Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
sorbon: do Bereniké jdu ve čtvrtek a do Adiny v sobotu... Třeba se tam potkáme :-). Do Adiny teprve budu volat, tak počítám, že už budou mít plno...
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Někde jsem viděla,že nevěsta měla žlutou kytku,modrý vlizelin na stolech,růžové ubrousky....no prostě bylo to úplně mimo mísu :-| takhle my to budeme mít krásně sladěné ;-) A přesně jak píšeš,když se vše kupuje takhle postupně,tak se to dá finančně zvládnout :-N Kuratkol:A musela jsi se do Bereniké objednávat? já joo =-) No nám právě ta Paní na tom veletrhu řekla,že si do té Adiny máme zavolat hned v tu neděli večer a jsme objednané na tuto neděli odpoledne ;-) mluvim v množném čísle,páč si šaty budeme zkoušet dvě,já a má budoucí švagrová :-N
Odpovědět
sorbon: Jo, já taky. Ale sobota už byla plná, takže jdu ve čtvrtek v šest. Do Adiny jsem se nedovolala zatím, ale počítám, že tam bude už plno... Měli v Adině už dost plno? Nevíte někdo, jestli se může v Adině a v Bereniké fotit? Co použijete na ozdobu aut? Saténovou stuhu nebo neco jiného?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Já nevim jestli tam měli plno,páč tam volala a zamlouvala hodinu právě ta zmíněná skorošvagrová x-) ale určitě tam zavolat zkus,myslim že by se tam nějaké místečko mohlo najít ;-) S tim focenim nevim,ale mám dojem,že v té Adině snad joo =-) každopádně si vezmu foták sebou a je to :-D A na výzdobu aut použiju organzu a nějaké kytky,žádnou pannu ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko a Sorbon, v Adině jsem byla a fotit se tam dá - a vlastně jsem mohla fotit ve všech cca 10ti salonech, ve kterých jsem byla. A navíc - i kdyby to někde snad zakazovali, ta prodavačka tam s tebou stejně není pořád - já bych se s tím vůůůůbec neštvala a vyfotila se v každém případě, i kdby to mělo být na černo:) Mimochodem, Adina má v Praze 2 salony a v každém jsou jiné šaty, takže si je oběhněte radši;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbon - jasně, panenky jsou kýýýýýýýýýýč ;-) Teda doufám, že jsem vás některou neurazila, pokud máte panenky v plánu :-N
Odpovědět
Panenky nejsou v plánu...přežitek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ráda,že je nás tu víc s takovým názorem ;-) :-D panna=KÝČ :-p :-p :-p Dudunka:No abych pravdu řekla,tak se mi teda vůbec nechce obýhat xxx salonu :-( Mám v plánu vlítnout do jednoho,druhý den do jinýho (jen tak pro porovnání) a hned si je rezervovat ;-) :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky panenka Kýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýčččččččččččččččččččččč :-D :-D To je to jediné co bych na svatbě nesnesla panu na autě fůůůůůůůj :-D :-D Jinak holky já byla v Adině na Praze 7 a mohla jsem fotit i prodavačka mě fotila:-)a nemusela jsem se objednávat:-) Sorbonku to je nejlepší systém..když budeš lítám po více budeš z toho mít akorát maglajs jako já :-D :-D :-D Dudu ahojky:-)jak se máš jinak?Holky tak sem tak přemýšlela Limuzína mě bude vyzvedávat v 10:30 hod. a to před tím mám vizážistku a kadeřnici a to prý bude trvat dvě hodiny tak to budu vstávat tak v sedum protože nejpozději v deset musím být hotová:-) Sakra to bude hustýýýý:-)
Odpovědět
Já mám kadeřnici na 7 hod a vizážistu na 9.30. Obřad v 11 hod. To bude fofr.... Stejně nepočítám, že se vyspím....
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám kadeřnici na 8h.účes bude trvat tak cca 1,5h.no a v 11h.se k nám budou sjíždět hosté a ve 12h.vyrážíme na obřad,ten je ve 13h. ;-) Jinak já taky nepočítám že se nějak vyspím :-( a hlavně jsem řikala,že si hned z rána dám tak 2 frtany,aby bylo veselo :-D :-D :-D Jo a líčit se budu sama :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo kuratkol ta to máš teda pěkně našláplý:-) To bude noc:-)Jsem zvědavá jestli vůbec zaberu a usnu den před:-)Ráno budu mít oči jak sova:-)a místo řasenky si dám do očí sirky :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sandulko:Já se právě chystám do té Adiny na Praze 7,tak to je dobrý že dovolý fotit ;-) Já si právě myslim,že nervozitou nebudu spát :-( Nemyslim že budu jako nervozní z toho že se vdávám =-) ale z toho,aby vše klaplo tak jak má :-. x-)
Odpovědět
Jo jo přesně tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:A jak to chodí v těch salonech? =-) Když si vyberu,zarezervuju šaty a zaplatim zálohu tak dají mi nějaké potvrzení o zaplacení zálohy??? =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně tam příjdeš ona se tě zeptá jakou máš velikost pak ti ukáže stojan se šatama v tvé velikosti a když si vybereš a složíš zálohu tak ti vystaví smlouvu:-)Já když ta byla,tak mi dali ještě slevovou kartu že když si je zarezervuju do měsíce mám 1.500,-slevu na půjčovné:-) Jinak já budu taky nervozní aby to klaplo všechno jelikož jsem celou svatbu zařizovala já sama:-)Tak to nebudu mít na koho hodit když se něco nepovede :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mám nové fotečky v albíčku dala jsem tam i bižu kteou jsem si vybrala:-)
Odpovědět
To je stejné u nás, taky zařizuju sama.... Jen se bojím, jestli jsem na něco nezapomněla. Ale my máme jen maličkou...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo já mám taky maličkou cca 25 lidí :-)chtěla jsem malou abych se mohla těm nejbližším...rodině a přátelům dostatečně věnovat:-)Taky mam strašný strach že na něco zapomenu... Jinak sorbonko: založila jsem diskusi Libenský zámek mrkni tam je tam holčina jmenuje se lucyanek a právě si dnes vybrala šaty v Adině a je nadšená a moc jí sluší :-)
Odpovědět
Tak to jsme na tom podobně. My máme 22 lidí :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom skoro stejně vid?ono si sice říkáme je to málo lidí ale dá to zabrat vid? :-)
Odpovědět
Jo to dá... Jen ty šaty jsou pro mě dost náročná záležitost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to asi pro každou jsem ráda že už je mám vybrané...vyl to horor...jsem mrňavá a nikde je nechtěli upravovat ale nakonec jsem sehnala:-)Jsou v albíku můžeš se mrknout:-)
Odpovědět
Nádhera !!!! Kéž bych měla postavu jako ty...
Odpovědět
Profilova fotka
To se ti zdá nejsem teda tlustá to ne ale mám takovou blbou postavu velký prsa ,úzkej pas,zadek větší a stehýnka silnější :-D :-D To byla právě výhoda těchto šatiček že mi vynikly přednosti a nedostatky skryli:-) Děkuju moc za pochvalu chtěla jsem jednoduší ale s vlečkou.-)
Odpovědět
Kdybych vypadala aspoň z poloviny jako ty, stačilo by.... Já mám zase hrozný boky... Uvidíme, co najdu..... Jdu už dnes spát, dobrou .
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíš že najdeš krásné to jsme tu z holkama taky řešili dylema jako hrom a nakonec jsme všechny spokojené a ty budeš taky uvidíš:-)papa a dobrou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky sandulko, mám se skvěle, mercíííí :-) Už se to pomalu rýsuje, tak jsem klidnější :-) Dnes jsem začal vybírat kyti, příštá týden totiž pojedu za květinářkou, tak to musím všechno promyslet 8-) Jo a mimochodem, holky, slyšela jste už některá popis tak příšerné postavy??? "velký prsa ,úzkej pas,zadek větší".....neříká se tomu náhodou ideální ženské tvary???????? :-D :-D :-D :-D :-D Zbývá jen tiše závidět! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dudu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jako já jo:-)ideál jo?no holky asi budem muset udělat srazík aby jsme ty své ideáli ukázali i ve skutečnosti :-D :-D :-D :-D A jakou kytí budeš mít já to tento týden taky řeším a příští týden jdu ke kamarádce do květinářství :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?