Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) Dudunko,tak potom podej zprávu,jaký to tam bylo :-D :-D :-D my se tam taky chceme podivat,ale asi až tak v neděli ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj Duddu tak hnedka písni mi tam jdeme zítra:-)) Ahoj sorbonko:jak se máš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oukej, ozvu se, už abych tam byla - musím sehnat hromadu věcíííííííííííííííííí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudu šup šup .-)dudu ale máš co dělat jsou tam tuším jen do 17:00hod:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Chřipka jak sviňa, ale nejhorší 3 dny za mnou, tak snad už bude lépe x-) Dneska jsme objednali prstýnky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky ;-) :-N Sandulko:Dnes je ten veletrh od 16h.-20h. ;-) a SO a NE od 10h.-17h.vim to,páč jsem dneska jela po 100 letech metrem a visel tam plakát ;-) :-D :-N Jinak mi se na veletrh chystáme v neděli x-) Dudunko:Tak cooooooooooooooooooooooo????????? :-D :-D :-D :-D jsem napnutá jak kšandy,jaký je ten veletrh a co tam všechno mají? ;-) :-D x-) Kauculko:Mě to taky trvalo cca 3 dny a pak už bylo líp,tak se pěkně kuríruj ;-) a gratuluji k prstýnkům ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, zatím to byly jen horečky, svaly a hlava.. což teď jakžtakž polevilo, ale teď už cítím přichází krk a rýma, chjóóó 8-( Že si člověk vůbec neužívá, když mu nic není!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu opět hají :-(
Odpovědět
Taky se chystáme na veletrh zítra. A prstýnky jsme objednali na předchozím veletrhu v hotelu Trója 31.1.09. Dojdou na konci února, nemůžu se dočkat :-). kauculacek: Jaké prstýnky jste vybrali? Já od Retofy se srdíčkem. Nejvíc mi seděl na ruce. Dnes jsem byla omrknout svatební botičky v obchodě "Střevíce a více", budou na veletrhu. Jsou sice hezký, ale moc drahý (kolem 2 tis.Kč). Nevíte, kde by se daly koupit hezké botičky levněji?
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:Tak potit se ,potit se a potit se :-( :-D :-D Kuratkol:To je síla za 2 tisíce,když si to vezmeš,že je budeš mít jen jeden den (ani ne) na sobě,tak to je drahá sranda =-) Já jsem si koupila boty v Daichmanu,mají tam super ceny-tak okolo 600,ale i trochu dražší ;-) dnes jsem tam zrovna byla a nějaké tam mají,ale větší výběr bude určitě tak na jaře :-) x-)
Odpovědět
Jojo, to jsem si přesně říkala. Vezmu si je jednou a pak je buď prodám nebo mi budou doma ležet. A navíc pod těma šatama ani nepůjdou vidět :-). Chtěla bych nějaké s podpatky, abych byla trošku vyšší. V Daichmannovi jsem byla na Moravě, tam nic neměli, tak zkusím zajít ještě v Praze. Byla jsem taky v Humanicu, ale tam měli boty s hodně velkýma podpatkama. V tom bych asi neušla ani krok :-). A taky uvidíme, co nám nabídne svatební veletrh. Platí se tam nějaké vstupné?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne neplatí,vstupné je dobrovolné ;-) Já byla dnes v Daichmanu na Zličíně v Metropoli a měli tam i s malými podpatky a i bez x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ty botičky, co máš v albu, jsou fakt moc hezký. Nevíš, jestli je ještě mají ? Pokud ti to neva... Svatbu mám na druhé straně republiky ;-) . Už sis byla někde zkoušet šatičky? V Andělském studiu mi řekli, že moji velikost ještě nemají....
Odpovědět
Profilova fotka
holky! BOMBA!!!! sUPER, NÁDHERA, KRÁSA, akorát lidí, jak sraček :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kočky, tak jsem byla na tom velerhu od 17ti do 20h, ze začátku jsem myslela, že mě omejou, prostě šílené davy lidí, ale k večeru to trochu prořídlo. Je tam toho opravdu hodně, hlavně teda prstýnků nepřeberné množství. Taky různé svatební agentury, doplňky, šaty, atd atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No bylo tam tzoho tolik, že jsem to nestihla všechno obejít, protože jsme se zaměřovali hlavně na prstý =-) nky... Takže zítra tam jdeme zase ;-) No akorát máme menší problém s výběrem prstýnků - máme s miláčkem každý jiného favorita, který se nám 100% líbí. No a nechceme se navzájem nutit, aby si ten druhý kupoval něco, s čím nebude úplně OK. Takže to vypadá, že budeme mít každý úplně jiný model. Sice obojí z bílého zlata, ale to je asi tak všechno, co budou mít ty prstýnky společného. No a vlastně ještě výrobce! :-N Není to moc blbý??????
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol,děkuji ;-) já jsem chtěla také s malym podpatkem,páč jinka bych se na tom zabila :-D Ty moje jsem tam dneska neviděla,ale zkus to třeba v jiném Daichmanu x-) Šaty jsem ještě zkoušet nebyla,chystám se až tak v březnu a půjdu asi do Adiny na Praze 7 :-) Dudunko:No konečněěěě :-D já jsem si myslela,že tam bude lidí jak nasr...... :-N proto se tam chystám až v neděli ;-) a prodávají tam i nějaké věcičky na výzdobu?
Odpovědět
Jestli tam bude i zítra tolik lidí, tak to tam se mnou přítel dlouho nevydrží.... Jsem ráda, že jsi z veletrhu nadšena, protože na veletrhu v hotelu Troja to nebylo nic moc... Už se na zítřejší veletrh moc těším :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko:Já myslim že to je jen a jen vaše věc jaké budete mít prstýnky ;-) a pokud budou oba z bílého zlata,tak není co řešit. Ale třeba ještě na nějaké narazíte,které se budou líbit vám oběma ;-) :-N
Odpovědět
Dudunko: Jakou značku jste vybrali ?
Odpovědět
Profilova fotka
značku Lukáš Rýdl, já vám to holky hodím do svého albíčka, oba ty druhy... Jinak kuřátko, já nevím, možná od toho veletrhu očekáváš něco jiného než já - já se soustředila hlavně na prstýnky a bižu... Na výzdobu jsem se moc nedívala, omrknu to více zítra :-) Kočky, klíží se mi víčka, dobroooooouuuu papa zítra! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,kde se všechny touláte???????? ;-)
Odpovědět
My teď dorazili.... Byli jsme na svatebním veletrhu (teda hooodně lidí tam bylo), pak mrknout na kočárky :-) a na krásný nový vzorový byteček.
Odpovědět
Profilova fotka
Píšu z mobilu, Pc mi nějak nedělá dobře :( Jinak prstynky jsou od Primoss a mám je v albíčku - ty poslední ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje tak já byla na veletrhu včera a sehnali jsme krásnou bílou limuzínu určitě jste jí viděli stála před diplomatem..udělal nám super cenu a ještě nás do ní posadil:-)Jinak pak jsem si koupila ubrousky a organzu na výzdobu domů:-)jen už měli vyprodanou bílou orgynzu tak jsem pak zajela ještě do toho obchůdku na evropský a tam koupila bílou organzu a mamče se líbili okvětní lístky a knihu hostů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uff, už je lépe :) Sandu takže už máš organzu, jo? Já furt pídím a pídím, chci širokou, dlouhou, oranžovou a za co nemíň peněz.. No, to chce asi každej :-D A knihu hostů - to asi koupím normální fotoalbum (nějaký "přírodní") a upravím ho podle sebe. Ještě uvidím..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kauculko jojo orgynzu už mám:-)Mají jí 120.-v tom savtebním obchůdku na evropský:-) Teda holky řeknu Vám že nejhorší ze všech přprav byla restaurace:-(to bylo otázek hrůza ale je to domluvené:-(jen ten rozpočet jsme trochu přetáhli:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkyyy ;-) Tak dnes jsme byli na tom veletrhu a docela se mi tam líbilo,lidí tak akorát x-) všechno jsme si stihly prohlédnout 8-( Já tam šla jen tak na čumendu a alespon jsem si udělala jasno,odkud si budu půjčovat šaty :-N možná to padák nebude :-D :-D :-D Už jsem se v těch salonech objednala a jdeme tam se skorošvagrovou příští víkend =-) :-N Sandulko:Tu limuzínu jsem tam viděla,moooc pěkná ;-) :-N to já bych šla spíš do těch veteránů,to je můj šálek kávy :-D Já ještě rozpočet na hostinu nemám,máme se tam stavit až tak v květnu a vše dáme do kupy =-) jen doufám že mi do té doby řeknou všichni hosté jestli jdou na hostinu a nebo neee :-| 8-( :-) Organzu jsem si taky kupovala v tom obchůdku a ještě čekám až mi paní objedná žlutou organzu a vlizelin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo tak vidíš už to dáváš pomalu do kupy:-)gratuluju k šatičkám to je super:-)musíš pak hned dát do albíčka:-)nezapomen foták:-)))) Jinak mě se tedy ty veteráni taky moc líbí to je nádhera kde se hrabou na limuzínu ale platí to mamka a ona jí chce tak jsem slevila:-)ale líbí se mi moc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:No doufám že nám tam dovolí fotit,někde to prý nejde 8-( x-) no fotečky jsem dám,až podle toho,jak budu vypadat :-D :-D :-D Veteráni i ta limuzínka jsou super a ještě ke všemu když ti to platí mamka,tak není vůůůbec co řešit :-D Sandulko:Budeš si u té Pani jak vám bude dělat dort a koláčky objednávat i minizákusky? já nad tim přemýšlim,jestli to není zbytečný =-) :-. jestli by nestačily jen koláčky a dort =-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?