Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
On k tomu vypadá ale zajímavě!!!! Takže stopro souhlasím! Btw: korunku zkus sehnat ve stejným stylu jako bižu. A 799,-? No, dražší, ale co ;-) Na foťák už si zvykl, ale jak jde přímo "o něj", tak to nerad..
Odpovědět
Profilova fotka
přidla jsem vám do albíčka dočasně fotku ubytovny!!!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tjn, já mám doma 2 psy a i tak se bojím - prostě magor. I brouků atd.. ale o tom raději ne.e, fuj, už mám husinu :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D hej, ta je luxusní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dudu to ten můj to přímo nesnášel a když sme byli před loni v egyptě tak sem mu vynadala jak to že máme tak málo fotek že vůbec nefotí :-D :-D :-D a loni sme byli v Bulharsku a už si zvykl a přivezli jsme si 600 fotek a video :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oni se nezdají, ale když je to chytne, to je potom na zabití :-D My máme plno fotek, sem tam nechám nějaké vyvolat a tvořím fotoalba. Skvělé si to potom prohlížet. Už se těším na to svatební fotoalbum, se vyřádím. to budou krásný vzpomínky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dudu to si děláš srandu s tou fotkou ubytovny hahahahahahahahahahahahahha :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to okno zadělaný já se počůrám :-D :-D :-D :-D :-D ty jo s tebou je sranda jinak teda začínám mít komplex asi budu schánět jiný šaty :-D :-D :-D :-D mám je takové nijaké proti vám :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska sem našla úžasné místo na focení.. Je to v oblasti národního hřebčína.. Ohromné staré stromy, louky, potůčky a lávky. Romantika jak sviňa.. Tak doufám, že nám tam povolí fotit..
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu, NEBLÁZNI!!!!! Jak ses v nich cítila? Super = byly to ty pravé!!!! Vůbec na to nemysli ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo kauculko to musí vyjít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no myslím si že to jsou ty pravé a cítila se v nich perfektně ale sou takové chudé oproti vaším šatičkám
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra sem hodím fota, mamča fotila, byly sme tam na procházce s kodyakama. Ty jo, takový klidný udržovanžý místečko, cestička, jej :) Jak si dneska psala sandu 4 měsíce a 19 dní - to je hukot. Sem si to ani neuvědomovala do týhle doby. Už budeme paníííí x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kauculko ty si s námi užiješ nejdříve dudu a ted já :-D :-D :-D :-D ale neboj kaucul už jen čtyři měsíce a bude klid:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale chudé nechudé, o to nejde. A jak se říká, v jednoduchosti je krása a další věc, každému sluší něco jiného!! Tak klííííd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo je to hukot ale nejhorší je...že na přípravy vlastně máme jen 3 měsíce a 19 dní ten poslední měsíc budem odpočívat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, jak kdo :-D Já když sem si to tak pobrala, tak vlasntě skoro nic zajištěného nemám - krom těch "nejdůležitěších" věcí.. No, času doooost, že joooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky dneska už vás opustím- jedu pro přítele do hospody a pak bude na řadě pelíšek :-D a spánek!!! Manželské povinosti jsou pro dnešní den splněny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže já mám už jen 2 měsíce a 19 dní?? Pomoooooooooooocccccccccccc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-o Dudu hukot :)
Odpovědět
Profilova fotka
dudu klid:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mějte a hezký zbytek (sem chtěla napsat víkendu, ale předpokládám, že zítra ráno tu budu jako na koni :-D :-D :-D ) dne..
Odpovědět
Profilova fotka
Ty už máš všecičko:-)Holky víte co bude sranda ??až v červenci budem pročítat tuhle diskusy to se nasmějem jak sme magořili:-))))))))Teda magořim spíš já a dudu:-)))))))))))))))))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
No Sandu, já taky magořím, ale jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sandulko, šatičky máš nádherné, protože: 1) sednou ti krásně přes prsa. Výstřih do malého obloučku je krásný, decentní, není laciný, ale prsa zvýrazní ženské křivky. A jsou tam úúúžasné perličky, krásně se to třpytí. 2 ) šněrovačka je praktická věc a dělá ti krásnpu postavu (nebo ji máš od přírody ;-) ) 3) zezadu vypadají božsky - šněrovačka i vlečka - to byl taky jeden z důvodů, proč jsem si nevzala Levante. Nezapomínejme, že při obřadu nás všichni vidí jen zezadu! 4) ty bílé jsou jak pro sněhurku, ta smetanová ti tolik neslušela, ale tyto tě úplně rozzářily! :-D :-D :-D STRUČNĚ A VÝSTIŽNĚ: JSI V NICH KOČKA, JSI KOČKA, JSI KOČKA! A PERFEKTNĚ UROBENÁÁÁÁ!
Odpovědět
Profilova fotka
sorráček, chtěla jsem napsat: výstřih zvýrazní ženské křivky - ne prsa zvýrazní atd., hahaha.
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééééééééééééééééééééééé dudu děkuju :-D :-D :-D :-D :-D tak já si je nechám jo?
Odpovědět
Profilova fotka
na 1000 % !!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo ale řekla jsi mi uplně to samé co mi řekla mamča:-)tak asi to tak je:-)ono to bude tím že na ně pořád koukám a už je mám okoukané:-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele dudu a budeš dělat rozlučku se svobodou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, vážně, dělají moc hezkou postavu a jsou něžňounké.... Nejhezčí je, jak jsou řešeny v horních partiích. Přesně tenhle střih přes prsa se mi právě líbil na těch šatičkách Pronovias DOMINGO a proto jsem je taky chtěla. Ale zase jsem v nich byla rovná, myslím siluetu. Tvoje dělají tvar postavy přesýpací hodiny, tak jak to má být, vsadím se, že se miláčkovi budeš děsně líbit!!!! A budeš k nim mít závoj???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?