Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí:já jsem objednala jen koláčky a dortík zdá se mi že toho bude hodně:-) a navíc přítelova maminka bude dělat ještě roládky:-)tak toho bude hafo:-) No záleží na tom kolik budeš mít lidí ale počítej kilo koláčků je 200ks. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:To je pravda,taky si myslim že dortík a koláčky budou úplně stačit ;-) :-N No to bude taky hrůza to rozpočítat :-( hlavně aby alespon bylo zakryté dno v té krabici :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo limuzinu nebo veterana, jo? :) Jirka pojede na obřad sanitkou, tak bude sranda! A holky, jak mate tu organzu širokou? Sorbi a jaky typ šatiček budeš mit? S cukrovinkama ještě nevím, ani kolik je toho "potřeba" nic, to musim ještě pokoumat. I výslužky - ty budu rozvážet den předem. Já teď vůůůbec nevím jak s bižu :) Něco malo mám v albíčku, tak poraďte..
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacku:Mě by se k tvým šatům moooc líbila ta první bižu (předposlední fotka) ta růžová asi nee ;-) x-) No já mám v šatech jasnou představu,chci něco jednoduchého s lodičkovým výstřihem.Já si se svou figurou nemůžu dovolit nějaké nabírané sukně :-( takže něco splývavého ;-) Nějaké šatičky mám uložené v albu,tak asi nějaké takové by se mi líbily =-) :-N Ale zatím vedou ty na první fotce ;-) Výslužky bych taky nejraději rozvážela den předem,ale těd už toho mám naplánovaného tolik,že bych potřebovala aby ten den 48 hod. :-( :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak jsem vynechala slůvko "měl" :-D :-D 48 hod.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky myslím, že ta světlá by byla lepší, ale pořád to není ono :( Mě se ty tvoje šatí líbí, i když to nejsou nabýrané! JJ, den před to budou asi mega nestíhačky, ale strašně se na to všechno těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já se taky těším,ale zároven se toho i bojim :-( :-N Ale mám okolo sebe spoustu lidiček,které zapojim do pracovního procesu :-D Já už jdu chrupat,tak pááááá a dobrou ;-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko:-)Já už mám bižu vyřešenou naštěstí a organzu mám metr širokou-)Jinak souhlasím se sorbonkem ohledně té tvé bižu:-)Ta je moc krásná:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no i když kauculko ted tak porovnávám ty tvé šatičky a to bižu asi bych zvolila to první kytičkové bílé:-)to je jemnoučké:-)záleží jakou budeš mít kytku...vem si že šaty na sluníčku(fotkách budou bílé:-)Kytku když budeš mít do světle růžové tak bych volila asi to růžové ale jestli jí budeš mít tmavě růžovou tak by se to třískalo si myslím:-(tot můj názor..to je fakt těžký takhle posuzovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - metr širokou jo??? Wow! A to je ta z veletrhu? Jaká značka? :)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda tak to nevím co je to za značku ale až budu doma mrknu se:-) A jak je v práci? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Su home, vzala sem si neschopenku hezky. Sic přijdu o penízky, ale pro jednou se to nezblázní!!! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je fakt:-)to je dobře chce to vyležet:-)Alespon si odpočiineš:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! :-D Kauculko: dívala ses na organzu do obchodu Jysk? Já ji mám z tama... Ale nevím, jestli mají oranžovou, to si nepamatuju. Ale byla levná a široká 140 nebo 150 cm. A hezky se uzdravuj! Sandulko: tu limuzínu jsem viděla, wow!!! Z toho si všichni sednou na prdel! Tak hlavně ať to hodně fotíte, i zevnitř, v takovém auťáku se asi člověk mockrát za život nesveze ;-) Sorbon: no já si vezmu dovolenou aspoň 2 dny před svatbou! Jinak bychom to fakt nestihli!!!!! Šaty z Liberce, dorty z prdelce, dekorace z Prahy, kytky ze Slušovic :-D Nevěsta z blázince! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculi, tu růžovou bižu bych nebrala, ta mi přijde moc sladká, ty jsi na tom veletrhu nebyla, že? Já si tam zkoušlea v jednom stánku spoustu bižu, byl to přímo výrobce a dokonce si u nich nechávám vyrobit korunku podle vlastního návrhu!!! A není to ani drahý! bijoux-trend.cz Jsou skvělí, byla tam přímo ta paní designérka, která to i vyrábí.... Prostě bomba. A koupila jsem tam levně i štrasový náramek, který jinde stál tak o 1/3-1/2 víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculi úplně nejlepší by ale bylo, kdybys přímo v tom salonu zkusila ke svým šatům různé druhy bižu. Aspoň abys věděla jaký tvar se k nim hodí a taky jak jemná by měla být... No a pak si můžeš koupit něco podobného. Jinak čirou náhodou kdyby se ti líbila ta růžová, co jsem měla v albíčku já, tak ji můžu prodat, už mám jinou... A holky tak nakonec už máme prstýnky - každý máme jiný typ! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dudududududu :-D :-D :-D Jasně že to fotit budem teda kdyby mi to neplatila mamča asi bych si jí nepořídila ale popravdě když sem si sedla dovnitř sedla sem si na prdel:-) :-D :-D Jinak já si beru týden dovolené před svatbou:-)chci jit na masage a budu relaxovat celý týden abych byla co nejkrásnější:-) Jinak to ti jako stačí dva dny???, Tak to bych nestihla kort když máš takovýho lítání :-D no a ježtě do blázince ujíííí :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hahhahaha, Sandulko, no jo, dva dny jsou minimum, možná to budou i 3 nebo 4, hahahah :-D Jo jinak už máme snubní prstýnkyyyyy.... Ale protože jsme děsní nezmaři, tak jsme si na celým veletrhu nebyli schopni vybrat takový pár prstýnků, abychom se s nima oba ztotožnili... Tak pak teda miláček, že se přizpůsobí, ale že nemůže zaručit, že ho bude nosit:)) No prostě to dopadlo tak, že jsme si koupili každý jiný typ!!!:))) Mají jen společné to, že jsou z bílého zlata a objednáváme je u stejného zlatníka:) Jinak ten můj bude mít 10 mini pidi diamantíčků, jůůůůůůůůůůů :-D Akorát jsou tak malé, že ani nejdou vidět :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) Dudunko,ty jsi mě pobavila :-D a kde je ten prdelec,odkud budeš mít ty dorty??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já jsem si také chtěla vzít dovolenou týden před svatbou,ale pak jsem si řekla že je to zbytečný =-) asi jsem udělala chybu,páč to co mám naplánovaný na den před svatbou,to nemůžu stihnout ani za boha :-( :-( x-) Ale máme nárok na paragraf (2 dny) tak alespon ušetřím dovču a budu to muset za ty dva dny stihnout =-) ;-) Jééé holky,dnes mi přišlo svatební oznámení a pozvánky ke stolu a ve skutečnosti je ještě krásnější než jsem si myslela :-D :-D :-D takže další věc mám z krku :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dudu nic si z toho nedělej:-)já budu mít na 100% uplně jinej prstýnek než můj přítel pač se taky neschodnem navíc on chce chirurgickou ocel a já zlato žlutý:-)tak to bude taky sranda.-)
Odpovědět
Profilova fotka
hahahahahaha, no ten "Prdelec kde bude to právě ještě nevím, já měla vymyšlený dortíček úplně nádherný, "vymazlený", ze super cukrárny u Kyjova, odkaď pojede přítelova babička s dědou, ale prostě nám ten dort nikdo nedoveze, i když tam pro tu babi s dědou pojedou autem... :-( Takže budu muset objevit jinou cukrárnu... Jak tak o tom mluvím, dostala jsem pěkný HLADUNG! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ty budeš mít zlato žlutý a přítel ocel? Já myslela, že budeš mít zlato bílý - ale to je vlastně fuk, ono se taky časem ošoupe a bude světle žluté :-) No jo, to jsme my, co se nedokážem domluvit ani před svatbou, natož po ní!!! Ne, haha, dělám si srandu. Spousta chlapů dá pak snubák do šuplíku, protože se jim nelíbí, tak ať si raději ty naše polovočky vyberou něco, co budou mít na prstě furt - ať je máme okroužkované, no ne??? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ten můj brouk v tomhle "problémy" nedělal :-D ten se těší až bude moct nosit prstýnek snad víc než já :-D :-D Vybírali jsme je společně a oběma se nám moooc líbily :-N my máme kombinaci žluté+bílé zlato a oba jsou stejný ;-) :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu mysli na mě z tou značkou organzy. Jinak Dudu - do JYSKu sem koukala, ale oranžovou tam zrovna nemají :(
Odpovědět
Profilova fotka
Já ani nevim,že organza má nějakou značku :-D :-D :-D Koupila jsem si jí v tom svatebním obchůdku =-) jednu mám 15cm širokou a druhou 36cm širokou ;-) a vlizelin budu mít 50cm široký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já právě sháním co nejširší - a zatím sem našla jen 38 cm na šířku. A v čem je vizelín jiný? Sorbi podle tebe, s čím se bude líp pracovat a co je hezčí?? Bude to na stůl doprostřed a na tom budou svíčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Já si myslim,že se určitě bude líp pracovat s organzou ;-) a rozhodně vypadá organza líp x-) Organza je taková poddajná a líp se s ní dá pracovat,tvořit,různě řasit atd. :-) vlizelin mi přijde jak takový pevný papír =-) Já si na stoly vybrala vlizelin,páč je široký 50cm ;-) organzu použiju na výzdobu autíček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
JAsný, já chci "to" doprostřed stolu jakoby zmačkat - takže každopádně organzu.. ejch.. No, ale pořád mi přijde na šířku 38 cm málo :( A nebo potom zkusit sehnat někde v OBI bo tak záclonu :) No, ale to zasejc bude drahý.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko,ono se to zdá =-) Mě přijde že ta organza 36 cm co mám doma je dost široká a i když jí nařasíš,tak to bude stačit ;-) zas to nesmíš nařasit moc,pak by ti na tom možná ani nedržely svíčky ;-) :-N Ta záclona nevim,nevim :-. to se prohneš :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, dám na tvé rady :) Svíčky to zvládnou, budou cca 14 cm vysoké :) A ještě jeden dotaz. Kolik toho doma máš? NEumím si představit kolik rolí koupit, budou stačit 2 cca pro 50 hostů u stolu? x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?