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Dudunko ;-) to mi jen tak sníme o tom,až budeme čekat mimi,ale v první chvíly jsem se taky zarazila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky - vy po svatbě nějak plánujete jako hnedka mimi?? - Jen se ptám :)
Odpovědět
Já rozhodně, držím se co můžu, aby to nebylo ještě před svatbou :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt??? A kolik Ti je? Mě budu týden po svatbě 23, tak mi přijde, že by to bylo ještě brzy :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?