Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, sem na to zvědavá. Říkají, že od nového roku se tam o všechno stará nějaká agentura - to budou chtít taky nějaký money další navíc, chjo :(
Odpovědět
Jo to je dost častý, i u nás máme hrad Helfštýn a tam to má taky agentura. Máte tam u vás aspoň rezervované datum ?
Odpovědět
Profilova fotka
To máme, ale nezašli sme ještě přímo na tu KAčinu - na podrobnosti a dát tam žádost o uzavření manželství..
Odpovědět
My jsme dostali termín na odevzdání všech dokladů do 18.2.09, pokud bysme nedodali, tak by rezervaci zrušili. Asi to nemáte tak přísný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ej, tak o tom nevím :) Každopádně tam musíme zajet co nejdřív, abychom náhodou nemuseli kvůli tomu přesunovat termín :-N Dala sem do albíčka nějaké foto, jak zdobí ta sv.agentura - není to špatný :) A hlavně, je to bez práce, nikdo by tam nemusel dopoledne jet a vyzdobit to..
Odpovědět
Ale taky si za to asi nechají řádně zaplatit :-)
Odpovědět
No nic, letím na zkoušku šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
To každopádně!!! Ale píší tam - že zajišťují POUZE oni :( Tak ať se vydaří zkouška ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) Tak dnes jsem byla na zkoušce šatů a musim napsat děs a hrůza ]-( byla jsem v Bereniké na P5 a jak uvádějí na svých stránkách že mají od velikostí xxx-xxx tak to vůbec není pravda.Nevěsty poněkud větších rozměrů si tam prostě nevyberou,měla jsem na výběr ze dvou :-| Ještě že jdu zítra do Adiny,tam to snad bude lepší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Éj, né všechno, co salony píší, mají a dělají - vlastní zkušenost 8-) Uvidíš zítra, třeba najdeš ty "nej" :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já fakt nakonec půjdu v tom prostěradle :-D :-D :-D a neměla bych to vůbeec drahý ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, a svážeš ho pod prsama, nějakou fajnovou mašlí a je to :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No a to by bylo aby to nebylo a nakonec budu i já fešná nevěsta :-D :-D :-D jen mašli a je to ;-) :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, počkaj, ve stejné barvě musíš mít i pořádnou mašli ve vlasech a do ruky bodláky :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,ty jsi číslo :-D :-D :-D já chci bít nevěsta nééééééé čarodějnice :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak ta ty dodláky dáš taky mašly - bílou, no, když jinak teda nedáš ;-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak já byla ve čtvrtek v Berenike a dnes v Adině. Sorbonku, měla jsi se mě zeptat, já to měla stejný. Dneska v Adině jsem našla ty "moje". Nechám si je asi ušít u asapa, sice nevím jak ještě.... Adina super, milé paní, věci znalé, ochotné, místo na zkoušení velké, velká zrcadla, krásné šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol, jestli si je budeš nechávat šít u Asapa, tak je nejvyšší čas!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zkusila vyrobit jen tak jeden košíček na metáčky. Tvrdý papír, nůžky, naměřit, ostříhat, zohýbat, přilepit - práce cca na 10 minut na jeden košíček. Cenově to ale nevyjde - tvrdý papír, nůžky (dekorační), lepidlo. Myslela jsem si, že je udělám sama, že mě vyjdou levněji, ale asi koupíme - cca 4,- za jeden. No, snaha byla :-.
Odpovědět
Ty máš šaty od asapa?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, chtěla jsem, ale pak se to nějak nepovedlo.. Mno, ale každopádně co nejdřív objednej!! Navíc, teď zdražil :(
Odpovědět
Profilova fotka
Počítej tak 2 měsíce minimálně + potom kdyby si chtěl nějaké úpravy od švadleny. Abys měla nějakou rezervu a byla v klidu ;-)
Odpovědět
Proč se nepovedlo? Na e-bay není poznat, že zdražil...
Odpovědět
Profilova fotka
No, původně jsem si je chtěla nechat ušít, protože půjčovné bylo 14500,- - nejsem blázen. Ae paxem našla favoritky za 5800,- a v tu chvíli jsem zazmatkovala a zaplatila 2000,- NEVRATNOU zálohu, takže už by se mi to jaxi nevyplatilo :(
Odpovědět
Profilova fotka
Napiš do IP Artichoke, ona ti s tím pomůže. Nezáleží na tom, že neznáš značku, hlavně, že máš fotky!!!! a Arti tam cca 2 stránky před tím píše, jak zdražili..
Odpovědět
No jo no, zkusím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kuratkol ;-) No já byla z toho "salonu" Bereniké naštvaná jak blázen,proč reklamují něco,co nemají ]-( A co v Adině,mají výběr i velkých velikostí??? :-( x-) A máš své šatky vyfocené? =-) :-N
Odpovědět
Jo já taky čekala nějaký salon s bohatou nabídkou, ale je to spíš salón domácí. Mojí velikost měli jen v jednom případě, dále jsem si zkoušela jedny menší a druhé větší šaty. V Adině měli větší nabídku, záleží jakou máš velikost. Odkaz na fotky ti pošlu do IP, mám to na osobní stránce.
Odpovědět
Zas tak moc šatů v Adině nečekej. Pro představu na jednom tom dlouhém stojanu, na kterém mívají zavěšené šaty, měli šaty velikosti 46, 48 a 50. Takže zkus odhadnout kolik kousků tam asi mají od každé větší velikosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,nestraš :-( nebo nakonec vážně půjdu v té zácloně :-D Paní z té Adiny,mi na veletrhu říkala že se na velké velikosti specializují ;-) ale aby to nebylo jako v Bereniké,sliby-chyby ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?