Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu ty šatičky ti sluší a mě se ještě líbí, takové ty lehce pomačkané, co sis zkoušela před tím - taky ti slušely ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dududnko mě se líbí ty pronovias Levante ty jsem si kdysi strašně moc přála:-))))a mooooc ti sluší:-) Dudu moje řeč kašli na to a normálně si je pujč:-)budeš mít klídek a žádný starosti potom sprodejem těch šatů:-) Dudu:tobě sluší šněrovací který ti stáhnou pas ale sukně musí být nabíraná a veliká:-)))jééé ty budeš hezká nevěsta:-) Ahoj kauculko jak se dneska máme?já jsem v práci a nuda to je děs po ránu než se rozkoukám ...hrůůůza :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dudu myslím si že smetanové ti nesluší v bílé jsi jako princezna takže ty poslední?? :-D Moooc hezké
Odpovědět
Profilova fotka
No, v práci dneska docela nuda, ale co... v pátek dělám ještě testy na referenční řidičák, tak se na to asi budu muset podívat :( Holký, poraďte nějakou hezkou bižu soupravičku..
Odpovědět
Profilova fotka
jo kauculko s tím ti moc neporadím ale ve svatebních salonech jich mají mraky tak si zajdi do toho salonu jak máš šatičky oblíkni si je a k nim zkus třeba tři sety a uvidíš co ti nejvíc sluší:-)Já to taky tak udělala:-)naštěstí mám kamarádku která prodává v bižuterii a mají krásný komplety a abych to nemusela kupovat jelikož je to někdy hodně drahý..tak mi to půjčí:-)Jianka set který mi nabízely v salonu tak stál 600,-není to moc ale zadarmo je to lepší:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, tak tady na těch www je těch setů plno - nehorázný množštví, ale to je právě to, je jich stráááášně moc :-( A co jinka? co svatební noviny? Našla sem teĎ jednu www.lamer.cz - dost boží - jsou tam hlášky z ICQ, Mebbo, MNS a takové ty kecálky, docela se tady řáchám smíchy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky!!! Taky si myslím, že smetanová mi nesluší. Ty bílé byly úžasné, ono to na těchto fotkách zrovna nevyniklo... Jinak se mi na tom modelu Domingo líbilo, že byly z takové trochu krčené látky, já pojedu na obřad hodinu, tak by se mi nepokrčily. No ty předchozí, jak se Kauculce líbily, se moc líbily i kámošce, co byla se mnou, ale ony obepínají bříško a já ho nemám zrovna vycvičené a když se na svatebě napiju a najím, šlo by to vidět.... Jinak máte pravdu, ideální by bylo, abych měla šaty na šňerování, ale ty Pronovias bohužel měly všechny jen zipy :-| Štve mě to. No ale teď se dostávám ještě k jedné velmi důležité věci - ceně:
Odpovědět
Profilova fotka
V tom Andělském je měli za 8900 (pokud je zarezervnu do 15.února, mám slevu 1500). Takže s cenou 7400 jsem smířená, ALE v bílé měli jen velikost 38, kterou jsem nedopla :-( o hodně centimetrů a ONI JE NIJAK NEUPRAVUJÍ, NEPOVOLUJÍ, NIC!!!!! Šaty ve 40 měli jen smetanové, ty nechci (jsou to ty bez květiny, mám je taky v albíku). Jenže trochu zhubnu a taky mi nebudou sedět 100%. Už teď jsem v nich měla přes prsa rezervu. No je to divné, že je mezi velikostí 38 a 40 takový rozdíl, bylo to tak 10 cm přes hrudník! A prej komu se změní do svatby velikost, má smůlu, musí si vybrat jiný model šatů (týden přes svatbou bude všechno rozpůjčované, to je o nervy, to je teda přístup k zákazníkovi!!!! ]-( No tak si říkám - vklidu - seženu si ty šaty jinde - jenže jsem volala do Klenoidu a tam je mají za 15.000!!! To se posrali v kině, ne??? :-o To je cena za půjčení, ne za prodej!!!! A volala jsem do Brna do salonu Bella a tam je mají také v 38, ale jsou schopni mi je povolit v záševcích a případně mi do nich i došít krátkou šněrovačku. Byli moc ochotní. Jenže stojí to 12800 a veletrhu se neúčastní, slevy nedělají :-( Je to teda cena včetně toho kabátku (viz albíčko) a spodničky, ale kočky, nekradu!!!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ona smetanová sluší všem, protože v nich nevypadáme tak bíle, ale v důsledku jsou bílé šaty prostě bílé :-D Tak si je nech ušít ;-) Dudu, zas tak extrémě to neřeš, prostě v čem se cítíš fajn, to si půjč nebo kup !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si ještě říkám, co kdybych si půjčila v tom Andělském tu velikost 38 a sama si zajistila, aby mi do nich nějaká švadlena našila šněrovačku??? Pořád by to bylo levnější než v tom Brně, rozdíl je 5400!!! Švadlena by to musela zvládnout za 1000 určitě. Ha, teď mě ale napadá, že v tom svatebním k tomu nedávají kabátek. Nemají ho v bílé, jen jeden krémový. Já kabátek určitě chci, protože se bereme venku a co kdyby třeba byla zima, foukal vítr....Tenhle se mi zdá takový elegantní. Takže bych potřebovala najít ještě nějaké jiné salony, kde mají Pronovias, ale za nějakou rozumnou cenu... Nebo si je rovnou objednat ve Španělsku, hahhahahaha. Že bych prosurfovala španělské weby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dudu víš co by bylo dobrý?zajít ještě do nějakých salonů zkus třeba ADINA v Argentýnský:-)měli je tam celkem levné a nebo jak jsem říkala zajedem spolu do toho Kladna:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: V Adině na Argentinský už jsem byla, tam jsem vyzkoušela ty fialkové, ty labutí s perličkama, ty úzké a ty černé :-) Dnes jsem objednaná do druhé Adiny, mají v Praze 2 pobočky. No já ještě doufám, že třeba na tom sv. veletrhu natrefím na něco zajímavého... Ale v těchto jsem se cítila vážně hezky... Kladno nechám jako záložní variantu, dobře ;-) děkuju :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jo tak super:-)teda uf to bude fuška už aby jsi měla doma...to sou nervy o sou nervy... :-D :-D :-D Dudu a ty chodíš do školy nebo pracuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, řeknu ti jedno MOC VŠECHNO ŘEŠÍÍÍÍÍÍŠ a děláš si to složitější, než musíš ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kauculi máš pravdu... :-) Na druhou stranu tohle mě opravdu baví :-) Říkala jsem si, že by se mi třeba líbilo mít svatební agenturu - mě se tohle vychytávání detailů líbí :-) Sandu - pracuju, skolu už mám pár let naštěstí z krku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, tak to sme si říkaly asi každá o té svatební agentuře ;-) Ale věř dudu, míň je někdy víc a ty se zbytečně trápíš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Aha a co děláš Dudu? Jinak kauculko s tím nic nenaděláme každá to chceme mít pentlik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je jasný sandu, ale víš jak. Když chceš všechno nej, tak se v tom motáš a nakonec budeš zklamaná.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravdaa já jsem třeba šílela jak musím mít tohle a tamto a ted vlastně zjištuju že už mám vše a tam to drahé se nechalo udělat z něčeho jiného a levnějšího:-)Jinak svatební noviny už mám hotové:-)Jen je musím namnožit mám je jen 2X a potřebuju je asi 12X budu dávat jedny do páru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Holky tahle nevěsta je pro mě velkou inspirací fotil jí muj fotograf a natáčel taky můj kameraman měli to překrásný psala jsem jí kde sehnali ty kalhoty a ona mi oznámila že jsou rozvedený čerstvě:-(to mě fakt docela vzalo:-(byli spolu 11 let:-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je hrozný :(
Odpovědět
Profilova fotka
máš pravdu, Kauculi, že si to komplikuju, já byla furt v klidu a teď, když mi Arti řekla, že pokud chci šaty přes e-bay, tak mám dned deadline, tak to mě rozhodilo. Potřebuju si šaty vybrat v klidu - ty jsi měla štěstí, tobě sluší každé druhé, já mám trochu nekonfekční postavu, nesouměrnou... A navíc mám smůlu - ty čené byly zamluvené na moje datum, ty včerejší pronovias zas nebyly v mé velikosti... Prostě už mi zbývají jen 4 měsíce a to už většina nevěst má šaty dávno vyřešené... No počkejte, kočky, za měsíc, já byla před měsícem taky klidná :-) Sandu: to je blbý.... stejně tak Deniska, ta nádherná nevěsta ze severní Moravy, už začíná řešit rozvod :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Která dudu?
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdo???
Odpovědět
Profilova fotka
dudu která - Deniska, tak co měla ty neobvyklé šatičky??? Jinak tobě sluší všechny - když mají šněrovačku. Ahoj Sandu, já tu sem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaká denisa kauculko?
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím, jedinou denisku co znám, je "deniskaaa" myslím..
Odpovědět
Profilova fotka
Teda kecám, denisska ..
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, tak je to ona.. Pročítám diskusi "První rozvod!".. Mno, když tak přemýšlím, je vlastně jedno, jestli budeme mít dokonalou svatbu, jestli bude růžová, oranžová nebo žlutá. JEstli ty šaty budou bílé, nebo krémové a jestli spolu před svatbou chodili půl roku nebo 5 let.. Každý se po svatbě asi změní, ale doufám, že nebudeme v těch 50% procentech, co se rozvádí ;-( chjo... :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky x-) Dudunko:Ty šatky jsou krásný,ale mě se na tobě líbily všechny ;-) Taky bych to malinko přestala řešit tak do detailu a zbytečně se nestresovat :-( já mám sotva polovinu zařízených věcí co ty a svatbu mám jen o měsíc později ;-) x-) Holky,vy to máte pohodě s vašima figurama,ale u mě je to horší :-) Včera mi brácha řekl,že když na sebe neseženu šaty,tak že mi sežene padák ]-( to je co?drzoun jeden :-p :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?