Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudu kdepak jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoja ¨holkýýýý, tak v sobotu jedu s kámoškou do Ikei, takže srazík necháme klidně na dýl 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak super:-)))no vidíš ani jsme se nějak nedomluvili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako na dýl na jindy., nevím jak dlouho tam v tu sobotu budem - jeslti tam bvůbc pojedem, sem si neuvědomila, že nebudu mít možná autí..
Odpovědět
Profilova fotka
jasně pochopila jsem :-)))ty jo ty budeš míz autí to je super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Autí už mám, ale jestli bude volný na sobotu :) Jinak tady teď tak všechno koumám, co už mám a co ne. No, moc toho nejní :( Nějak nevím, kde pořádně začít :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) Kauculko,tak to jsme na tom stejně :-( taky nevim,s čím začít nejdřív 8-( ale ted pořád nějak pokukuju po těch svatebních oznámeních :-) a nevim,jestli nemám počkat na ten svatební veletrh x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já být tebou Sorbi, tak na veletrh nečekám -s tejně tam nic nového nebude si myslím.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No já si taky myslim že tam bude to samé,co vidim všude na netu =-) takže si ho objednám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo taky si myslím že tam budou mít vše co na internetu jediné v čem to může být výhodné je,že na tom veletrhu budou mít kartičky se slevou že když si objednáš to oznámko třeba do 14 dnůod veletrhu budeš mít slevu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny,tak právě jsem objednala oznámení-já mám takovou radost :-D :-p :-D :-p :-D :-p :-D :-D :-D :-D :-D Ani do toho veletrhu jsem nevydržela :-D ale jsem ráda,že další věc budu mít z krku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ukáááážžžžž sorbonko
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj dudu
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku!!!!!super!!!!!ukaž!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska a zítra máme technicko provozní režimy - to je zas plodný a sem tu do 19h :(
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš chudinko:-(a to musíš?tak se vymluv na něco:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) To oznámení mám v albu,akorát tam budou naše jména x-) Hledala jsem úplně jiná (se slunečnicema) a když jsem je našla,tak se mi vůbec nelíbily :-| Jen mi trochu vadí,že nebudou ladit s barvou naší svatby :-( ta bude žluto-bílá a oznámení bíla =-) tak to by možná šlo :-D Nakonec jsem našla ty co mám v albu a kupodivu se líbí i mému příteli ;-) :-N dnes mi poslali ukázku,jak budou vypadat s našimi jmény a do pátku by mohli bít doma :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku je moc hezký ale já myslela že chceš žlutý:-)))ale je jemnoučký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko,já jsem chtěla žlutý :-( někde jsem našla oznámení se slunečnicemi,ale ty byli spíš do oranžova a ty se mi teda vůbec nelíbily :-| No a abych si ho vyrobila sama,tak na to si netroufnu :-( A jak tu psala na některé předešlé stránce Dudu,tak stejně to každý doma založí do šuplíku (možná nee kromě rodiny) a víckrát to zkoumat nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda ale o jednom žlutým bych věděla:-)dneska sem na něj narazila
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.lionstudio.cz/grafikasampl... tady jsem našla dvě jedno zelené a druhé modré:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko,to není špatný ;-) ale můj přítel to hned okomentoval že je to jak pohled :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda to řekl i ten mů :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a nebo Sorbonko dáš přání do obálky a na ni nalepíš tavnou pistolí nějakou slunečnici (jakože pečeť) a máš do hned propojené s motivem svatby! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chtěla jsem se zeptat, v jakém pořadí mají chodit svatebčané na místo obřadu? Kdo jde první, kdo jde poslední, kdy jde ženich, kdy nevěsta, kdy velké družičky??? My to máme v zahradě hradu. Musí se na to prostranství sejít dolů po schůdcích, než se usadí, chvilku to potrvá... Mám je tam nechat courat předem? Nebo bude někdo u těch schůdků stát a houfně je tam pak pustit všechny naráz? A má u toho hrát hudba po celou dobu nebo hudbu zapneme až bude přicházet ženich???? Uf ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Taxem byla propuštěna, uff.. Sic se mi to teĎ moc nehodí, bus mi jede až za 30 min, tak aspoň tu trošku poklidím :) Dudu, na pořadí nezáleží, jen na pár - první ženich s maminkou, pak svědci, pak jak kdo chce a nakonec nevěsta s tatínkem :) A ty si to vychutnej a až si všichni sednou tak teprva přijĎ ;-) Zasejc řešíš moc detaily :-D Jaxi tu hudbu uděláš, tak jí budeš mít. Nech klidně hudbu hrát celou dobu :)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak pokud ženich půjde první, tak tu hudbu určitě zapneme hned na začátku. Jiná holčina totiž psala, že si všichni posedali a teprve až na příchod ženicha zapnuli hudbu. Tak to vypadá, že každý si ty tradice tlumočí po svém??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Dudunko,jéé to je super nápad s tou slunečnicí :-N děkujiiii,určitě to tak udělám :-D Jinak s těma svatebčanama bych to udělala jak píše Kauculka,jen bych seřadila rodinné příslušníky hned za svědky a pak kamarády a na konec ty s Tatínkem ;-) a ta hudba záleží na Vás jak to budete chtít x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)já tedy nevím ale když jsem se ptala na matrice ,tak mi matrikářka říkala že si to před obřadem řadí sama jen se ptala kdo mě povede a jestli půjdou nejdříve svatebčaní pak já a na konec ženich nebo svatebčani ženich a na konec já:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
dudu v tvém albíčku ten poslední prstýnekje úžasný:-)kde jsi ho viděla?takovej by se mi líbil ve zlatě:-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?