Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
sorbon: V kolik jdeš zkoušet ty šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla recept, mám na ty koláčky stráááášnou chuť :-)
Odpovědět
sorbonku: Takže receptík hezky na zeď :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
JAsný, vypadají úžasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé holčiny moje,děkujiiii :-N Zkoušet jdu ve 14.15h.tak mi držte palečky,ju?pak dám vědět ;-) Holky,já ty koláčky dělala podle tohoto receptu,potřebovala jsem něco pro "blbečky" :-D :-D :-D http://ekucharka.net/svatebni-moravsk... A je to i s videem ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wow, jdu na to mrknout ;-) Díkas.. Tak ať nějaké šatí najdeš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sorbonko, dívala jsem se na tvé albumko a teče mi slina :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dudu:-) Sorbíku držím palečky:-) Dudu ty šaty co máš tak jsou ze Sofie? jsem blbá že jsem se tě nezeptala mohla jsem ti tam zajet a zjistit tity ceny nya kladně:-(ach jo no je to pech ale zas na druhou stranu co ty víš třeba ty na Kladně by měli vytahanou nitku nebo třeba by neměli velikost:-) Dudu tobě se to už krátí ty jo za 3 měsíce to je hukot:-)jsi už nervozní? Na mě to asi padne v tom dubnu:-)ikdyž už ted jsem taková trošičku nervozní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu to je v poho, nějakou muziku už sme vybrali, dokonce i Jirka si jí sám pustil a poslouchal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a další nevěsta, co má stejné datum jako my - helinka1 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaká helinka1? :-) a kde je?že není ezi námi?
Odpovědět
Profilova fotka
no, jenom sem našla její album příprav - má tam jako "hlavní" fotku dětské bílé šatičky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aha:-)jdu se na ní mrknout)
Odpovědět
Sorbonku: Už jsi zpět ze zkoušky ???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,jo jo už jsem zpět a hlásim že mám zarezervovaný šatky :-N Šaty,spodnička,rukavičky a závoj mě stáli krásných 4300,- :-N Kauculko:Mašle a bodláky to nebudou :-p :-p :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uka uka, máš foto? :) Sme zvědavé ;-) To je fajn, že máš šatičky, už sem si tě představovala s těma bodláčkama x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já je tam dám jen na chviličku,páč odkaz na tuto stránku má spoustu mých kamarádek a já chci,aby mě viděli až ve svatební den,ju? ;-) Teda ale byla to fuška s mou figurou něco sehnat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou tam,tak rychle mrkněte ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbíku jsou moc slušivé na Tobě!!!!! Ale podle mě, by Ti to slušelo víc bez těch rukaviček - ale jen můj názor ;-) Mají krásný vršek - hezky zdobený!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,díky moc ;-) No ještě to s těma rukavičkama nějak vypiluju,možná půjdu bez nich =-) Já jsem fakt ráda,že jsem vybrala alespon něco :-) ale jako vy vypadat rozhodně nebudu :-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbi, každá nevěsta je jiná a každá je krásná!!!! Mě se celkově moc rukavičky nelíbí - ale spíš kvůli tomu, jak jsou "zaháklé" za prostředníček, tak divně to vypadá. Ale zasejc jak jinak by to drželo, že jo :-D
Odpovědět
Sorbonku: Super, že máš šatičky !!!! Já bych taky volila bez rukaviček. Jaký plánuješ účes na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,děkujiiii ;-) Já chsi účes s polorozpuštěných vlasů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak snad mimo kuratka už máme všeci šatí, ne? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonku cože?????oni nebudou bodláky??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ne dělám si srandu jsou moc hezký a ze zadu kouzelný:-)je dobře že jsi myslela i na vlečku opticky prodlužuje postavu :-D :-D :-D Já nevím ..ale četla jsem,že rukavičky správně mají být:-)psali že spousta nevěst na rukavičky zapomíná a že je to škoda:-)Já je asi budu mít ale takové jemné krajkové:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:No možná si pořídím jiné rukavičky a do rukou teda ty bodláky :-D :-D :-D :-D :-D Mě se ta vlečka moooc líbila a je super,že se dá pak přichytit k šatům a vlečka je fuč :-D :-D :-D
Odpovědět
Šaty mám vybrané, jen si je chci nechat ušít od asapa. Ale dám teď na chvilku nějaké do albíčka, jestli se chcete mrknout :-) .
Odpovědět
Dala jsem tam dvoje. Jedny jsem si vybrala :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Oboje jsou moooc pěkný,ale ty druhý možná o trošku víc ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol mě se líbí na tobě obojí záleží v kterých si se cítila líp:-) Sorbonku juchůůů budou bodláky a co padák? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?