Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sandulko ;-) Já zatim vůbec nevim,jak se na obřadu seřadíme :-( Byli jsme na svatbě kamarádům a svatebčané šli jako první se usadit a až nakonec šli skoromanželé spolu k oltáři =-) tak nevim jestli to neuděláme taky tak :-. Ale zase to není ono :-( Já už teda Tatku nemám,tak jsem se včera bavila s Dědou a ten by mě odvedl k oltáři,no a ženicha by vedla moje mamina,páč se svou nekomunikuje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonko to je smutný, ale aspoň že máte někoho blízkého, kdo vás tam povede...
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko,on se určitě někdo najde a když ne,tak půjdeme k oltáři spolu ;-) Ale děda s maminou s tim na 100% počítají,tak je to bez problémů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sandulko, viz IP, je to ta firma RETOFY, co bude mít na veletrhu svatební slevu 20%. Kdybys tam ale přítele nedotáhla, vůbec nevadí, mají totiž ještě sídlo na Pankráci, a tam dostaneš kdykoli 15% slevu! ;-) Mám to všechno ošéfovaný!!! :-) Mají krásné prstýnky a je to český výrobce. Na veletrhu budou mít svůj kompletní sortiment. A na rozdíl od GOLDEXU, který prstýnky jen pozlacuje, takže bílé zlato pak vypadá skoro kal ocel (DOST HROZNÉ!) tak tihle mají prstýnky vážně nádherné, přesvědčila jsem se o tom v sobotu ve Slaném. PS: tento týden na tom Pankráci mají zavřeno, tak až příští...
Odpovědět
Profilova fotka
Co já sem byla na svatbách, tak vždy šla první maminka s ženichem, potom svědci, lidé a úplně nekonec nevěsta s tatínkem (před nimi šly ještě družičky a rozhazovaly lístky bo tak něco). A myslím Sandu, že ta matrikářka to bude rovnat taky tak. Ale Dudu, jak si to uděláš, takový to budeš mít ;-) Já mám asi opět chřipku :( Už včera večer sem se necítila ok a teď tady v práci sedím, klepu se, klouby mě bolej.. jej, to zasejc bude .. jen musím nějak zmizet z práce a rovnou do pelechu!!! I bych byla klidně doma, jenže ta nemocenská je teď tak na ho*no, takže to asi zblajzne dovolená :-N Uvidím..
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculi to je vážně v prčicích, s tou neschopenkou. By ti třeba stačily tři dny poležet doma, ale 3 dny bez platu jsou na výplatní pásce docela vidět, co... Letošní chřipky jsou opravdu vlezlé.... Tak si dej čajíček a hezky o sebe pečuj! Jinak díky za tip, kdo kdy přichází, ještě se zeptám na naší matrice, na co jsou zvyklí oni. Jinak mám radost, už jsem vymyslela téměř komplet hudbu, co nám bude na obřadu hrát! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Kauculko tak to jsme dvě taky na mě něco leze:-(ještě do toho mám ty záda a lítaní na rehabilitace:-(děs...jinak se fakt marodit nevyplatí je to fakt znát leda se vyplatí marodit fakt celý měsíc ale kdo by to doma vydržel,že?:-) Jinak dudu moc děkuju a to jsi myslela fakt vážně že goldex má ty prstýnky je pozlacený?jsem do nich vkládala naději:-(Tak to asi rovnou půjdu po RETOFY a dík za tip tu pankrác určo navštívím:-)Teda dudu ty máš přehled:-)nebýt tebe tak jsem ztracená :-D Jianka dudu přesně tak,zavolej si na matriku a ona ti po telefonu řekne jak je zvyklá řadit svatebčani ale když sem se nad tím tak zamyslela tak Kauculka má pravdu s tím pořadím..kamarádka to měla taky tak:-) DUDU:Jaký písně jste vybrali? ten můj chce píseˇtenkrát na západě :-D :-D vůbec nemám tucha jaká ta písničkaa je a už vůbec si jí nedovedu představit na varhany to bude prča :-D :-D jinak pak mám vybraný tři oříšky pro popelku to je má nejoblíbenější ale co je jako dilema nevím..jakou mám zvolit na příchod nevěsty:-(mě se docela líbi klasika..Bartholdi tam tam ta da tam tam ta da....ale zas spousta lidí říká žeje to jak za komoušu :-D :-D :-D a výběr ze seznamu na příchod nevěsty není moc velký ..hlavně je to jen klasika jako Cajkovski atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Achojky holky ;-) Kauculko:Tak se brzy uzdrav,mě to zkolilo minulý týden :-| z ničehonic jsem začala kašlat,pak přišly na řadu klouby,teplota a nakonec rýma,fakt paráda ]-( Taky jsem si musela vzít 2 dny dovolenou,jelikož v dnešní době marodit ]-( :-S Já už víceméně mám vybrané písně na obřad,jen nevim co na pochod =-) ale moc na výběr není,jak psala Sandulka :-( Sandulko:"Tenkrát na západě"je moc hezká písnička,zpívá jí Věra Špinarová ;-) jen si jí na obřad nedokážu představit :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cože?soronku?špinarka? :-D :-D :-D :-D Ježiš co si to ten můj zas vymyslel :-D :-D jdu si to najít na you tube :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko,tak pak poreferuj,jak se ti líbila,ju? :-D Jinak dneska jdeme s přítelem do toho svatebního obchůdku na Praze 6,tak jsem zvědavá,co tam pořídíme =-) Teda hlavně jsem zvědavá,jestli to vůbec najdem (ten obchůdek) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ašoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :-D tak už bydlíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku neboj najdete je to v té ulici v středu a pak je tam před tím obchůdkem ozdobéné svatebně auto:-) Jinak hudbu na ten příchod nevěsty stále řeším a váham mezi dvěma skladbama 1) Mendelsohn-Bartholdy 2) Wolfgang amadeus mozart- Kouzelná flétna ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jéééééé ahojky Terinko,tak už bydlíte jo? My taky,ted jsme se stěhovali,ale jen o dvě patra víš,ale i tak to byla fuška :-| :-D A co jinak,jak pokračují přípravy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terýskuuuuuuuuuuuuuu Ahooooooooooooooj!!!!!!!!!!!!!!! No konečně gratuluju strašně moc :-) :-) no to je skvělá zpráva :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko,my tam pojedeme autem a dle mých orientačních schopností nevim,nevim :-D :-D :-D Tak už jsi si poslechla "tenkrát na západě"? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonek: jojo :-) ale stejská se mi po mojim pokojíčku :-D přípravy pokračují skvěle :-D přijdeš na srázek???? prosííííííííííííííííííííííííííííím sandulka: Achooooj :-D jojo už konečně ale je to vláštní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terinko,neboj to si zvykneš rychle ;-) já taky myslela že se mi bude stýskat po původnim bytečku a ted už si na něj pomalu ani nevzpomenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonk: doufám že si zvyknu :-) A co ten srazík?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj teríí ten srazík jsme tu řešili:-) domlouvali jsme se předběžně na 17,18,19, 20 má dudu ples tuším:-) JIank já potom mohu ještě 24 nebo co to dát na 27 v pátek? sorbonko:tenkrát na západě jsem si poslechla je to krásná písnička ale ten obřad si nějak nedovedu představit :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Mě se ta písnička taky moc líbí,ale možná kdyby hrála jen melodie beze slov,tak by to šlo ;-) jen si neumim moc dobře představit,jak by to znělo na varhany =-) :-N Tak já na chvíly mizim,jedeme do toho obchůdku ;-) tak držte palce,aby jsme něco koupily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hezky nakup.-)sorbonku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooojky ;-) tak jsem zpět z obchůdku :-D Takže koupily jsme krabičky na výslužky,organzu (na výzdobu aut),balonky,modrý podvazek,okvětní lístly (žluté a bílé) a ještě jsme si tam objednali vlizelin a organzu ve žluté barvě,tu na krámě neměli,tak mi jí pani prodavačka objedná :-N Jinak Sandulko,cestu jsem našla v pohodě,takže až tak blbá zase nejsem :-D :-D :-D Jen mě trochu mrzí,že je to tam tak malinký a že tam toho moc nemají.Ale zase po nich nemůžu chtít zázraky,když mají nově otevřeno teprve 10 dní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo sorbíku taky jsem čekala velkej krámek ale zas je výhoda že ti to může vše objednat:-)ty okvětní listky jsem si taky koupila :-)a podvazek taky.Pojedu tam v sobotu až pojedu z veletrhu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak,pani je moc milá a ochotná a řikala že není problém objednat ;-) chtěla nadiktovat můj email,že mi napíše až jí to dorazí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) No holčiny kde jste kdo???????????????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sorbonku:-)byla jsem na rehabilitaci a za chvili pádím mám jednání někde až v Říčanech ]-( ]-( to bude cesta ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sandu ;-) Tak at ti jednání dobře dopadne :-N My jsme dneska byli vyzvednout mojí mamku v nemocnici,včera byla na operaci s kýlou a dnes už jí pustily =-) sem koukala jak blázen,že to jde takhle rychle :-. =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo to jo sorbonku to je rychlost teda:-)jinak mě to dopadlo dobře:-)ale jsem unavená tak jdu chrnět:-)papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak páááááá,dobrou noc a hezké sny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj kočky, už se nemůžu dočkat dnešního odpoledne, čeká nás přece VELETRRRRRRRRRRRRRH :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?