Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčííí, dnes jdu zkoušet ty samé, jen bez volánku na prsou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííííííííííí hned fotečku semka...držím palečky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ZMĚNA... Mám šatičky, úplně jiné. Šít se nebude, jsou "jen" za 5800,-.. Až odjede Jirka do práce, ukážu fotečky. Holky jsem z nich nadšená, totálně. Oproti tamtěm, bomba. Cejtim se jak princeznáááááá. Postavičku dělají úplně ňam ňam.. no, není už co dodat :) Záloha zaplacená, takže šatičky už mám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
|-| holky, kde ste? Nikde nikdo :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkyyyy ;-) Teda Kauculacku,ty jsi kočka x-) Ty šatičky jsou krásný a ta cena je super :-N Sandu:No malujem jak zběsilý :-D :-D :-D ale už mi to leze krkem :-| :-( ale jak říkáš,až to bude hotové,tak to bude paráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kuk do albíčka, mám tam svoje vybrané šatičky, které už opravdu budu mít!!! Tak se mrkněte, pak je smažu. Jo a chci slyšet názory :-D 8-) Jsem z nich nadšenááááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj holkýýýýýýýýýýý tak jsme museli nechat utratit naší Anetku pudlíčka...jsem vyřízená od pondělka jen brečim...strašně to bolí a chybí nám.Mamča ta je úplně v háji byli na sebe fixovaný. ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( A co jinak jak se tady máte??? A co sorbonek???????
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: ty šatiščky jsou náááádhernýý!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tery, my sme tenkrát taky nechaly utratit Alana - boxera, chvíli to bolelo (ale on by se trápil) a pak sme si pořídili štěně - fenečku a zase bylo veselo ;-) Bude zase lépe!! Jinak děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: my máme ještě dvě ovčandy......ale ona byla jak dítě to by ste jí museli znát.To jediný mě uklidnuje že se netrápí.Tohle bude trvat dlouho...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny ;-) Terinko moje,to je mi moc líto :-( ;-( ;-( my jsme taky nechávaly utratit naší fenečku Zuzanku a to 25.11.ted to budou 2 měsíce ;-( Byla jsem z toho taky úplně v pr....a taky jsem pořád brečela ;-( Ono to přebolí,uvidíš.Ted je to ještě moc čerstvý a je pravda,že se zatim ještě nemůžu podívat na Zuzančinu fotku :-( Ale bylo jí skoro 17 let a měla zánět dělohy,tak než jí nechat trápit,to bych nemohla :-( ;-( ;-( Máme ještě rotvajlera Sorbonka,tak jsme se upnuly na něj. Kauculacku,já jsem myslela jiné šaty ;-) ale ted jsem ti koukala do albíka a ty jsou vážně nádherné a moc ti sluší x-) vybrala jsi,jak nejlépe si mohla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, holky moje :) Kde se touláte? Sorbi - děkuji ;-) Sandu - halóó, teda, takhle dloho vydržet bez brms, jo? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
;-( :-. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahoooooooooooooooooooj kauculko to je pohádka teda ty jsou a ta cena?????????????????????to není možný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-N :-N :-N :-N teda taky bych se dlouho nerozmýšlela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdar Sandu - konečně !!!! ;-) Jo, dělají krásnou postavu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda fakt jsou krásný jsi fakt jako pincezna:-)a jsou bílé že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tery to je mi líto:-(nebud smutná to bude dobrý:-(uvidíš:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jsou bílé a ty kytičky jsou na světle lehce do růžova.. Ale to mě nevadí, budu mít max růžovou kytí, to se ještě uvidí. sem z nich nadšená :-D asi jako ty z tamtěch ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda já se na ty šatičky nemůžu vynadívat :-)ty jsou... fakt..... :-) a postavu tedy vážně dělají super ale to nebude kauculko těmi šatami vid? :-) moc ti sluší...fakt
Odpovědět
Profilova fotka
jo já sem taky nadšená je to dobře :-D :-D :-D a kytičky jsou růžové??ani jsem si nevšimla myslela jsem že jsou bílé:-)jsou moc hezky propracované:-)ale teda ta cena ta mě dostala :-) no jo no to má někdo kliku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, jsou takový jenom lehce do růžova - to přežiju ;-) Jj, taky mě dostala!!!! Krásná cena. A co ty sandy, jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo mám se dobře:-)byla jsem od středy u mamky tak jsem se na brms nedostala:-)zítra jedeme k našim s kytkou:-)Martin bude mamču žádat o mojí tuku:-)jsem pěkně nervozní:-)a co u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak tenhle okamžik si pamatuj - pro kluka naprosto nejvíc stresová situace, pro rodiče sranda ( tatínek vzpomíná, na svoje léta, kdy musel jít žádat taky ) :-D No, my se včera vlastně poprvé poářdně bavili o rozpočtu, tak jsem zjistila, že Jirka je absolutně mimo realitu.. Ale snad už dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ted jsi mě rozesmála to je vyztižené přesně jsem zvědavá na Martina jak to zvládne:-)))))))Našim sem jen dnes řekla že s nimi potřebujem nutně mluvit a že přijedem na oběd:-))))asi tuší:-))))a kauculko co řekl vašim ten tvuj miláček když žádal o tvojí ruku? Jinak ten rozpočet to je síla taky jsem myslela ,že nás to vyjde na mín ale .....realita je tak trochu jina:-(ale co je to jednou za život:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, ašim sem nsapala, že přijedeme na kafe - nic sem nenaznačila - netušily :) Jirka byl v autě naprosto potichu, klepal do volantu, nepřítomně zíral. Po 5ti minutách jízdy a mého pochychování se ooptal: "A co jim teda mám říct??". Má odpověď zněla, že buď to řekne ze srandy "Tak já bych si chtěl tu Vaši Jáju vzít" a nebo ho v tom nenechám a řekneme, že sme se dohodly, že se vezmem.. A pak zase Ticho :-D Vyjeli sme výtahem, otevřela mamka. V tu chvíli jí Jirka VRAZIL kytku do ruky. Na otázku, za co tu kytku má bylo odpovězeno" Tak to je za tu Vaši Jáju".. No a tak to potom ještě zopakoval taťkovi v obýváku. Mamce než to došlo :-D Já mrtvá smíchy :-D Jinak my co sme počítaly opravdu HRUBEJ rozpočet, sme na 65 000,- (cca 50 lidí na hostinu + tak 15-20 potom na prase)--
Odpovědět
Profilova fotka
Je to pro pány takový to "překousnutí" mužského ega a studu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Extrémně vysoký žebříček odvahy, který musí překonat. A jestli zvládnou, tak jdou určitě ti praví :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ježiš to je hustýýýýýýýýýýýýýýý to je sranda!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D fakt to řekl jo???ty jo já bych byla asi ne zemi a už se nezvedla no zítra se zas pro změnu pobavím já:-)hned ti vylíčím :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak to nemá chybu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, bylo to dost zábavný, jak prostě během prvních 5ti sekundách co otevřela jí před nos strčil kytku :-D No, a už to jsou 2 měsíce, nějak nám to letí.. sandu, máš to určo spočítaný, za kolik to máme? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ten rozpočet tvůj to je síla:-(no já jsem zvědavá u sebe:-(to mě položí..naštěstí ale budu mít jen 25 lidí tak snad nás to finančně nezrujnuje:-( Teda ty jsi mě pobavila... :-D :-D :-D teda jestli tohle řekne ten můj tak se smíchy počůrám:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?