Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak uživetelka teddyx2, nejinka, sisa77 je mají už koupené.. a Kacka85 má podobné - ale s otevřenou špičkou a styl sandálek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dud teddyx2 mi napsala že jsou na aukro.cz nebo e-bay.com :-D :-D :-D Ahoj kaucul :-D :-D tak jak ti to dopadlo se salonem?víš už něco?
Odpovědět
Profilova fotka
woooooow kočky jste dokonaléééééééé!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D MOOOOC DĚKUJU!!! Počkám asi na svatební veletrh (kdyby náhodou byly nějaké ještě lepší nebo levnější) a pak si je koupím :-) Dokonce je mají i ve svtle růžové, tak to je vychytávka! :-) Jo a jak se Vám líbí moje šatičky pro družičky? Jdu právě teď na oběd s třetí kámoškou-družičkou, tak snad to klapne a všechny si je vezmou na sebe :-) A jak se jinak máte??? Kauculi ranní ptáče už určitě surfuje od rána, co?:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, psali, že ukradli jenom šperky, takže šatičky by měli být v poho ;-) Jinak na ty botky mrkni, ale myslím, že takhle hezké na veletrhu neseženeš..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn to je dobře to by byla škoda....takovou radost si z nich měla:-) Dudunko:já se taky mrknu na svatební veletrh...ale taky si myslím že krásnější neseženeš..a růžovýý???týý jo super tak ty by ti šly nejvíc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám nový foto na profilu, éj :)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám:-)super kočka:-)taky bych zž tam měla dát fotku:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, kauculi, sekne ti to děsně moc!!!!!!! Kdo tě takto vyfotil, tak ať dokumentuje i na svatbě!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne, to sem se fotila sama přes zrcadlo :-D Jak jedu na ten kurz malování, tak sebou máme mít fotku takhle z blízka, no, takže sem cvakala a cvakala ;-) Holky co vy? :) Co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ranní ptáče..ted sem dorazila do práce a mám tu klídek:-)no u mě nic nového jenom mi přišla koule na nohu pro ženicha...no a ted 10 unora jdu zaplatit zálohu na tu restauraci a zaplatit něco na šaty...ty šaty mám rozvržená abych nemusela platit na ráz tak každý měsíc budu platit dvojku a nebo mi dali možnost to doplatit v den kdy si pro ně půjdu:-)ale to nechci:-(Co u tebe kauculko? Dududyt tobě taky sluší:-)ale mě nejvíc ....... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, my jedem s mamčou na ten kurz a v pátek se půjdem podívat na prstýnky!!!! Jéééé, už se na ně těším!!! Taky to bude řacha, snad to půjde zaplatit aspoň na 2 splátky :( A denska jsem zasejc začala dělat svatební noviny - už to jakž takž vypadá ;-) Cca 15 stránek A4..
Odpovědět
Profilova fotka
ta jsi šikulk já mám též 15 str.svatebních novin a tím se zkončila ještě k tomu připíchni menu a basta:-(Ty jo ty už deš na prsýnky?jééé těšíš se vid?no mi kdy pudem to fakt nevim:-(on drahoušek má totiž vždycky spoustu času(na vše)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak, ty prstýnjky jsou z Brna - a tam se spolu nikdy nedostanem, takže nás tam poveze na ten kurz a při tý příležitosti se MUSÍME stavit na psrtýnky :-p Jsou od pana Kouřila (mám je v albíčku)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak o něm sem slyšela prý má krásný prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, opravdu jako jedny z mála mě od něj uchvátilo víc "druhů" prstýnků :) Holky, kde jste dneska všechny? :(
Odpovědět
Profilova fotka
Achooojky,tak jsem zas po dlouhé době tu ;-) Kauculko,koukám že jdeš pro prstýnky,my už je máme od září :-D jen na ně musíme ještě nechat udělat rytinu x-) Sandu:Tobě už přišla ta koule na nohu?a to je ta od té holky tady z bazárku za těch 120,-? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně!!!!najednou to šlo a přišlo ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar koťata! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobře, sandulko, aspoň nemusíš shánět náhradní :-) Sorbon - jak jde stěhování? Musíš být z toho úplně hotová, ne? Já už se stěhovala tolikrát, uf, a ještě mě čeká minimálně jednou, až bude domeček (zatím ho mám jen v představách :-) ) Kauculi - já už se tě na to asi ptala, ale ke kterému zlatníkovi do Brna jedete? Já teď uvažuju o firmě Goldex ze Slaného, prstýnky na jejich webu se mi líbí, ale říkámm si, jestli nepočkat na svatební veletrh, zítra jim asi cinknu, jestli se ho zúčastní...Chceme bílé zlato, plus nějaké kamínky pro mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculi - to bude asi ten pan Ladislav Kouřil, že? Napadá mě, jestli třeba nebudou zlatníci na svatebním veletrhu poskytovat nějaké slevy, ale asi ne, hmmm....Možná mu taky ciknu, jestli tam nebude vystavovat...Bylo by to blíž:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu já jsem kousek od Slanýho a takybudem mít prstýnky z GOLDEX a na svatebním veletrhu budou a nabízí to tam za VO (velkoobchodní cenu) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, je to ten pan Kouřil!! No, já nevím, my do Brna jedeme, takže to vezmem při jednom. Ani mě nenapadlo se ptát, jestli bude na SV - a i tak, chci ten prstýnek trošku pozměnit, takže uvidíme :) Taky budeme mít z bílého zlata a já tam budu mít 2 diamantíky :) Jinak už je čtvrtek (pro mě poslední pracovní den), jééé 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holkýýý, kde stééé? Ty jo, já tady teď 3 dny nebudu, to bude absťák :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
KAUCULI poslední pracovní den?????? To je teda bomba!!!!! - to tak máš každý týden??? =-) A máš už fotku toho svého vysněného prstýnku? Já se mrknu jak do Goldexu, tak k panu Kouřilovi a podle toho se rozhodnu, ještě nevíme, který si vybereme...
Odpovědět
Profilova fotka
Sandy - kéž by jsi měla pravdu, že se Goldex účastní veletrhu a budou mít nižší ceny, ale myslím, že máš chybné info - já jsem tam ráno volala a prý NE!!! :-( Prý mají jen reklamu v novinách a nebudou v Dipomatu vůbec vystavovat!!! To mi zjišťovala prodavačka přímo od majitele, kterému se mi nepodařilo dovolat (nebral mi to). Takže proto my v sobotu ráno jedeme busem do Slaného, vyzkoušíme, vybereme co se nám líbí a pak to případně objednáme přes net, kdybychom nevybrali třeba na veletrhu nebo u pana Kouřila. Odkud máš tu informaci??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne, jenom tenhle týden, jak jedu do Brna. Jinak ty prstýnky - favoritky mám v albíčku (ten poslední obrázek), jen tam budou jen 2 kamínky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... Dudu tady mají ty tvé botičky:-) Ahoj mě to říkala kamarádka která bude mít v diplomatu stánek:-(říkala prý že tam jsou každý rok tak nevím teda to mě mrzí chci tam jet hlavně kvuli tomu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Sandy, přála bych si to sama taky, prstýnky přijdou člověka na těžké prachy, každá sleva dobrá...ale fakt mi to tak řekla prodavačka z Goldexu ve Slaném do telefonu... A není třeba někde na netu seznam vystavovatelů sv. veletrhu? Zkus na to mrknout. Já na ten veletrh půjdu určitě, i spřítelem. Teoreticky bych tam mohla mrknout třeba v sobotu a dát ti vědět a ty bys tam mohla zajet nebo ne až v neděli, pokud ti jde jen o ten Goldex? Ařt tam nemusíš zbytečně. Já se tam chystám na 100% Co říkáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Za ty botičky mooooc děkuju! Jsou krásné. Jen se bojím, abych v nich ustála - aby byly dost pohodlné.... Kauculi, jak se ti zdály? Já bych potřebovala ty vyšší, jsem malá... Původně jsem ale chtěla nějaké s trochu širším podpadkem a páskem přes nárt - kvůli pohodlí. A otevřená špička by myslím byla taky pohodlnější....Vím, jak mám vždycky z lodiček zrasované nohy, obzvlášť po tanci, tak mám z toho bobany :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty ;-) Dudunko,tak konečně už máme všechno vymalováno-huráááááááá :-D zítra mám alespon jeden den od uklízení pokoj,páč jdu na gelovky a večer jdeme s partou na koncert :-N Ale v sobotu a v neděli budem zase v jednom kole 8-( to už nám zbývá odnosit ještě nějaký nábytek a v neděli zas konečně (snad) začneme normálně bydlet :-D Kauculko,teda ty se máš,že už máš dneska pátek ;-) tak si hezky užij malovací víkend ;-) :-D Sandu:Tak to je super,že ti tu kouli ta holka poslala x-) třeba si tu přečetla tu "tvojí kritiku" k ní a hnulo se v ní svědomí =-) :-. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?