Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé výpečky,tak to mi ani nemluv :-( Já po tom týdnu víceméně na zelenině,bych byla ráda za jekékoliv masoooo :-D :-D Ale ne,maso také dělám ale jen kuřecí a krůtí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže dieta do svatby? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak :-( hlavně si chci jít tak v březnu vybírat šaty a doufám že do té doby ještě něco schodím ;-( x-) A dokonce se ke mě přidal i MP,že bude držet se mnou,tak jsme na to dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je lepší, když ste na to dva. Kdybys ty měla k obědu květákovej mozeček a on výpečky, tak by to tak "jednoduše" nešlo. Ale vím, že i tak to nebude jednoduché.. JEstli máte ale pevnou vůli, tak držím pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacku,no právě že už jsem se pokoušela držet dietu několikrát :-( ale jelikož jsem příteli vařila (normální jídlo) tak to bylo hooodně těžký 8-( a pevnou vůli moc nemám ;-( Ale ted mám pádný důvod a to je naše svatba :-D tak se budu držet zuby-nehty x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje tchýně teď taky do svatby drží dietu :) Já bych to teda 100% nezvládla!!!
Odpovědět
Profilova fotka
A taky se bojím toho, že až budu jednou čekat mimi, tak nakynu a pak to neshodím - moje noční můra :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel vařil včera těstoviny na medu s kuřecím masem a slaninou mňamka :-D :-D :-D :-D :-D takže dnes to dopapáme :-D :-D :-D Sorbnku:to je dobře pojmenovaný ty popravky :-D :-D :-D :-D úplně vystihuje situaci na svatbách :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacku:Tak vyřid Tchýni že držím palečky :-D No já ted chci zhubnout hlavně do svatby,ale jinak musim dietu držet asi celoživotně ;-( páč jsem od malinka taková kulička :-( A další důvod je,že se s přítelem snažíme už docela dlouho o miminko a pořád nic,takže co myslíš že mi u doktora řeknou. Sandu:Tvůj přítel je šikula,že takhle vyvařuje ;-) u toho mého to nehrozí :-D No a k těm popravkám x-) Já mám jen hrůzu z toho,aby se to tam na té naší svatbě neporvalo-víme že alkohol dělá své :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo:-)taky jsem na to myslela:-(aby se to nepopralo:-(ale pro to uděláme hostinu v klídku a pohodě a druhý den na zahradě at se třeba zabijou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku a jak dlouho se snažíte o mimi?já rok:-(a nemyslím si že bych byla silná nebo kulička tí to si třeba taky nebude ,spíš hodně hraje roli být v klidu a nemyslet na to tolik :-(já vím je to strašně těžký ale taky už bych se chtěla dočkat:-(tolik si ho přejeme:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbonku, víš co si myslím? Že to mimi - tam hraje hrozně psychika. Až začne být větší shon okolo svatby, tak budeš myslet na něco inčího a podaří se, neboj ;-) Nehraje roli tloušťka, ani nic jinčího, prostě jen na to "tolik" nemyslet..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ted v únoru to budou 2 roky co se snažíme o mimi :-( ale já právě nejsem s těch,co bych to nějak řešila.Jakože bych si vypočítávala plodné dny a tak =-) to rozhodně ne. No my jsme si řekly,že to necháme až po svatbě,jak tu píšete x-) Až pak to začnu řešit po doktorech :-. Přece jenom,dva roky už je dlouhá doba :-( ;-) A svatbu si chci užít se vším všudy,to by asi s bruchem nešlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) uvidíš, nebo potom zajdeš k doktrorovi a budete to řešit ;-) Teď sem vyhodila stromeček, ej, to byla fuška a toho jehličí všude ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky to budu řešit v létě:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já už stromeček zlikvidovala na Silvestra,akorát nám tu překážel :-| páč jsme si koupily stroj na cvičení a nikam jinam by se nevešel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já mám baráček, místa je tu habaděj, ale je tu na něj moc teplo, cvrkla sem do něj a celej opadal :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holčinky tak už mám šatičky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculacek:My každoročně míváme umělý stromeček a loni na Vánoce jsme si řekly,že si po dlouhé době koupíme živý =-) No ale to jsme neměly dělat,páč víc jehličí bylo na zemi než na stromečku 8-( 8-( :-D Takže na tyhle Vánoce,jsme se vrátila k umělému :-D :-D :-D Jéé ahojky Terinko x-) Tak ty už máš šatičky?šup sem s nějakým fotem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pokusim se jestli mi to půjde jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo,už se těším :-N
Odpovědět
Profilova fotka
už by měli bejt v albu
Odpovědět
Profilova fotka
jsou dole a sem v nich já.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbonku kde si??? já ty fotečky chci dát pak pryč...
Odpovědět
Profilova fotka
Terko,už můžeš :-D Jéé ty jsou krásný a moooc ti to v nich sluší x-) a vybírala jsi z několika,nebo ti tyhle hned padly do oka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Tery, moc Ti sluší a ta vlečka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vybírala jsem z několika....jedny hezčí než druhý :-D a chtěla jsem jen bílý pak jsem ale viděla tyhle na jedsné slečně tam a zamilovala se do nich tak mi přinesůi podobný ale světle krémoví a slušeli mi mnohem víc než ty bílý. slečna si je ale nebrala a já si zkusila i tyhle..pak jsem se rozhodovala mezi třema a tyhle to vyhráli :-D a děkuju za chválu :-D já jsem z nich hotová akorát si nevšímejte mého ksichtu tetka mě fotila a já myslela že jen od krku dolu jak jsem chtěla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, já se tak těším, až budu zkoušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terko v pohodě,ksicht máš dobrý :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý??? vždyt jsem tam jak blboun :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?