Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tě bůh holky :-p :-D :-D Tak co mě se stalo dneska ve svatebním salonu,to noční můra nebyla ]-( :-( normálně mě mý šaty byly těsný ]-( ]-( že jsem v nich nemohla pořádně ani dýchat :-( ;-( Ale dopadlo to dobře :-N daly mi vybrat asi z pěti jiných šatů a nakonec jsem si jedny vybrala a seděj mi jak prdel na nočníku :-D :-D :-D akorát nemají vlečku a vzadu jsou na šněrování,což tamty nebyly :-) takže nakonec nebudu muset jít v prostěradle 8-) :-D Jinak rozlučka supeeeeeer,asi ve 3 ráno jsme skončily se skoromanžou v bazénu,potom co nás tam kamarádi hodily :-N doufám že to neodmarodíme =-) Holkyyyy,ted nám začne šílený kolotoč :-( :-N :-N Tak pááááááá,jsem úplně k.o. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí ty bláho tak ty budeš mít na konec jiný šatičky? Jinak rozlučka byla asi super vid????no já taky skončila ve 3 ráno doma ale bylo to super:-))) Jinak kolotoč mi začne v uterý zítra jdu naposled do práce to budu rozdávat koláčky kolegyním ale v uterý jdu na zkoušku šatu tak doufám že mimi se tam bude vejít:-))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne kočky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ;-) Teda tady je nějak mrtvo :-( ale úplně to chápu,mám taky co dělat,tak jsem se sem skočila jen juknout :-) :-N Sandu:Jj,budou jiný šatičky :-( bohužel se jim ty mé původní trochu "srazily" :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí jojo mrtvo tu je:-)ale mě to nedá a vždycky se sem podívám:-) Zítra ráno jdu na poslední zkoušku šatiček:-) a po zítří si je jdu vyzvednout:-) Sorbí už jen 4 dny:-))))))))
Odpovědět
sorbon: A které šatičky se ti líbily víc ? sandu: Ty už máš všechno hotovo ?
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Jj,už jen 4 dny,to je hrůza :-( :-( :-( mám toho ještě spoustu před sebou 8-( Kuratkol:Mě přijde,že tyto "nové" šatičky mi ještě víc stáhnou tu mojí mišelinku :-D :-D :-D ale zkoušela jsem jedny fakt nádherný a jedny mi bohužel byly malý a ty o číslo větší byly zas moc velký :-| :-N Ted jsem si tak vzpoměla,že ještě nemám hotový zasedací pořádek ]-( jdu na to ;-) x-) Tak páááááá ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D sorbí ty jsi číslo tak to je dobře že jsou stahovací taky bych takový potřebovala:-) :-D No já už mám vše jen vyzvednout šaty a dost a tramtará :-D :-D :-D :-D :-D holky to je hukot vzpomínám si jak to bylo 100 dní :-N :-N to tak šíleně letí :-N :-N
Odpovědět
Sorbi: Ve kterým salonu jsi byla ? Náhodou stahovací spodní prádlo sis nekupovala ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje x-) Sorbí jiný šatičky? Tak ještě že to takhle dopadlo ;-) Já e teď dokopala z pelechu, dneska není Jířa doma, taxem si prospala ale za chvíli to začne, jedeme pro chlast a tak..
Odpovědět
To se nám to nějak blíží.....bojim bojim :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak zkouška šatů dopadla na jedničku paráda ještě jsem dokoupila svíčky a tak takže paráda....... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, chci se zeptat, kdy jste rozesílaly oznámení a kdy jste rozvážely koláčky.Jak dlouho před svatbou?
Odpovědět
Profilova fotka
jitul: Já oznámení postupně rozdávala cca 3-4. měsíce předem aby si svatebčani náhodou nezapaltili dovču nebo tak něco ...zkrátka aby měli dost času..... a koláčky jsem já osobně nerozvážela jen rozdala kolegyním v práci a to včera......jinak koláčky se roznáší cca týden před svatbou :-N :-)
Odpovědět
díky, taky jsem si to tak nějak myslela.To musíme s rozesíláním oznámení pohnout. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achoooj x-) Kuratkol:Nějaké speciální stahovací prádlo jsem si nekupovala :-) Sandulko:To je teda hukot =-) přijde mi,že mi to pořád ještě nedochází,ale na druhou stranu jsem tak nějak jinak nervozní i v práci přede mnou utíkají :-D :-D :-D Kauculko:My jsem kupovaly chlast minule a stálo to za to 8-( peněženka byla hned prázdná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí mě to taky nedochází jen mam takovej zvláštní pocit...
Odpovědět
Budete mít holky závoj ? Nevíte, jestli se dá nějak vyžehlit a přitom ho nespálit ?
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol já závoj mít nebudu...ale já si myslím že vyžehlit se dá dyt je to záclonovina a nebo přes něj dej utěrku a vyžehli ho přes utěrku to by mohlo být v poho ;-)
Odpovědět
A co budeš mít Sandu ? Nějak nazdobené vlasy nebo kytku ?
Odpovědět
Profilova fotka
kuratko budu mít rozpuštěné vlasy natočené na lokýnky a kytku ve vlasech....cítím se v tom nejlíp:-) ;-)
Odpovědět
Sanud:Taky bych chtěla mít natočené vlasy. Nemáš někde fotku, jak to vypadá ?
Odpovědět
Profilova fotka
nemám kuratkol :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holčičky moje dnes naposled..............jdu se s vámi rozloučit..................... Přeji Vám at vám svatbičky vyjdou přesně podle vašich představ at máte krásné vzpomínky na celý život ale hlavně vám přeji mnoho štěstíčka a taky to počasíčko :-D Budtě veselý a usmívejte se...vždyt je to náš den a bere mi si ty nejúžasnější chlapy na světě ;-) ;-) ;-) tak papa a v sobotu nebo v neděli se příjdu podívat:-)papapapappapapa
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Sanďulko, taky se s váma asi rozloučím, nevím, jestli sem už půjdu do svatby, přeci jenom je toho ještě dost :-N Počasí nám vyjde, hlavně že nebude pršet ;-) No a v sobotu či v neděli - zdar ženy :-x
Odpovědět
Holky, tak ať vám to výjde dle vašich představ.... Já to mám až den po vás.... Vy už to budete mít za sebou, když mě to bude teprve čekat..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme na tebe myslet kurátko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyyyyyyyy tak co jak finišujete? Přiletěli jsme z Kréty, přišla jsem na chvíli na vás juknout a podpořit vás. :-) Zkusím si rychle přečíst, co jste tady napsaly, než mě manža vystrnadí od PC, protože chce dnes fofrem sestříhat "líbánkové video", abycvhom ho mohli ukazovat zítra rodině. Tak cooooo????? Nervozita nebo jste stále v pohodičce? Nebojte, ty měsíce příprav se vám zítra mnohonásobně zúročí, budete nádherné a všichni určitě ocení tu hromadu vychytávek! Budu vám držet palce i s počasím, ale nebojte se toho, mně to taky předtím strašně nervovalo a nakonec jsme měli v čas obřadu takovou průtrž mračen, až to bylo vtipné a aspoň bude na co vzpomínat:) Zpětně ten déšť vůbec nevidím negativně, prostě pršelo štěstí:) Moc držím palce s posledními přípravami, jdeme do fináááááleeeeee :-D A kuřátko o den později :-) Já bohužel budu na netu jen dnes a to jen sporadicky, zítra jedeme za rodinou manžela a ti internet nemají... Ale v neděli už opět přiběhnu mrknout, musíte hned poreferovat!!!!!! Takže TFUJ tfuj tfujjjjjjjjjjj plivanec pro štěstí!!!!!!!!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to je sranda, co to tady píšete, hlävně ty noční můry, checheche. Nebojte, Sandulko, psí lejno se v nejhorším z botky setře a Kuřátko, jsem si jistá, že by ti to slušelo i v červených šatech ;-) A co se týče připomínek všech svatebčanů, pusťte je komplet z hlavy! Remcalů a radilů se najde vždycky dost. Je to ale VÁŠ DEN!!! Já říkám, každý má možnost si udělat svatbu podle svého a musí se líbit hlavně vám. A Vám se líbit bude 100%, protože budete krásné jako princezny, nejhezčíve svém životě a všichni si z vás sednou na zadek:)) Papa berušky, užijte si to. A hned pak napiště, hořím nedočkavostí!!!!!! :-)
Odpovědět
Ahoj červnovky, přeji vám kupu štěstí a pohodový svatební den ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?