Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Jojo, moc hezký detail. Jsou dobré v rámci možností :-).
Odpovědět
ahojky holky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky asi se k nám přidá i Helinka:-) Tak nás bude o jednu víc:-) už bylo na čase byli jsme tu jak starý inventáři :-D :-D :-D ikdyž sorbonek to je už raryta :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
holky doufam ,ze uz jsem tady nejak mi to neslo
Odpovědět
Doufam,ze vam to nevadi.Jinak ja uz musim jit tak se mejte pekne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Helinko:-)Vítáme tě tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Neboj padák taky bude,místo popůlnočních šatiček :-D :-D :-D Helinko,vítej mezi námi ;-) Ještě jsem tě ani nestačila pozdravit a ty už jsi utekla :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonko :-D :-D :-D :-D :-D :-D A bodlák ve vlasech? Jojo Helinka nám utekla snad se zas brzy ukáže:-) Sorbonko jinak jsem ti zapoměla napsat že ta cena těch šatiček je úžasná a co s obsluhou v Adině byla jsi spokojená?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Helinka se už přidala, vítáme Tě? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, vykřičník místo otazníku :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, uživatelka tudosie - má albíčko teď ve svatebních - měla stejnou fotografku, kterou mám zarezervovanou. Jéé, já se těším x-) Nic, jdu koukat na čt1 - pokračování Ďáblovi lesti bo jaxe to jmenovalo. Jo a od zítřka zasejc do práce, taxe ráno ozvu :(
Odpovědět
Zase ta práce :-| . Už se těším na mimi jednou...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sandulko,no byla jsem maximálně spokojená :-N Slečny byly ochotný a milý,to se hnedka jinak vybírají šatičky x-) Ta cena mě vážně překvapila,vůbec jsem nečekala že to bude takhle málo =-) :-N Bodlák ve vlasech a koště místo svatebního vozu taky nebude chybět :-D :-D :-D Holčiny,kdyby jste někde viděly pěknou bižu s perliček,tak dejte vědět,ju? ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyyyyy no vy jste se teda rozepsaly!!!!! :-D :-D :-D Já neměla dnes přístup na počítač, protože miláček tvořil návrh na obal na čokoládu:))) Sorbonku: krááááááásnýýýýýýýýý kooooooooočkaaaaaaaaa!!!! 8-) Wow. Fakt jsou krásný. A tak levný??? Wow podruhé!
Odpovědět
Profilova fotka
KUŘÁTKO, jsem asi slepá, ale vidím u tebe v albíčku jen 1 fotku šatiček, a to sice záběr zblízka na pas. No je v nich ale nějaké podvyživená modelka, nesháněla jsi náhodou větší velikost????? =-)
Odpovědět
2 fotky tam byly, ale ty jsem už stáhla a nechala jen tu jednu. Na fotce jsem já v šatech - detail. Je to velikost 48.
Odpovědět
Profilova fotka
sandulátko ahojkyyyyyyyyy!!! Takže krajkové rukavičky, povídáš?? No, já vám povím, že se mi do rukavic nějak nechce, nedokážu si to moc představit, nejsem zvyklá, ale na druhou stranu přítel pořád nadhazuje "a co rukavičky??", takže jemu by se to určitě líbílo, asi je to takové ženské a sexy, takže to není špatný nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kurátko tak v tom případě jsi dobře vybrala, protože ti dělají moc hezkou postavu!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak sorbonko, jak jsi říkala, že už mám toho tolik nachystáno, že bych se mohla vdávat - zdání klame! :) Ještě musíme udělat oznamka, vyrobit obálky, svatební vínka a dokončit taštičky na ně, vývazky, sehnat botičky a kabelku, přo ženicha zase košili, vestičku a kravatu s kapesníčkem, objednat veškeré květiny, taky ještě dort/y, zajet na hrad a domluvit obřad, sehnat si nějaký kabátek, kdyby byla kosa... a ještě bych mohla pokračovat jednou tak dlouho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Jojo kurakol to moc slušelo ..kuratkol dej je tam ještě na chvilku at tě dudu může ohodnotit:-) DUDU :-D ahojíííík jak pak se máme?tak čokoládičky budou jo?jééééé No asi rukavičky budou ted v uterý jedu do salonu zaplatit další zálohu rovnou do šatiček ještě jednou hupsu pač chci zkusit jak nim bude vypadat ta moje nová bižu:-)a rovnou zkusím ty rukavičky:-)Mě to připadá takové jemné..hodně to tu nevěstu zjemní:-)
Odpovědět
dudunka: Podle čeho jste vybrali datum svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
sandulko, máš asi pravdu s těma rukavičkama. A kde ji koupila ty úžasné naušničky??? Nejraděi bych si je koupila taky - jako rezervní, nebo i na mprmální nošení, nosím naušky moc ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuřátko, chtěli jsme 6.6., o je takové hezké a snadno zapamatovatelné, ale náš fotograf - který je dle mého názoru machr a nechtěla jsem se ho vzdát - už měl toto datum obsazené. No a v sousedství našeho penzionu, kde bude hostina, je zámecký park s rododendrony a azalkami a oboje kvete v květnu, takže posouvat to dál do června jsem se bála. A navíc miláček miluje jaro a květen je přece lásky čas :-) A na pověry nedáme, vím totiž, z čeho ta pověra o květnových svatbách pramení, je zcela zcestná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko a cos podnikala o víkendu??? Než se rozepíšeš, jdu přidat do albíčka nějaké foto - opět, hihi :-)
Odpovědět
Jojo, tak to jo. My jsme taky chtěli 6.6., ale bohužel bylo plno. Tak máme datum svatby mých rodičů (neplánovaně), už jsou rozvedení. Taky nevěřím na pověry...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko,ahojky ;-) díííky moc za pochvalu šatiček :-N Ono se to nezdá,já nepochopim proč je na svatbu potřeba milion věcí okolo. U těch rukaviček ještě uvidim =-) ono to takhle nevypydá nic moc,páč jsem je měla srolovaný :-D ale mám čerstvě udělané gelové nehtíky a z blízka to s těma rukavičkama vypadalo moooc pěkně ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu to se určitě těšíš do toho salonu, že jo??? Já mám jediné štěstí, že mám šaty až z Liberce, jnak bych tam furt chodila ty šatičky okukovat, určitě bych to nemohla vydržet 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonko tak ty nehtíky vyfoť prosím!!! Já nikdy gelové nehty neměla, ale na svatbu je plánuju, nebudu riskovat, že se mi zrovna ulomí vlastní nehet... A kam je chodíš dělat a za kolik? Případně nějaká jiná Pražanda - co Sanduli, ty asi v Pze nechodíš, že??
Odpovědět
Profilova fotka
To jo dudu taky bych tam byla pořád ale je mi to blbý aby si o mě nemysleli že jsem cákla ale těším se ty naušničky jsem koupila na veletrhu :-)Určo si dudu ještě jedny kup kdyby jsi náhodou jednu ztratila bude to na fotkách vidět a budeš akorát z toho nervozní ..:-)musíme myslet na vše ne? :-D :-D :-D Sorbonku ty rukavičky si nech:-)je to hezké lepší než bez nich:-) Jinak dudu tak ty rukavičky jen zkus..třeba ti to ani nesedne málo komu to sluší:-)Ale tobě určitě budou mooooc slušet ;-)
Odpovědět
Sorbon: Kam chodíš na nehtíky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?