Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný, mrknu na to. Já chci mít výzdobu celkově s balónkama, takže ve svatební den se někdo zapotí, než to tam vyzdobí a napustí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky já jsem se ptala na helium a prý bomba helia stojí 3.000.-??? ]-( ]-( Jinak ty lampionky jsou hezký a sorbíku mají je v tom svatebním obchůdku:-)jinak jsem ti sorbi psala že jedna holčina na diskusy Libenský zámek si vybrala šatky včera v adině tady je odkaz:-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... Mrkni na ně byla taky na Praze 7:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ono asi záleží i jak velká - na kolik (a jak velkých) balonků.. to bude ještě sakra co hledání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Jo jo,už jsem to zkoukla ;-) Měla krásné šatky a moc jí to slušelo :-N no jsem zvědavá co vyberu :-( A děkuji moc za odkaz ;-) x-) To hélium ještě musim prodiskutovat s přítelem,ale myslim si,že za tu srandu to určitě stojí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no to helium je sice bomba, ale my jsme od balonku plněných heliem upustili, protože to prý moc dlouho nevydrží. Já bych musela ty dekorace nachystat už den předem a pak už by ty balonky skoro splaskly a ani nelítaly... No vzpomeňte si na dětská léta, když jste si donesly domů z pouti balonek - pár hodin vydržel a pak šel pomalu k podlaze, no ne? Takže my budeme balonky klasicky nafukovat, možná nějakou nafukovací žabou:))
Odpovědět
Profilova fotka
Ale helium k dýchání a následným novomanželským přáním, no to bychom se fakr počurali smíchy!!!!!! :-D :-D Je to supr nápad!!!! :-D Až najdete nějakou dobrou cenu, dejte mi vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, botičky, které zhruba hledám, jsem přidal do svého albíčka... Sandu : ve studio Květuše měli jedny, co se mi líbí (moje albíčko zelenorůžová inspirace) - ale jsou vyprodané :-| Takže hledám dál:) Sorbon: no jo, s příchodem jara snad bude v obchodech s obuví větší výběr, když já už bych je nejradši měla doma, haha. Ale určitě něco časem najdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, balónek vydrží naplněnej heliem 12-16 hodin létat ;-) Já budu muset zajistit ten den někoho, asi servírky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde je kdo? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, Kauculi, to je to co říkám, když si to nachystáš v předvečer, tak už je to na prdlačku... Musíš to napustit heliem ráno - no jestli na to máš personál, tal proč ne ;-) U nás myslím budou po ránu všichni rádi, že se postarají o svou vizáž a příjezd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě se zeptám - víte někdo, jak mají vypadat kytice pro maminky, svědkyni a tak? Kauculi, avízo předem :-N : nepiš, že jaké si je vymyslím, takové budou :-) To je jasný! Já sonduju, jaké jsou tradice a zvyklosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
TeĎ sem zrovna přijela od květinářky :) Zvyklosti nejsou, takže opravdu, jaké si je vymyslíš, takové budou :-D :-D :-D Ne, já spíš budu koukat na to, aby se jim nepletly a hodily k oblečení a třeba i ke mě.. Dohodla jsem se, že budu mít kytku budˇ Amaryllis a nebo Lilii, podle toho, která jí dřív vykvete :), ženichovi do klopy musíme něco vymyslet, protože obojí má hodně velký květ!! a Maminkám třeba Kaly, nebo taky Amaryllis. Každopádně budu chtít maximálně jednoduchou kytí, jen tak prostě aby tomu dodala "šťávu" :) A na stůl sem objednala 8 oválných hnědých košíčků, ve kterých budou kyti :) Jej :) A do vlasů nevím co bude, jestli nějaký živý květ, protože Amaryllis se neuchytí a Lilie je mega velká :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vyčerpávající odpověď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda holky chvilku tu nejsem a tady už se řeší kytí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) To je super že se tu řeší kytí,páč já je taky řešim :-D Já budu mít na 100% kytku ze slunečnic a ženich taky (teda on to ještě neví) :-N no a myslela jsem,že svědkyně a maminky a babičky musí mít ze stejné kytky? já chci aby jsme měli slunečnice všechny =-) :-. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbi - nemusí mít, ale můžou mít ;-) Když chceš, nech jim udělat taky sluníčkovou ze slunečnic :)
Odpovědět
Profilova fotka
No já je začínám taky pomalu řešit vím jakou chci ale nevím z jakých kytí:-(a myslela jsem že je jedno jaký kytí mají rodiče a svědkové myslela jsem že jen dám stejnou barvu ale třeba jiný druh kytiček:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budete dávat kytí i svědkyni? Mě přijde, že jí bude překážet, sem tam jí šoupnu na "pohlídání" tu mojí :) A nebo jí nechat udělat kytí okolo zápěstí, jestli víte, co tím myslím, začíná se mi to dost líbit ;-) Jinak tady normálně pořád v kuse vánice sněhová, na horách to musí být hukot x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já taky přemýšlím nad kyti na zápěstí:) Ale myslela jsem, že by byla pro družičky, ale máš pravdu, pro svědkyni je to ještě lepší nápad, zrovna ta moje má totiž miminko, takže jí bude normální kytka překážet určitě! Taky si říkám, má smysl dělat kytky pro družičky - konkrétně pro velké? Co s nima budou dělat??? To budu tahat kytky na penzion, pak na obřad, pak z obřadu, jééé a pak ještě každá domů... má to smysl? Ta kytka pro maminky ta je nutná, to jo... A svědkyně má kytku k čemu?? To je jako poděkování za to, že jde svědčit?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu s tím výběrem kytic - pro maminky mají být údajně podobné, jako nevěstina, jen menší. Prý aby to vypadalo dobře na fotkách a "netlouklo se to" :-) No, nevím, můžete se mrknout do mého albíčka, mám tam návrh kytek pro maminky, jsou úplně jiné, než moje, ale použily by se stejné růže... Mně se ta kytka zdála moc hezká a originální, a navíc nevidím důvod, proč by měl mít někdo další "nevěstin pugét", i když ve zmenšené podobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dud, kde máš svojí "starou fotku"? :) Slušelo Ti to na ní víc!!! Já jedu plesat, brácha má maturák x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu moc děkuju za radu:-)mrknu se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny x-) No ty kytky budu muset nějak vymyslet =-) ale asi budou mít všichni slunečnice,jen každá jinak vázanou :-N Jééé Dudunko,ty máš novou fotečku :-N ale Sandulka má z nás nejhezčí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Závidíte co? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Holčiny já začínám mít depku že ještě nemáme prstýnky:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu to je v pohodě, prstýnky stačí objednat tak 2 měsíce předem ;-) My sme spíš ještě nebyly na KAčině opravdu vyjednat všechny věci a donést tam žádost o uzavření manželství :-o
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko cože????vy jste ještě nedali žádost :-D :-D :-D :-D :-D no tak to šup šup:-) Jo nechám ty prstýnky asi na přiští týden já vím že na objednání stačí 2 měsíce ale já vůbec ani nevím co by se mi asi tak líbilo a pořád ještě nemám jasno jestli ten prstýnek kombinovaný žlutý bílý a nebo jen žlutý:-(Nosím ráda stříbrnou bižuterii ale i žlutý zlato:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky Sandu existují prstýnky na půl bílé zlato, napůl žluté, takže podle toho, jak si je otočíš ;-) No, ještě sme tam nezajely, sme ostudy :( Jinak já teď sedím u kompu a pouštím si jednu písničku za druhou, co by se hodilo na obřad, příchod, prstýnky, gratulace, už mě to neba :( Je toho mrtě :(
Odpovědět
kauculacek: My jsme dostali jen omezený seznam písní, ktereé si můžeme vybrat. Z poloviny se jednalo o vážnou hudbu... Výběr hudby byl i tak náročný, ale nakonec jsme něco vybrali. Naši známí říkali, že když se na ten obřad v myšlenkách vraceli zpětně, tak si ani nevzpomínají, jestli nějakou hudbu slyšeli :-) My jsme kromě klas.pochodu (nebyla jiná možnost na první hudbu), vyrali jako druhou ave maria. sandule: Prstýnky jsme si objednali na svat.veletrhu, nejvíc se nám líbily prstýnky od firmy Retofy. Udělají ti je v barvě bílé, žluté nebo kombinace, jak si vybereš. Taky nabízí možnost si navrhnout vlastní prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: já valstně ještě nevím, jestli budeme mít možnost sami vybrat hudbu - jelikož sme tam ještě nedojely :-N ale DOUFÁM, že jo!!! Svatební pochod nejní nejrhorší, ale chcem něco inčího x-)
Odpovědět
kauculacek: My jsme měli vybrat 3 melodie: jednu ze 3 klas.svat.pochodů + 2 melodie asi z 40 možností (20 vážná hudbu, 20 hudba z filmů). Takže máme klas.pochod, pak ave maria a pak náhodný tip bohužel. Kdybych si mohla vybrat, tak klasický pochod taky nechci, je to ohrané z těch amerických film :-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?