Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tery moc krásný nejsou to šaty LEVANTE?jsou překrásný moooc ti sluší:-)Takový jsem podobný chtěla ale neměli na mojí výšku teda spíš nížku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nejsi,náhodou ti to sluší ;-) a počkej až budeš v den svatby načančaná,to budeš jako princezna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik měříš??? vždyt já jsem taky malinkatá a oni mi je upraví ;-) tady je napsáno nava tak nevim :-D holky já se tak těšim :-D akorát teda stáli víc než jsem do nich chtěla dát :-(
Odpovědět
Ahoj nevěsty, můžu se k Vám přidat, ikdyž nemáme termín zrovna na 26.6. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj samikri - jasně že můžeš :) Terísku a kolik si do nich vrazila? Takže jsou jemně krémové? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Samikri ;-) to je jasnačka :-D Teri a na kolik tě přišly?Normálně moje Mamina si myslela,že když si půjčím šaty třeba za 8000,-takže až jim ty šaty vrátím,tak oni mi vrátí ty peníze :-D :-D :-D myslela si,že je to jako záloha 8-( :-D :-D Tak jsem jí vysvětlila,že takhle to opravdu nechodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dotaz. Jak je to s posíláním balíčků?? Když chci, aby to druhá strana zaplatila při převzetí?? A oni mi to pak dají nějakou poštovní poukázkou, bo jak to funguje? :-N ->sorbon: Tak to je moc hezká představa, realita bohužel jiná :-D
Odpovědět
sorbon: tak to by se mi tak taky líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nooo záloha 7000kč a jinak za půjčení dám 14200kč :-|
Odpovědět
koukám, že přípravy sou v plném proudu, já se začínám rozhlížet po šatech :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-o 14 200,-??? Za půjčení?? Tery a nebylo by lepší, kdyby sis je nechala ušít od Asapa?? :-N
Odpovědět
už ste přemýšlely nad harmonogramem dne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, v celku už mám o harmonogramu jasno ;-) Sraz u ženicha 9,00 Odjezd k nevěstě 9,45 U nevěsty sraz v 10,00 Zdobení, odjezd na obřad 11,00 - 11,15 Obřad 12,00 Gratulace 12,30 - 12,45 Focení 12,45 - 13,15 Odjezd na hostinu 13,20 Oběd 14,00 Focení novomanželů 15,30 - 16,30 První tanec cca 16,30 Ještě nevím, zda to bude takhle oki, ještě sme to pořádně neřešily, takže nějaké změny tam asi budou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: :-S je to děs nooo..... ale už jsem dala zálohu....a šít si je nechat nechci. to už je jedno ušetříme na něčem jinym.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Teri,to je pálka :-. za to by jsi měla dvoje :-( Ale co,jdi do nich ;-) Já už mám harmonogram sepsaný,dám ho do svatebních novin x-)
Odpovědět
kauculacek: :-)
Odpovědět
já teda chci, aby mě ženich viděl až na obřadě, jen nevím, jak to dát dohromady s hosty =-)
Odpovědět
sorbon: už máš svatební noviny? máš nějakou inspiraci, podle čeho si tvořila?
Odpovědět
jéééé, to mě jěště takových věcí čeká, to jsem měla začít s přípravama už minimálně před rokem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sami,to jsem také měla v plánu,ale nevim jak bych to zrealizovala :-| Bydlíme spolu,takže mě ženich uvidí doma ještě před obřadem :-) a hosté se budou scházet také u nás x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonku, ty nepojedeš on rodičů? Já teda bydlím s Jirkou už 3,5 roku, ale budu vyjíždět od našich. Ženich mě uvidí, až půjdu s taťkou vlastně z baráku.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacku:Nee,my bydlíme s mojí Maminou (Tatku už nemám).Přítel měl svůj byt,kde jsme bydlely,ale jeho rodina ho o něj připravila (těžko uvěřitelné,ale je to tak).Nechci to tu moc rozebírat,právě proto s nima už skoro 1,5 roku nekomunikujem :-p Takže celé dopoledne ve svatební den,budem trávit u nás doma.Je to 3+1 tak se sem snad nějak vcucnem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem koupila Martinovi košili s kravatou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku, tak třeba zalezeš do obýváku, tam budeš jenom ty a on tě uvidí až Ti půjde dát kytici ;-) Teď sem přišla do práce, venku místama i mínus 21C, to je fakt děs!!! :-o Sandu a kde si ji kupovala? Přes net?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v sobotu jdu na první zkoušku do salonu Bella v HK - se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky mojeeee ;-) Kauculacku:Přesně tak,někam zalezu a vylezu až v pravou chvíly ;-) :-D Tak jdeš také na šaty?tak přeji hooodně štěstí at najdeš ty pravé x-) Sandu:Tak máš alespon další věc z krku ;-) to já ještě košily+kravatu budu teprve vybírat 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky,kde jste? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda :) Tak už sem vymyslela i vazbu novin, ale jště je dodělat. Nějaký srandičky tam urobit a budou hotové :) Budete je dávat každému jako na osobu, nebo do rodiny či do páru? :) A co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Košili jsem sehnala v jednom obchodě v Praze nádherná a rozhodla jsem se pro barvu bordó a do ní jsem koupila kravatu bílou kouzelnou:-)mám radost už se mi to všechno blíží do finiše:-)už mám skoro všechno dokonce jsem si včera zamluvila vizážistku a kadeřnici .je to holčina která je moc šikovná a má teda hodně nízké ceny oproti Praze:-)a v den svatby za mnou ořijede až domu:-)Svatební noviny budu dávat jedny do páru.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky , tak i já do toho praštim právě 26.6.2009 ;-) a co už mám připraveno ? no už sem si koupila svatební šaty abych do nich stihla zhubnout :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?