Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám objednané 3 role toho vlizelinu a jedna má 10m,ta by měla vystačit pro 20 lidí (to jsem se tu někde dočetla,to neni z mé hlavy) :-D prý se počítá 0,5m na osobu ;-) Vlizelin jsme si musela objednat,páč v obchůdku neměli žlutý x-) Koupim raději o roli navíc,než aby mi potom chyběla ;-) Organza se podle mě prodává 9m dlouhá =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, konkrétně 9,2m dlouhá v roli :) No jo, jdu to prokoumat.. Taky koupím tři role, kdyžtak jí pak rozstříhám (i když, prý se hodně páře, ale co :-D ) Jdu koumat, kde bude nejlevnější a risknu to objednat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Já jsem se ptala té paní v tom svatebním obchůdku a řikala mi,že organza se nepáře =-) tak nevim ;-)
Odpovědět
Holky, stalo se vám v nějakém pražském svatebním salónu, že by vám nedovolili focení ve zkoušených šatech?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kuratkol ;-) Mě se to nestalo,protože jsem si ještě žádné šatky zkoušet nebyla :-) ale některé holčiny tu psali,že jim to někde nedovolily :-| Proč se ptáš,tobě se to stalo??? ;-)
Odpovědět
Byla jsem zatím zkoušet jen jednou, ale tam mi to dovolili. Ale často se prý stává, že to nedovolí. Zažila jsem rozčarování, když jsem v salonu chtěla velikost 44 a 46 (bežné moje konfekční), tyto velikosti šatů mi nebyly, potřebovala jsem velikost 48 !!! Kdyby se ta kila dala odříznout či odpárat :-). Ale bohužel.... Už od ledna držím dietu, zatím jse shodila 3 kg. Nic moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,neboj já také nejsem žádné tintítko a budu ráda,když na sebe vůbec něco seženu :-( x-) Ještě že se těm svým chlapům líbíme takové jaké jsme ;-) ale taky se pokouším držet dietu,ale hlavně kvůli sobě ;-) :-N
Odpovědět
A odkud jsi vzala ty fotky šatiček pro plnoštíhlé, co máš v albu? Z nějakého salonu :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne,některé jsou z netu a některé jsem "šlohla"někomu z alba :-D :-D :-D Jinak já chci navštívit Adinu,včera jsme byli na veletrhu v Diplomatu a ta paní z Adiny mi říkala,že se specializují na xxl nevěsty :-N :-N :-N
Odpovědět
Taky se tam chystám, zrovna jsem si jen ze stránek vybrala troje šaty :-) . Byla jsem už v Nevěstě. Taky tam měli dost šatů větší velikosti, záleží jakou máš velikost.
Odpovědět
Profilova fotka
Hoooodně velikou a hlavně jak kdy,ale většinou 48/50 :-( :-( :-( já jdu v sobotu do Bereniké a v neděli do té Adiny ;-)
Odpovědět
V Bereniké mají taky větší velikosti? Tak to by sis vybrala i v Nevěstě, paní "asistentka" byla moc milá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo jo v Bereniké mají do 54 ;-) Jdu do hajan,dobroooou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol ahojky no mě se to stalo že jsem se nemohla v salonu fotit ale pak jak jsem si ty šaty vybrala vyfotit sem se mohla ptala jsem se na důvod a bylo mi zděleno že někkteré nevěsty tam chodili fotili se,a pak si nechali ty šaty ušít a zjistili to tak,že si ty šaty donesli do toho salonu a chtěli si je nechat od nich vyčistit :-D :-D :-D Jojo Adinu doporučuju pamatuju si že když jsem tam byla byli tam holčiny trochu kyprých tvarů a měli velký výběr a vypadali užasně.myslím ty nevěsty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - to je normální, plno holčin už si šatí nechává šít, vyjde je to na xkrát levněji ;-) Ale jsou blbé, že s tím pak jdou do toho salonu na pračí či úpravy ]-( Jinak sorbi a kuratkol, někde sem viděla přímo salon pro xxl nevěsty - na netu. Mrknu jestli náhodou to někde nenajdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - jen pro info, organza se rozhodně páře! Ale vážně je hezčí než vizelín! Ale zase když ji jen přestřihnete napříč, a nebudete za tu látku nijak moc tahat, tak by se tolik párat neměla... Nebo radši si vemte nůžky s sebou, ať to můžete upravit přímo na místě. Sorbon a kuratko: moje šaty, co mám zamluvené na svatbu, mají velikost 36 (já nosím klidně 42) - je to o té šněrovačce, dozadu vám vloží takový klínek, aby nebyla vidět holá záda a klidně můžete mít šaty o mnoho čísel "menší" - a sedět vám budou:) Takže nemusíte hledat salony jen s velkými velikostmi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu: kolik jí máš? - jak říkala Sorbi, taky sem někde četla 0,5 na osobu.. A já ty záda holý nechala, paní se mě ptala, jestli tam chci látku, ale vypadá to zase jinak bez ní :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hoky mě se to líbí bez te látky na zádech vypadá to hezky:-)Ale jinak kuratkol dudu má pravdu já mám taky šaty číslo 36 a mám velkost asi cca 38:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkyyy ;-) Ale vy si ta holá záda na rozdíl ode mě můžete dovolit :-( :-( ;-) ale rozhodně je to dobře vymyšlené,že se ty šatky dají použít na více velikostí :-N i my "velké" nevěsty se chceme líbit :-D
Odpovědět
To jsou věci, to jsem vůbec nevěděla....Ale ty paní ze salonu by to vědět měly, tak nevím, proč to nenabídly..... Ale díky za info... Vyzkouším Adinu i Bereniké.
Odpovědět
Profilova fotka
Holký - salony Bella - http://www.salonbella.cz/ půjčují i velikosti 44-56 zkuzte tam mrknout.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Děkujem za tip ;-) teda takových krásných a velkých šatiček :-N :-N :-N jen je škoda,že ten salon neni v Praze :-( ;-( jinak bych tam hned naklusala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Škoda, jsou sice dražší, ale určo byste si tam vybraly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonko a kuřátko: jestli vám můžu poradit, zkuste svatební salon Sofia v Kladně. Ušetříte (ceny jsou žůůůžo) a mají tam NÁDHERNÉ ŠATY. Mně jen děsně štve, že jsem je objevila až poté, co už mám šaty z Liberce. www.salonsofia.cz. Z Prahy jste tam busem za 40 minut. Kauculi: bohužel ti to nepovím, už si to nepamatuju, já šla na ten náš penzion, dali jsme dohromady stoly tak, jak budou u svatební tabule, spočítali jsme to, přeměřili a podle toho jsem šila tu organzu i ubrusy... Už ale nevím, ale my jsme měli nestandartní tvar tabule... Sandulko, Kauculko, Sorbonko a Kuřátko: Holé záda pod šněrovačkou jsou sice děsně sexy, ale jak na kom:) Mně do těch šatů zešněrujou jak to půjde, a zadem by se valily špeky, no to radši zakryju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko: :-D :-D :-D no to mě by se taky valily :-D :-D :-D takže raději schovat a je to ;-) :-D Jdu se podivat na ten salon Sofia,my jdeme v sobotu do toho salonu Bereniké (tam ty ceny jsou taky o.k.) no a v sobotu do té Adiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Njn, tak to risknu, objednám 2 role, snad to bude stačit :) a nebo 3 - stejně to potom prodám.. Mcha, koukám na hudbu na obřad a takový ty hovadiny - kdyby toho nebylo tolika.. Ale na obřad asi vyhraje Gladiátor - je to strašně zajímavá hudba :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,raději kup 3 =-) tu organzu můžeš třeba ještě na něco využít,my ještě vyzdobíme tou organzou auta x-) je lepší vzít více,než aby ti potom na výzdobu stolů scházela :-N a jak píšeš,pak se to může prodat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný, máš pravdu, chjo, to je peněz to je peněz :) a co jsem koukala, nejlevnější je asi na svatba-e-shop.cz..
Odpovědět
Profilova fotka
No to povídej,svatba není vůbec žádná levná záležitost :-( :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Možná závidím těm lidem, co je to absolutně šumák, jestli budou mít sladěno, balónky, holubice a všechny ty hovadiny, co tady s holkama vymýšlíme.. ale zasejc na druhou stranu to bude vypadat super, jestli se to všechno podaří ;-) a když se to bude kupovat takhle postupně, tak se to zvládne :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?