Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
hele to je drsná fotka, co? =-) teda jako dobrá, ale určitě bych to necpala na web :-p http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo tak ta je dobrááá:-)dudu na to se mrkni:-)))))))) Samikiri tak to jsem zvědavá co řeknou tobě a kdy se na to půjdeš ptát?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky už jsem to čestný prohlášení napsala tak uvidím co si na mě vymyslej dál:-(
Odpovědět
sorbonku, koukala jsem, že máš už i jmenovky, můžu se zeptat jak je máš velké, jako rozměry? jinak seš šikulka, vypadají moc pěkně ;-)
Odpovědět
sandu, chtěla jsem hned po neděli, určitě ti dám vědět, co mi řeknou jsem zvědavá no :-N
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda kravatka kouzelná:-)
Odpovědět
sandu, ty už máš taky jmenovky hotové? a co svatební oznámení, a noviny? budete si dělat samy? Já si tohle všechno chci dělat sama jen nevím v jakém prográmku je to nejlepší, poraďte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo oznámka a noviny už mám hotové-)))a jmenovky mi bude dělat restaurace:-) :-D jinak já je dělala ve wordu
Odpovědět
sandu, a mohla bych na ně kouknout, poslala bych ti do IP mejlíka
Odpovědět
Profilova fotka
samikiri a co máš na mysli?:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noviny?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Samikri ahojky ;-) Jmenovky mám velké 5cmx7,5cm :-) a děkuji za pochvalu jmenovek :-N ještě mi zbývá dodělat cca 10ks,ale na to se vrhnu až později,páč nevim jestli se všichni svatby zúčastní 8-( =-) :-D Jinak vše si dělám ve wordu,s ničím jiním neumim :-| :-D x-) Joo a ta fotka té nevěsty nemá chybu,ta byla taky asi pěkně sešněrovaná (jak tu včera,nebo kdy psala Dudu) až jí to vylezlo výstřihem :-D :-D :-D No a ta kravatka je k sežrání :-p :-D :-D asi jí koupim skoromanžílkovi :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda mělo tam bít s ničím "jiným" neumim 8-( 8-( :-D :-D
Odpovědět
sandu, jj myslela jsem noviny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já bych je samikiri musela nafotit:-(tak až budu mít chvilku tak ti je pošlu:-)ale nemám nic extra:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbiku ahoj:-)hele s tím si nelam hlavu:-)já taky ovládám jen word :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu kde jsi já na tebe myslím jak si dopadla se šatičkama? :-( :-( honem honem napiš:-)nebo se budu zlobit ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kauculka taky vzala čáru ale zítra padne šestá ráno a bude tu coby dup :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Zítra si třeba kauculka přispí,vždyt je víkeeeend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no jo vlastně on je víkend :-D :-D :-D chudinka já bych jí už hnala do práce ježiš ta mi dá až si to přečte :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak to se mi zas po dlouhé době něco povedlo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko,to je v pohodě,to se stává :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no aby nás nakonec nepřekvapila a opravdu tu nebyla v 6 ráno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to by mě sorbonku pobavilo:-)ale to se nestane a jestli jo tak už jí nechápu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoja dívky :) tak jsem vstávala v 6:45 - musela sem ke kadeřnici, jindy čas neměla. Je super - byla sem u ní poprvé, jen na stříhání, za 30 min měla hotovo a já na hlavě bombastickej vyfoukanej "účes". Už jí mám zarezervovanou na svatbu a zkoušku budeme mít cca 3 dny před svatbou. Udělá mi něco extravagantního, prý se vyřádí a že na to mám i dobré nezničené vlasy. Tak teĎ bude období pídění po účesech :-D Včera su byla na plese, vyzkoušela nové šatí - osvědčily se ;-) Jen z toho zatahování břicha mě bolí celý tělo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kaucul:-)ty se máš že už víš jaká ta tvá kadeřnice je:-)Já jdu 3 března na zkoušku bude mě i líčit ,ta kadeřnice je na doporučení a prý je dobrá:-)tak jsem zvědavá a pak mi v den svatby přijede domu že nikam nemusím což mi vyhovuje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já sem se ještě neptala, ale asi budu muset k ní, no uvidím. Každopádně do 23.6. se s ní neuvidím, taxem na to zvědavá :-D A kosmetička ta přijede, tu taky neznám, mám jí na doporučení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko tak jí zavolej a zeptej se jí jestli by za tebou přijela:-)Je pak výhoda že doma máš na sobě šatičky a ona to doladí přesně do detailu:-))) Ty jo holky už se nám to blíží:-)
Odpovědět
Profilova fotka
4 MĚSÍCE A 19 DNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já bych to neřešila, to se domluvíme až na zkoušce. Není daleko a ráno bude dost času :) Fakt 4 měsíce a 19 dní? :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu - taxem našla na netu ten prstýnek co si budeme nejspíš objednávat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?