Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

28. lis 20125029
  • berušky já jsem napnutá jak malé gatě nebo jak se to říká! 😃 Moc moc na vás myslím. Užijte si svůj den D! 😃

• Holky, tak co ? Jak to dopadlo ? Čeká mě to zítra, tak mi držte palce 😉

• Čaukýýýýýýs,
    jen na skok - byl to nejkrásnější den, pařba jak sviňa, nejluxusnější akcička 😃 😵

• Sponzor fóra
  • Hodila sem sem několik pár foteček 😉 😵

• Ahoj holky jen v rychlosti bylo to pohádkové no nádhera nevím jak bych to popsala ..nechám zmenšit fotky a přidám je sem .-)myslím že fotky budou mluvit za vše..... 😉

• Ahojky novomanželky 😉 😉 😉

Nejdřív se chci omluvit,že jsem se sem nestihla ve čtvrtek juknout a všem popřát 😞 😞 😞 ale byl to takový fičák,že jsem až o půlnoci padla za vlast 😃

Jinak svatbička se vyvedla přesně podle našich představ i počasí bylo super,sice trošku dusno ale jinak krásně 🙂 a každý mě chválil,jak jsem měl všechno do detailu promyšlené 😛 😛 😃 😃 😃

Fotky ještě nemám (budou ve středu) ale pani fotografka má už pár našich foteček na svém webu,tak kdyby jste byla některá "zvědavá"tak pošlu odkaz 😉 😃 😃

• Sorbonko, blahopřeji, fotečky máte hezké 😉 . Přeji hodně štěstí v manželském životě 😉 .
    Myslím, že tyto šaty Ti slušely víc, než původní 🙂 .

• Ahojky Mirečko 🙂 děkujiii 😬 😬 😬 já jsem v těch šatech cítila i líp než v těch původních,jen v nich bylo šílené vedro 😃 😃

• Sorbonko, ale udělaly Ti hezkou postavičku 😉 . Já jsem měla lehoučké šatičky, jenom jednu vrstvu a pod tím spodnici. Ve svatebních salonech jsem vždycky v těch šatech umírala horkem 😬

• Jéé Mirčo děkuji,alespon trošičku mě to stáhlo 🙂 😬 😃

• Tady je ten odkaz na tu fotografku 😉

http://www.svatebni-fotografka.cz/

• Jsem si pamatovala jméno vaší fotografky, tak jsem to našla i bez odkazu 😉 . Jojo, v těch původních šatech ses mi nelíbila, ale to není moje věc. Tyhle jsou šmrncovní 😉

• Ahojky, jak je při víkendu ? Co vás teď čeká ? Svatební cesta ?

• Ahojky holky jak pak se máte?ráda bych přidala fotečky..našla by se nějaká dobrá dušička která by je zmenšila?

• Kuratkol:Já jsem úplně k.o. 😦 😃 svatební hostina se protáhla až do 5h.do rána a vstávalo se v 9h.no něco jsme posnídaly a frčely jsme ke kamarádům,kde pokračovalo svatební veselí 😃 😃 takže opravdu celý víkend se flámovalo 😉 😬
    Jinak pomalu začnu balit,páč v pátek frčíme do Chorvatska 😉 😵 😵 😵

Sandulko😃obrou dušičku myslím že mám,ale néé na zmenšení fotek 😉 já taky nevim jak na to 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Su jen na skok, hrabu se tu cca ve 1500 ks fotek, ééééj...😃
    Sorbí fotečky úžasné!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
    Sandu - klidně ti je zmenším 😉

• kauculko ty jsi hodná..
    tak až budeš mít chvillku tak ti to pošlu jen pár aby jsi se neuzmenšovala🙂)))
    sorbí slušelo ti to moc🙂těším se na další ale z čeho jsem byla unešená je kauculky korunka ..ta je tak krásná ....
    🙂

• Kaučul: 1500 ks fotek od profes.fotografa ? Nebo od lidí ?

• sorbon: Do pátku máš taky dovču ještě před Chorvatskem ? My letíme už zítra v úterý do USA na 14 dní... Snad se stihneme ještě sbalit, až se vrátíme do Prahy...

• jéé kuratko ty se máš 😬 do ameriky?tiše závidím..hezky jsi to užijte🙂

• Hoja hoja 🙂
    Ne ne, to mám zatím jen od kamarádek, babičky a našich, od profesionálky budou tak zatýden si myslím..
    Jinak my asi budeme v sobotu odlétat do Turecka - teda, zatím je to jenom v plánu.. 😃

sanďulko - ty fotky na lodi - luxus!!!!!!!! 😵 😵 😵

• kauculko moc ti to slušelo a děkuju ty jo do Turecka??tam jsem byla dvakrát a krásnější dovču sem nezažila🙂

• Jj, nějakej last minute, snad to vyjde co nejlevněji, tak na 8 dní stačí 😉

Už mám ukázku foteček od Zuzky, tak mrkněte 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Cusky baby 😛 😃 😃

No nebudu to tady rozepisovat,jednu po jedné 🤔 holky,byly jste moc krásné nevěsty 😵 😵 😵

Sandulko,teda ta lod nemá chybu 😉 úžasnééééé 😬

Jinak,já si založim svatební album až budu mít fotky od fotografky,to bude asi tak ve středu 🤔 teda jestli to stihnu,zase budu balit na dovču 🙂

Kuratkol:My ted ještě chodíme do práce,ale jen do středy 😬 😬 😬 tak si moooc užijte svatební cestu,ju?
    A máš nějaké fotečky ze svatby??? 🙂 😵

Jdeme si s manžílkem zahrát hru,kterou jsme dostaly jako svatební dar 😛 jmenuje se to***člověče,ožen se**tak jsem zvědavá co to bude 😃 😃 😃

• Ahojky, fotečky ještě nemáme, budeme je mít až po návratu. Zatím máme svatební video a je úžasný !!!

• ahoooooj holkyyyyyyyyyy konečně jsem se dostala na net a mohla zkouknout vaše fotečky, úúúúžasné!!!!!!!!!! Strašně moc vám to slušelo a pokud jsem dobře pochopila, vyšlo i počasí, že? Moc jsem na vás myslela a držela palce! Ono to dusno bez sluníčka bylo koneckonců lepší, aspoň na fotkách člověk nepřivírá oči, ne? 😬
    Už se moc těším na další série foteček, jen hezky doplňujte!!! 🙂 A taky mě zajímají podrobnosti ze svatebního dne, nějaké perličky, srandičky, překvápka, trapasy a tak vůbec 😉 😃 Tak piště, piště¨, šup šup šup!!! 😃

• Kuřátko a nemohla bys nám nějak poslat třeba aspoň úryvek videa, než budou fotečky??

• ..tak jsem právě přidala do svého albíčka nějaké fotky výzdoby v penzionu... Už se moc těším na Vaše! 🙂
    Tady se bohužel vejde jen 50 fotek, takže pokud to budete dávat komplet třeba na rajče nebo někam jinam, předejte mi odkaz, ju? 😉

• Zítra odlétáme s manželem do Tuniska, tak na nás myslete 😉
    Jinak sem řpidala pár foteček.. Až přijedu, popíšu víc 😉

• Ahooooj kočky mojééé 🙂) byl to nejhezčí den v mém životě 🙂 vše se nám vyvedlo na 1* 😃 fotečky sem dám jen co je zmenčim..... mám je kdyžtak na fcebooku tak pokud tam některá jste tak hledejte Terezu Kubíčkovou 🙂

Sorbonku můj byla jsi krááádnááá a máte kouzeln fotečky 🙂

Kauculacku ty taky byla si krásnáááá a měla si úžasnej účes 🙂
    jinak nevěstinky nikoho jinýho jsem zatim neviděla ale určitě jste byli nádherné všechny... 🙂

vlastně jsem ještě viděla sandulku teda myslim 🙂 🙂 🙂 ted jsm zmatenááá ale byla to prostě nádherná nevěst.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Láska je mou inspirací...
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Fotografující klavíristka s mnohaletými zkušenostmi