Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Jojo..... takže budeš dělat další knihy? Já určitě jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Já ne, na co.. Možná z dovolené časem :-)
Odpovědět
Já právě z dovolené v USA a na Kanárech...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdááár ženy :-p :-D :-D Tak jsem se sem konečně taky dostala,pěkně to tu flákám,co??? 8-( 8-( :-D Jsem samá práce a když né práce,tak trávím čas tak,že vyměnuji doklady 8-( už mi z toho hrabe ]-( Tak už mám prográmek na úpravu fotek,jen co se s ním naučim,tak zmenšim nějaké fotky ze svatby a hodim je do albíka ;-) :-) Sandulko:Tobias je krásný jméno a k tomu příjmení se fakt hodí ;-) Kauculko,Kuratkol-ahooojky x-) x-) x-)
Odpovědět
sorbonku: Kde jsi byla taaaak dlouho ????!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Vůbec nějak nebyl čas se sem dostat =-) a pak nám chvilinku nefungoval net,ale už je všechno v pohodě ;-) :-)
Odpovědět
A jak žiješ teď? Nějaké cíle a plány ?
Odpovědět
Profilova fotka
Noo,žiju furt stejně,páč svatbou se nic nezměnilo ;-) :-) možná jen to příjmení :-D Nejbližší plány?ty asi víš ;-) :-N :-N a co ty Kuratkol,taky se pořád nedaří?=-) =-) :-. Dneska už mizim,zítra jsem zase nakouknu,ju???tak pááááááááááááá |-| x-)
Odpovědět
sorbon: Nedaří.... bohužel.... Dneska asi žehlíš co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,ahoj,ahoj :-p :-D :-D Kuratkol,tak to jsme dvě :-( :-( neboooj jednou to určitě vyjde x-) Jo jo dneska jsem žehlila :-D :-D :-D to je paráda,jak už mě znáte :-D ale žehlila jsem jen chvilinku,páč jsem si většinu vyžehlila už včera :-p :-D :-D Hodila jsem do albíka nějaké nové fotečky :-) ;-) :-N Tak zase mizim,čaues 8-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbíííí ahojky:-)jak se máš???ty žiješ???? o těch dokladech mi ani nemluv..už to mám vše ale byl to děs |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko :-) Tak my jdeme pro občanky teprva dnes |-| a teprva mě zbytek čeká ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Taky mě vše teprve čeká .... Občanky ne a ne být hotový....
Odpovědět
Už ji máááám.....hurááá...
Odpovědět
Profilova fotka
Včera sem si byla o občanku, jééééé x-)
Odpovědět
Já takyyy a je nějaká hezčí, než ta, kterou jsem měla předtím....
Odpovědět
Profilova fotka
Jj aj fotka se mi tam povedla :-D sem tam čerstvě opálená z dovči :-D
Odpovědět
Jojo, já mám taky dobrou fotku, nějak se fotografovi povedla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) Tak já už mám občanku hotovou týden a taky jsem tam nějaká přičmoudlá z dovči :-D a pro řidičák si půjdu za 14 dní 8-( už aby to bylo všechno hotové,páč mě to už nebaví :-S x-) Sandulko:Jj,ještě žiju :-p :-D ale vůbec nic nestíhám :-( :-)
Odpovědět
Jak to že nestíháš ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kuratkol :-) Nic nestíhám,protože furt makám 8-( x-) x-) ale co nadělám ;-)
Odpovědět
Jako makáš v práci nebo doma ? A co děláš, jestli to není tajný ?
Odpovědět
Profilova fotka
´Holky já vás jdu taky konečně pozdravit....u mě vše o.k. ale to těhu je čím dál tím víc náročnější..už nějak nezvládám práci ale chodím tam stále:-( Jinak já doklady už mám a kupodivu na fotkách taky vypadám dobře..holky nechali jste si do zadu na OP napsat manžela?
Odpovědět
Já jsem si nechala manžela napsat. Doporučila mi to kolegyně v práci, že prý se to hodí při vyzvedávání pošty apod. I titul jsem si tam nechala napsat....
Odpovědět
Profilova fotka
já taky kuratkol:-)a manžel si mě tam taky dal:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooooj tak mi zlatíčka držte všechny pěstičky a palečky v úterý jduuuu nááááá potvrzení těhotenstvíííí m:-))) na sedmi těhot.testech jsou // :-)
Odpovědět
ahojky, jak dlouho se snažíš ?
Odpovědět
Profilova fotka
Teprve měsíc...pokud to potv rděj tak to vyšlo hned na poprvéé
Odpovědět
Tak to gratuluju. Jsi z těch šťastnějších :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol: ještě negratuluj :-) nemám to ještě potvrzrný od doktorky ale pevně doufám že ta z těch štastnějších budu:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?