Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, nevím co z toho ty lidi mají, stejnak existují prý svědci, takže budou dopadeni.. Uvidím, třeba tam ty moje nechali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: snad joo :-D ještě že to neni tejden před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
No, přesně tak, docela ty nevěsty lituju, já mám svatbu za 5 měsíců, ale co ony :-S Ani si nechci představit, v čem nakonec půjdou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacku ježiš to je síla...pochopila bych banku ale svatební salon???????????????????? =-) ]-( ]-( ]-( ]-( reténi no snad ty šatičky ti tam nechali a kdyby ne musí ti zaplatit odškodnění + zálohu co jsi dala a nebo ti je musí znovu sehnat ...ty jo ještě že je fůra času...mi řekněte proto já už plaším od září kdyby náhodou ale nepochopím nevěsty který třeba zařizují 2 měsíce před...já bych to nezvládla:-(tak držím palečky kauculko:-) Terko:ahoooooj tak ty už máš fotografa?suppééééérrrr!!!!!!a jakýho? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, jo, tak mě je to teĎ celkem šumák, když to tak vezmu.. Uvidím, zítra tam třeba zavolám a pozeptám se, co a jak. Dávala jsem zálohu 2 000,-..
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím že to bude dobrý.určo tam ty šatky budou třeba vykradli jen prachy a šaty tam nechali:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahoooooooj holkyyyyyy!!!! Ty jo, v práci po týdnu dovolené samozřejmě nestíhám!!! Moc zdravím všechny a ráda poznávám Terku - těší mě! ;-) No máte pravdu, s těma dekoracema jsem trochu ujetá, a trochu je slabé slovo, že :-) To jo, já si totiž dost ujíždím na designu a dekoracích obecně, baví mě to :-) Třeba svojí kámošce jsem udělala na její svatbě takové překvápko - nakoupila jsem hromadu dekorací (srdíčkové ručníky, koupelnovou předložku ve tavru srdce, červené závěsy, polštáře, spoustu svíček, skleničky na šampáňo + pití, plyšáky, gelové srdíčka do oken, atd. atd.) a tímhle jsem jí vyzdobila jejich pokoj pro novomanžele na tom penzionu, kde se konala svatba. Do ruky jsem jí pak jen předala klíče od pokoje s přívěškem ve tvaru srdíčka a ona tam vešla a byla z toho úplně paf a do teď na to vzpomíná. Že ten pokoj byl prostě útulný a tězce romantický...Zapomněla jsem říct, že jsem jim posypala manželské lože okvětními plátky růží.... :-) Bylo to krásný. Upřímně řečeno jsem to sháněla všechno postupně během asi 3 měsíců....Mě to prostě baví :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, sandu uvidíme :) Kdyžtak si je nechám ušít - mám je dost nafocený, tak to nebude problém a cenově by mě vyšly stejně :) Jinak dudu - si prdlá :-D Ale taky kolik to všechno stojí penízků..
Odpovědět
Profilova fotka
sandulko - jsi zlato, moc ti děkuju, nemohla bys mi poslat odkaz na ten německý ebay přímo na ty botičky, tady do mé pošty na brms? Jsi skvělá!!! :)) Kauculi - to je něco šíleného, to zní jak apríl, ale tak debilného apríla by fakt nikdo nevymyslel... Co to bylo za idioty? I když, kde jsou prachy, tam se krade, a vykrást svatební salón je možná docela lukrativní job, můžou tam mít desetitisíce, za šatičky... No, věřím ale tomu, že šaty ti neodnesli, který zloděj by se tahal s šatama, na to by museli mít náklaďák!!! :-) A i kdyby se jim něco stalo, oni ti určitě do té doby zajistí nové a perfektní. Ale je to fakt neuvěřitelné!!!
Odpovědět
Profilova fotka
NEvím, podrobnosti fakt ne, ale prý brali vše, na co přišli (je to miniaturní svatební salon spojený s květinářstvím), tak uvidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, to jo, ale finančně mě to ruinuje jen dočasně, věřím tomu, že to pak všechno prodám přes bazárek. No, začala jsem s dekoracema a ty mám už skoro vyřešené, už jen nějaké balonky a tak, ale teď už bych měla řešit to, co je mnohem důležitější - šaty, kytky, prstýnky, vlasy, líčení, nehty, prádlo, boty oblečení pro ženicha, dorty, cukroví, uf uf uf :) Taky matriku, hrad, projev, písničky, kachny, kachny, kachny.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny máte některá v merku nějaké projevy oddávajících nebo to necháte zcela na nich? Aby vás pak nepřekvapilo, co tam kdo plácne? Občas to bývá zatraceně neromantické...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jejda Dudu to jde říct oddávajícímu aby řekl jinou řeč?to slyším poprvý
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, můžeš mu říct, co chceš aby říkal.. ježiš to je věta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, já jsem tak domluvená, že ten projev omrknem a kdybychom měli nějaké připomínky, dají se ještě zapracovat. Např. můžeš přidat poděkování rodičům a tak... Chtělo by to najít někde na netu nějaké texty projevů, aby se pak člověk ještě nedivil, až řeknou něco mimo mísu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Sanduli, hezká kravata a košile, budete krásně sladění! :)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak děkuju kočky za vaše připomínky k našemu oznamku, asi je přece jen předěláme...ty reakce jsou tak 50:50, to není dobrý, když se to půlce lidí nelíbí a zdá se jim to vevnitř smuteční... Jo a udělala jsem o víkendu zkoušku vývazků, s papírovou růžičkou - líbí se vám?? Ještě bych na to měla vykoumat nějaké mašličky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ten vývazek je nádhernej...neměnila bych nic teda takovej sem ještě neviděla...jéééééééééééééééé :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) fakt krasný jinak dudu nevím ty stránky takhle mi to nasala ta holka co je má
Odpovědět
Profilova fotka
Jj dudu, ty vývazky jsoum moc hezký - neobvyklý!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuju za pochvalu!!! No ta mašlička tam určitě bude jiná, asi růžová a ještě nevím jak ji uvázat, ale těší mě, že se to líbí. Já jsem ty růžičky kupovala na dovolené v Bulharsku, jen proto, že se mi líbily, ani jsem nevěděla, co s nima:) K těm botičkám - aha, ona napsala, že je to na německým ebayi no jo... já to tam nemůžu najít...Nemohla bys jí please ještě jednou napsat kdo přesně to prodává? Nebo mi dát na ni kontakt a já jí napíšu sama? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přítel teď odjel na lyžovačku a já mizím za holkama na čajík ;-) Trošku pomluvit ty naše polovičky :-D aby jim pořádně znělo v uších..
Odpovědět
Profilova fotka
tak papappaaa kauculko, taky to budu balit, večer možná zas na chvíli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak su zpět, pokecáno, postěžování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dudunko já už si to holčinu nepamatuju ale založilla jsem si svou diskusy a představ si že je tam holčina taky že ty botičky už má doma:-)teda dudu vidíš jak já na tebe myslím?? :-D :-D :-D :-D :-D hnedka jsem jí napsala tak uvidíme:-) nebo si najed na diskuse Libeňský zámek a je to holka teddyx2 :-D :-D má je i v albíčku:-)napsla jsem jí že po nich toužím :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočkyyyyy :-N Dudunko,teda ty jedeš s těmi věcičkami na svatbu :-D já mám tak polovinu 8-( :-( :-D Ale 1.2.u nás na Praze 6 otvírají svatební obchod s různými blbůstkami,takže to tam vezmu útokem :-D :-D :-D A vývazky máš moooc pěkné ;-) To je síla,že vykradli ten svatební salon,ale v dnešní době se už vůbec ničemu nedivim ]-( :-| Jinak dnes to máme přesně na den 5 měsíců,to je hrozný jak to letí ;-) :-D teda kromě Dudunky,ta to má už za pár :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dudu, Sandu - o jaké botičky se jedná??
Odpovědět
Profilova fotka
o ty co má dudu v albíčku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, sorbonko, už to mám za pár, tak už se začínám pomalu bát!!! Sakra, 4 měsíce to už je fakt málo, co? klíží se mi oči, zase sem tady jen vlítla, přidala jsem do albíčka ještě šaty pro družičky, s jednou jsem měla dnes scuka a moc se jí líbily, zítra se uvidím s druhou... Tak snad se s tím nějak poperou :-) Dobrou noc holky, já ráno asi nevstanu!!! :) Tak pa zítra, nebo už dneska! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jej, holky, dyť to sou ty, co já sem měla doma :) No helej.. Jsou buď na ebay, nebo www.cutesygirl.cz nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... - s vysokými podpady (10,5 - jsou opravdu vysoké) a nebo potom tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... - ty mají myslím podpatek 6.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda promiň, www.cutesygirl.com, sem trubka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?