Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ukáááž:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
JE v albíčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je ten poslední vid?tak to je přesně ten jak sem si myslela tej je krásnej uvažuju o něčem podobném ale ve žlutém zlatě..Je hezkej takovej jemnej nic přeplácanýho...mě se třeba líbí prstýnky s kamínky ale každý mě od toho odrzuje že vypadávají což je asi pracda můj zásnubák je ted v reklamaci...kamínek se uvolnil:-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak já sem původně taky chtěla s kamínkama (diamantama - líp a pevněji je usazují než zirkony), i do tohodle jsem uvažovala nechat si dát kamínky, ale už by to bylo přeplácaný!! :) I Jirkovi se líbil, tak snad ho bude pak nosit.. Takže jestli chceš snubák s kamínkama, proč ne, stejně záleží na "náhodě", jestli zrovna tobě kamínek vypadne, nebo ne - to je se vším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Kaucul mrkni na to a podívej se na toho ženicha jak má ty ruce :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak to je fakt s že diamanty usazují pevněji ale to se asi zas prohnem finančně:-(ach jo to bude ještě pěkný dilema:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně je má obrovský!!! : Zirkon 200,-/ks, diamant 900,-/ks ... Ale je to na celý život ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt:-)no to zas není tolik no asi popřemýšlím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sanďule má fotku!!!!!!!!!!lepší bohužel nemám:-(nebo má ale neumím zmenšit:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tuhle foto už si měla, ne? :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyyyyy tak už jsem zpět doma a hned jsem mrknla za váma!!! Mám novinku - vybrala jsem si zcela jiné šatičky, hahahha. Už jsem je i zarezervovala. Mám velkou radost :-D Musím si pročíst vaši debatu a ještě dens je přidám do albíčka. Jéé, miláček právě uvařil večeři, tak se vrátím po ní.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj dudu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nazdar sandulkoooooo!!! Už tu máš fotečku, bomba, to je ta první, ne? Ale sluší ti to!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooojjjj dududu:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co šatičky?už je máš zaplacený???
Odpovědět
Profilova fotka
kde jsou?????????????????????no šuuuuuuuuuupppp se nemůžu dočkat ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Dudu mrkni na to a pak že se bojíš že ti něco vypadne :-D :-D :-D :-D :-D Tohle je krize :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoja dívky, právě sem odvezla Jirku do hospody, takže můžu vklidu zase opět být tady jako pravá závislačka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu - ty poslední, jak tam máš napsáno "póza"? Ty sou dostatečně extravagantní, fajn že sis vybrala, v čem se cítíš super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A dělají Ti i hezkou postavu - žádný vypadávání čehokoliv nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas exravagantní sou sice mi mrzí že to nejsou levante :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale je to pecka ty jo :-))))a kolik ?asi dost vid?ale jsou přesně to mezi co jsi hledala:-)a je super že jsou šněrovací !!!!!!!Juchůůůůůůůůů to se jdu dneska vOžrat DUDU si vybrala šatiky JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JE FAKT ŽE TYTO TI SCHOVAJÍ BŘÍŠKO A BUDEŠ SE V NICH CÍTIT DOBŘE V TĚCH LEVANTE JSI BŘÍŠKO TROCHU MĚLA :-D :-D :-D :-D PROMIN PROMIN :-) :-) JÁ JEN UPŘÍMNĚ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
TY JO DUDU ALE TY PÓÓÓZY :-D :-D :-D :-D :-D HOTOVÁ MODELKA :-D :-D ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tjn, helejky, ale když koukám na ty všechny šatiny, tak na prvním bych nechala tyhle a na druhým mě pořád táhnout ty s tou černou krajkou :) Ty ti taky mega sekly. A ještě teda vy vaše levantky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu a co ty tvoje růžový - ty prodáš??
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo si ty růžový nech a převleč se do nich třeba po večeři, taky to tady nějaký nevěsty měly, dvoje šatky na svatbu ;-) By lidi čuměli!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a budeš mít závojík? Já osobně bych tam asi nic nedávala, nějakou úplně jednoduchou kytí a do vlásků třeba taky jeden květ, jéééé, už to vidím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hahahhahahhahahhahhahahahhahah :-D :-D :-D :-D :-D Vy jste skvělé, vy moje zlaté holky!!!! Já to sem ještě nestihla navkládat a už se tu rozjedla těžká diskuze!!!! ;-) Ještě chvilku, jdu pokračovat!:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale Dudu, dávám 1 s * ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?