Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
No mají tam víc šatů než v Berenike, ale nechci ti zase dělat iluze o tom, že jich je tam moc. Navíc mi tam řekli, že šaty zásadně nezkracují. A ty moje jsou delší, takže by zkrácení potřebovaly.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,tak jedině vyšší podpatky =-) ale zase trávit v nich celý den,nevim,nevim 8-( x-) No uvidíme jestli zítra něco seženu,pak dám určitě vědět,ju? ;-) x-)
Odpovědět
Boty už mám koupené a jsou moc krásné, takže boty měnit nehodlám. Zkusím si šaty objednat od asapa, jestli to půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyyyy!!! :) Byla jsem na nákupech, mám nové úlovky!!! Co se tady zatím odehrálo? Musím se mrknout na vaši diskuzi a taky půjdu navkládat nové fotky do albíčka:)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonko, jdeš do té adiny zítra? Nezapomeň, že mají ty salony dva! V každém fakt jiné šaty, já byla v obou. Na Pankráci se mně konkrétně (pro mě) nelíbily žádné, ale na Pze 7 hned několikery... Takže zkus oba! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculi: ty máš možnost si vybrat jakoukoli hudbu? Můžu ti dát tipy na tu naši. Dalo mi to zabrat, než jsem ji našla. Chceš-li, pošli ti ji do IP, třeba se ti bude líbit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sanduli: Retofy mají krásné prstýnky. My jsme zvolili nakonec Lukáše Rýdla, má zlatnictví v Praze a taly ti udělá co ti na očích uvidí ;-) ;-) na veletrhu působili jako profíci a navíc má od něj prstýnek kámoška, dělaný dle jejich návrhu a je opravdu krásný i po 2 letech. Jiná kámoška má prstýnek 2 roky po svatbě už docela dodělaný, ošoupaný, fuj. A to ho má nosit ještě další desitiletí? :-| No, sice tomu nerozumím, ale nemyslím, že by kvalita prstýnků byla všude stejná, i když by měli používat stejné 14-ti karátové zlato, hmmm =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: a ty nám ty svoje saticky neukázes?? Já bych je chtěla vidět, prosííím :-N
Odpovědět
Sorbonku, mrkni na fotky, co má Adina na netu za šaty a velikosti. Zdá se mi, že víc větších velikostí mají na P7, ale můžeš i Prahu 4. Doporučuji i salon Nevěsta na Praze 4, jsou asi kousek od sebe. Tam měli dost šatů větších velikostí - teda na mě, nevím jak na tebe. Zkus tam brnknout.
Odpovědět
Profilova fotka
No já právě moc nejsem na to lítání po salonech :-( počítala jsem s tím,že když si nevyberu dnes,tak zítra určitě =-) Dudunko:Já jdu do Adiny na Praze 7,ale kdybych ani tam nic neobjevila,tak zkusim P4 a kdyžtak ještě Kladno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já být tebou jedu rovnou do Kladna, kvůli polovičním cenám, ale uvidíš sama ;-) V Adině počítej s cenou 8 - 9 tisíc... V Kladně mi vyrazili dech, šaty za 6.tis, s veletržní slevou za 5.000! uf. A já blbec utratila o 3.500 víc... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No ty ceny v Adině jsou u některých šatů šílený :-( ale po dnešní zkušenosti z Bereniké jsem ochotná za šaty dát i víc,hlavně abych vůbec nějaký sehnala =-) Dudunko:Koukala jsem ti do albíka,teda ty už toho máš :-N by jsi se mohla s fleku vdávat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sorbonku taky bych volila Kladno já jsem rozená pražačka a říkala jsem si že když šaty tak jedině z Prahy a ono ouvej-....šaty v praze jsem si nevybrala a na Kladně mě mile ořekvapili:-) Dudunko:-)děkuju za radu podíváme se po těch prstýnkách příští týden:-) Holky svatbičku máme za 4 měsíce 4 dny:-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky copak že nespinkáte? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Kdyžtak do toho Kladna zajedu,uvidim po zítřejší zkušenosti v Adině ;-) Ty bláho 4 měsíce a 4 dny - to je hroznýýýýýýý,jak to letí ;-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo sorbonku letíto pamatuju si když sem v září zamlouval atermínek svatby a říkala jsem si 9 měsíců čas to zvládnu :-D :-D :-D Jinak si myslím že v Adině seženeš šatičky a kdyby ne tak napiš a já klidně v Kladně s tebou ty salony objedu:-)už vím kam:-)
Odpovědět
Co je to za salon v tom Kladně?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mluvím konkrétně o Buštěhradským salonu kuratkol:-)ale i ve sofii mají krásně nebo třeba v claudii:-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ SANDULKOOOOOO cože??????? už tak málo času??? Takže jen 3 měsíce??? POMOOOOOOOOOCCCCCCCCC =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:To jsi moooc hodná ;-) já taky myslela Buštěhradský svatební salon :-) já klidně objedu každý salon,ale do Bereniké už nikdy ]-( :-D :-D Dudunko:Bud v klidu,vzdyt jsem ti psala že s tvýmy nakoupenýma a zařízenýma věcma,by jsi se mohla vdávat hned :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonko já mluvím o salonu sofia. Nebyla jsem v něm, ale mají tam ty šaty, co jsem si vybrala, za krásnou cenu 6000 Kč a se slevou 5. Jsem na sebe naštvaná, že jsem si první nezjistila, za kolik je kde mají, ale já byla už z těch šatů tak vypsychovaná (nemohla jsem sehnat nikde žádné, a když už jsem je měla, byly malé nebo velké nebo zarezervoané na můj termín) - takže když jsem konečně na jedny natrefila, tak jsem hned zaplatila zálohu, abych to měla pojištěné... No byly v Liberci, přece bych tam nejezdila znovu třeba o týden později... A pak jsem na veletrhu zjistila, že v Kladně jsou mnohem levnější , protože ten salon Sofia je přímý dovozce, který teprve potom ty šaty rozprodává do ostatních svatebních salonů, kde si samozřejmě přirazí další peníze navrch...
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Dudunko,tak to je škoda,že jsi na ty šatky na Kladně narazila až po rezervaci v Liberci :-( a přitom Kladno je takový kousíček a 3500,-je sakra rozdíl :-( No jo no,kolikrát děláme unáhlené závěry =-) ale já jsem dnes byla zkoušet poprvé a po té dnešní zkušenosti jsem začala taky bít nervozní jestli vůbec zítra něco seženu :-( :-)
Odpovědět
Já si právě dnes šatičky asi vybrala, jen si je nechám ušít od asapa. Ty co se mi v Adině líbily, jsou moc dlouhé. Nechám si ty samé ušít na míru. Nebaví mě pořád chodit a zkoušet šaty. Vy máme možná normální velikosti, ale my sloníci máme celkem problém. V salonu nabídnout tak patery šaty, z toho dvoje jsou úplný humus, další nezapnu a na výběr pak mám už je dvoje. A to jsem popsala tu lepší situaci, že mají tak velké množství šatů na zkoušení tj. patery šaty. Jinde nemají ani to....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,jsem si normálně až ted všimla,že už mám 1037 příspěvků,to je co? :-p :-p :-p :-D :-D :-D to vypadá,jak když sedim jen tady na BRMS a nic jiného nedělám :-D Já jdu do hajan,tak pááá zítra ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,to s tebou naprosto souhlasim ;-) já mít normální konfekční velikost,tak oběhnu 100 salonů x-) ale když mi někde dají dvoje šaty a ještě k tomu malý a hnusný,tak mě všechna chut na obýhání přejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc! :))
Odpovědět
Nevíte, na kterých webových stránkách se dají koupit vývazky, polštářek pod prstýnky, saténové mašle, organzy apod. levně a kde mají i velkou nabídku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky ;-) Tak jsem dnes zkusila upéct svatební koláčky a musím říct,že na to že vůbec nic nepeču,tak jsou chutově vynikající :-N Kuratkol:Kuk do IP ;-)
Odpovědět
Koláčky vypadají moooc hezky. V IP nic nemám.
Odpovědět
Už jo. Dííky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?