Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol moc děkuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kauculko asi o ní začnu uvažovat...o té knize...a děkuju :-D
Odpovědět
Tak si pospěš, protože akce trvá jen do 10.8.09.... a vytvořit ji taky spolkne nějaký čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu, ale makej, aby si využila tu akci ;-) I když, budou další.. Ale fakt to vypadá elegantně.. x-)
Odpovědět
Jsem včera dodělala další album ze svatební cesty, chyběly mi jen 3 strany a pořád se to nechtělo uložit, pak to napsalo chybu a program se ukončil..... a nezůstalo mi z toho nic....celodenní práce... ach jo...tak hezký to bylo...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: jj, to se mi taky stalo, doma v programu. Taxem byla naštvaná, taky sem na tom předtím dost makala, ale potom už to bylo v poho ;-)
Odpovědět
Jenže já už nemám sílu to dělat znovu, nevěřím, že se mi povede tak hezký..
Odpovědět
Profilova fotka
ale prosímtě, pesimisto, každá kniha je originál ;-)
Odpovědět
tolik času mi to zabralo..... jsem zvědavá, kdy dojde první várka hotová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V životě ztratíš ještě mnohem víc času ;-)
Odpovědět
Myslíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vím ;-) bohužel..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, jojo, tak to je teda síla... Mně se to samé stalo s fotoknihou CEWE FOTOKNIHA, to byla z nějaké jiné drogerie. Už to budou 2 roky. Dalo nám to s manžou moře práce. Týden asi tak... Dali jsme tam všechny fotky za celý náš vztah. A pak se podělal nějak ten program a naráz to hlásilo velikost souboru 0MB. Myslela jsem, že mi z toho hrábne, taky jsem to obrečela. Takže i happy foto blbne? I kauculce i kuřátkovi? Tak to je teda blbý.... Tak nevím, jestli se mám do ní pustit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Suzaan: ale mě to blbo jenom jednou doma, v práci sem jí dělala xkrát a nikdy neblblo, tak nevím. Spíš je to jenom náhoda..
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsi na facebooku zaregistrovaná? =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, facebook fakt nechci. Připadá mi to jako absolutní ztráta soukromí... Má samozřejmě své výhody, ale já se stejně nejradši sejdu se známýma osobně :-) Jo, zítra odjíždím na dovču, skoro 2-týdenní, tak zatím papa holčiny! Mějte se tu suprácky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky , jdu vás pozdravit...s tou knihou mě to teda docela mrzí :-S to je fakt blbý no já se na ní vykašlu ...budu mít do týdne tu knihu od fotografa i to video no a pak uvidím kdyžtak nechám něco udělat pro naše rodiče.... Zuzi ty se máš :-)ty jsi samá dovolená:-)tak si to hezky užij i za mě a malýho jo?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Suzaan: co tam nechceš, aby viděli ostatní, to neuvidí, bo to tam nenapšeš. Mě se to líbí, našla sem tam plno lidí, se kterejma sem se třeba 10 let neviděla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tu nikdo? Včera sem viděla video z naší svatby, půlku sem probrečela a Jířa byl taky lehce na měkko x-) x-) x-) Nádherná vzpomínka..
Odpovědět
To naše je taky moc povedené a dojemné :-) Nakonec jsem ráda, že jsme si ho nechali udělat...
Odpovědět
Profilova fotka
Došly další fotoknihy a jsou luxusní x-)
Odpovědět
Za jak dlouho ti došly ? Já pořád čekám....
Odpovědět
Profilova fotka
V pondělí sem objednala, v pondělí následující dorazily.. Ono taky podle toho, kolik toho objednáváš. I když, já měla 3 a bylo to hned :-)
Odpovědět
Já měla čtyři a došlo to až dnes, objednala jsem v pondělí....
Odpovědět
Profilova fotka
No, ono záleží, kolik toho objednáváš ;-)
Odpovědět
Kde jste holky ? Už jste to tady zabalily ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kuratkol:-) taky koukám že to tu umřelo:-(je to škoda:-(já teda to tu taky pěkně zanedbávám ,ale to je tím že bud jsem v práci a když jsem doma nakupuju výbavičku nebo odpočívám |-| Co u Vás nového ?u mě vše stejné jen malej kope každým dnem silněji a silněji až je to někdy nepřijemný...ale nemůžu se dočkat až bude malej na světě:-)už s manželem nakupujem výbavičku a už se nám to pěkně kupí.-))
Odpovědět
Profilova fotka
Sandu: jééééé, mimísek už o sobě dává vědět x-)
Odpovědět
Kaučul: Viděla jsi ty slevy na happyfoto teď ? Jsou slevněný všechny druhy knih.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty foe, no tak to je hukot :-o x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?