Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Taky už mám jen 6 dní dovolené, což na půl roku dost málo....
Odpovědět
Profilova fotka
Já to takhle mám skoro každý rok a vždycky mi to tak uteče do toho Nového roku,že se ani nenaděju a hned mám zase 25 dní dovčy x-) Já mám ještě 1 den a ten si budu šetřit :-D :-D :-D Kde jsou všechny holky???? =-) =-) x-) to je klasika,když tu jsem,tak tu zase nejsou ony :-D :-D :-D
Odpovědět
Já mám sice 6 dní, ale zase busu jezdit domů na Moravu vyřizovat doklady....
Odpovědět
Profilova fotka
Kůůůk :-D No, tak já mám ještě 8 dní dovči. 9.9.09 (ve středu) se Jirkovi vdává kolegyně z práce a on jí jde za svědka, takže jseme na další svatbu, jééé :-D No a jinak co nového? Urobila jsem si fotoknihu u happy foto, mají tam teď akci 48 stran s tvrdýma deskama za 499,-, taxem neváhala a na to prohlížení sem do práce to bude super Oni by mě totiž ten můj krásněj album zničili ]-( a taky budeme muset hned nechat přidělat plno fotek, ej to nás toho ještě čeká.. Dneska má být snad až 34 stupňů :-S
Odpovědět
Kaučul: Ty sis nechala 2 příjmení ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: ne ne, nenechala, ale facebooku tam mám napsané 2, kdyb mě někdo hledal, aby mě našel ;-)
Odpovědět
kaucul: Tak to jo :-)
Odpovědět
Jak se povedla vaše svatební videa ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-)jéé kauculko ty máš taky svatební knihu? No já jsem zvědavá na tu svou ještě jí nemáme a ni video:-( Jinak já jsem si ještě žádnou dovču nevybrala budu si jí brát ted od 1 .8.do 9.8.:-) Tak se těším..budem s mimískem odpočívat...jinak miminko mi dává pěkně zabrat....hormony jsou jako na horské dráze a kpeme o stošest :-D :-D :-D hlavně když se napapáme to kope jak o závod...no asi bude po tatínkovi...ten taky ožije když jde o jídlo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko: my ještě nemáme, dědovi se rozbil počítač, takže bude, až bude spravenej ;-) A svatební kniha by měla dorazit buď dnes (což pochybuju), nebo začátkem příštího týdne.. Už se na ní těším a rozhodla sem se, že asi urobím knihu pro oboje rodiče ;-) JAko takový malý poděkování.. Jéé, Sandu tak to je super, že se má takhle čile k světu, jen ať o sobě dává vědět, pořádně ;-) Hlavně ať ste zdraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo kauculko...ale pořádně snad ani ne :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jo to je pro mě nejdůležitější aby bylo zdravé...ve středu jdeme na screeneng...měli by nám říct pohlaví a a budou zkoumat zda je zdravé ale určo bude ;-) Kaucul ty jsi troufneš na tu knihu jo?teda ty jsi šikulka:-)no taky mě to už napadlo ale je to nad rámec mých možností...já a pc hahahaha :-D :-D :-D a jak se jinak holky dneska máte?mě to tu v práci nebaví:-(venku krásně...včera jsme s manžou koupili krásnej zahradní nábytek...raději bych seděla na zahradě a odpočívala.... Rozhodla jsem se že na mateřskou půjdu už od září...nějak se necítím nejlíp...nejhorší je pro mě to horko:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jááák říct pohlaví? ]-( :-D :-D Jj, kniha už je objednaná a pak urobím další, je to docela zábava a hlavně, vypadá to moc hezky!!! A kde ste sehnali ten zahradní nábytek? taky bych chtěla, i když, děda nám něco vyrábí ;-) Jo, jen di, hezky doma, v pohodě, žádnej stres!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no doktor nám řekl na 70%že to bude kluk ale na 100% by jsme to měli vědět ted ve středu:-))) Tu knihu máš za super cenu to je dobře že jsi nezaváhala,,,,ta moje svatební bude stát 8.000,- ]-( Ten zahradní nábytek jsme sehnali přes kamaráda on má velkosklad:-))no tak to máte úplně nejlepší jestli vám ho děda vyrobí ..kolikrát je to ještě hezčí a záp pěněz:-) jo mám trochu výčitky že chci být doma ,ale zas na druhou stranu když chodím do práce tak na mě každej kouká divně a nebo mi říkají proč už nejsem doma,že žádný peníze nestojí za to se nervovat a kort v těhu :-S no maj pravdu:-) a co jinak kaucul zvykla jsi si už na příjmení?já jo ale nejde mi stále podpis a mám tendenci se podepisovat starým jménem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Podpis v pohodě - přidala sem tam jenom "kličku" jako "ňuk" :-D ale sem tam do telefonu řeknu: Kautská, teda, Kaňuková prosim :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
A teprva ke konci tohodle tejdne to lidi v telefonu začli registrovat, že se představuju jinak. Začíná to taky na "Ka", tak moc neposlouchali. JE to sranda, jak nevědí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holčiny :-) Tak se jdu na vás zase juknout x-) Sandu:Určitě běž na mateřskou už dřív,jaképak výčitky??? =-) ;-) musíte se šetřit x-) x-) Jééé,já už jsem hrozně zvědavá až nám řekneš pohlaví mimíska :-N :-N :-N Holky,s tim příjmením mi povídejte 8-( podepisovat mi jde,ale do telefonu furt řikám příjmení za svobodna 8-( 8-( :-D Jinak za chvíly už zalezu do pelechu,páč brzy ráno jedeme na houby :-N tak držte palce,abych něco našla,ju??? ;-) :-D :-D Tak zatim pááááčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co houby, našly ste nějaké? :-D Jířa teď přijel z noční a já jdu dělat bábovku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tu nikdo? :-D Tak dneska uklízím, ale přijde mi, že jenom systematicky přesouvám bordel z jednoho konce baráku do druhého :-N Sorbí ty denska žehlíš, že?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kauculko tak to musí být sranda:-)no u mě do telefonu to problém není ala ten podpis to je děs Jo a když sem si byla vyřizovat doklady tak se ptaj vaše jméno a já Tomsa a oni co?a já Tomsa a oni snad Tomsová ne?a já ne ]-( Tomsa:-)a když mi někdo volá tak se zasekne že řeknu Tomsa a slyšej holku :-D :-D :-D Jinak na houbách jsem byla minulý týden a řekla bych že rostou našly jsme docela dost hub:-) kauculko neuklízej kašli na to...znáš to přísloví....neděle je od slova nedělat:-)to mě naučil manža a docela rychle jsem si na to zvykla:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ono to v čechách ještě není tak zvykem ;) Já to snad taky slyším asi po druhé :-D Mno, jenomže já v týdnu neuklízím, není na to moc čas, taxe to snažím dohnat alespoň o víkendu, víš? A za hoďku razím na fotbal ;-)
Odpovědět
Fotbal ? Hrát nebo dívat se ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dívat se na manžela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holkýýý, dneska máme měsíční výročí :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
My máme zítra :-) Taky nás to už napadlo v pátek, žee bude výročí :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to je prča.. Ale jak to utíká rychle :-N
Odpovědět
To jo, utíká to rychle.... za chvilku to bude 30 let a ani se nenaděješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D mno, zas tak nespěchej, nejdřív Vánoce - hezky po pořádku :-p
Odpovědět
Holky, jak velké fotky vám udělali nebo dělají ? Nám 13 x 18 cm.... slyšela jsem to poprvé, že se dělají svatební tak velké.... Je to docela problém koupit krásné zasunovací album pro tak velké fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratko nekupuj zasouvací!!! Kup nalepovací, vypadáto i hezčeji a svátečněji ;-) Nám udělala různé fotmáty, i netypické, 10*15, 13*18 dokonce 2 i větší a aj některé menší než 10*různě ;-)
Odpovědět
já bych právě chtěla zasouvací, aby nám ty fotky všichni nezapatlali
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?