Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
sandu: Nezvracela... prostě byla o 2 kg lehčí :-) kaučul: Já ten účes fotila, jen je to fakt hnus na mě. šla bych tam i 5 x, kdyby to šlo.... jenže je to 300 km daleko.... prostě si nechám vlasy jen natočit a hotovo...stejně účesy vůbec nenosím...i to natočení na mě bude dost změna :-) S tím zařizováním to mám taky tak... spousta drobností a pořád se to táhne...něco ani nejde teď hned..... taky už z toho začínám mít stres.... navíc my ještě musíme dozajistit ty věci ke svatební cestě.....
Odpovědět
Profilova fotka
No tak uvidíš, třeba si to necháš nakonec natočit od nějaké kamarádky, aby ses v tom cítila ;-) Já dneska urobil SPZ a dělám hudbu a zasedací pořádek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočiny :-N x-) Kauculko:Já chodim do tohoto obchůdku http://vltava2000.cz/svatebniobchudek... Teda nějaké balonky jsou,tak mrkni a kdyby se ti nějaké líbily,tak vůůůbec není problém je koupit ;-) :-N zítra tam zrovna jdu,tak bych ti je rovnou koupila zítra,ju? Já jsem si tam kupovala ty bílé-perletové,ale je na tom nápis Just merried =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kočenky, tak vidím, že už vychytáváte poslední drobnosti, tak držím palce, ať se vám podaří dokoupit a dořešit všecko potřebné bez veolkých stresů! Já jsem se přišla na týden rozloučit, před hodinkou jsme si totiž koupili last minute na Krétu - ráno odlítáme na líbánky. Takže teď se musím ještě rychle sbalit... Pokud tady některá budete ještě den před svatbou (25.6.), tak už tu budu zpátky a přijdu vás podpořit:) Jinak moc moc držím palečky a budu vám přát krásné počasí a pohodu a optimismus a ať vám to všechno klapne podle vašich představ!!! :-D Papapa berušky! A už se moc těším na fotečky!!!!!! Tfuj tfuj tfuj, nakonec plivanec pro štěstí :-N :-D
Odpovědět
Tak si hezky užíjte líbánky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Suzaan :-N Děkujem za přání :-N :-N :-N Jééé,tak odlétáte na líbánky x-) tak si to mooooooooc užijte a mějte se tam krásně,novomanželé ;-) :-D No 25.6.bych se sem mohla ještě nachvilinku dostat,teda když tu chvilinku najdu. Jj,už vychytáváme poslední maličkosti =-) ale ty dají snad zabrat víc než samotné přípravy 8-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Suzan děkujeme jsi moc hodná :-)Přeju ti krásné líbánky a doufám že si přivezete malýho kréťánka :-N :-N :-N budu ti držet palečky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko :) Sorbí - tak to je super - mě by se líbily ty "Balónek stříbrný metalický" - bez nápisů, čistý ;-) a stačilo by mě tak 12 ks x-) Suzan: Jéé, ty se máš. Last minuty jsou stejně nejlepší ;-) Tak si to hezky užijte!! Holky já včera byla KO.. Najednou se to na mě všechno sesypalo a seděla sem tam jak hromádka neštěstí a brečela :-( Dodělal mě tatí,¨k, lehce mě vyčetl silnějším hlasem, že sme ještě nezařídily chlast na svatbu.. No a to mě stačilo.. A když sem psala Jířovi (je v Brně) tak ten mi ani nezavolal, cpal se někde v hospodě ]-( Takže sem byla KO víc.. Už třičtvrtě roku zařizuju svatbu, to nikoho nezajímá, ale zrovna teď a teď si vzpomenou že není to a to ]-( ]-( :-S ;-( |-|
Odpovědět
kaučul: Přesně vím, o čem píšeš.... Se mi to stalo o víkendu.... :-( Chtěli po m něco zařídit a já na to pod vlivem vlastních záležitostí zapomněla..... nikdo si prostě neuvědomuje, kolik je to starostí..... MP nic moc ke svatbě nedělá, tak je to všechno na mě....
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, sme na tom stejně ]-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no jo tohle miluju rok něco zařizujem a pak si příjdou týden před svatbou že je potřeba to a to.... ]-( Mě taky bylo řečeno že bych měla udělat z myrty věnečky do oken ]-( já tak mám na nějaké věnečky čas ]-( ale nikdo ještě nehnul prstem ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec ženy :-p :-D :-D Kauculko:Ty balonky pro tebe nemám :-( páč jsi včera už neodepsala a my tam jely dnes rovnou po práci a k PC jsem se dostala až ted,tak jsem nevěděla,jestli teda nějaké budeš chtít :-( :-( nezlobíš se ??? ;-( Přijely jsme tam a na dveřích toho obchůdku měly napsáno,že celý týden je z technických důvodu zavřeno ]-( v první chvíly jsem si řekla,no to je výborný,že mám u nich objednané věci :-| pak tam bylo ještě takovym malinkatým písmem napsáno,že kdo má objednáno,tak má zazvonit :-N Takže mi to vydala,ale jen tak mezi dveřmi ;-) x-) Jinak už dodělávám svatební noviny,už jsou dvoje hotové :-p :-D :-D celkem budu dělat jen sedmery a nechají se kolovat 8-) x-) x-) Úplně s váma souhlasim ;-) přípravy jsou šílený a nejhorší je,že kdo to nezažil,tak nemůže vědět na kolik věcí najednou musíme myslet :-( a pak nikdo nepochopí,když náhodou na něco zapomenem ]-( ]-( x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojda Sorbí tak to neva, zkusím je sehnat ještě někde tady ;-) Já mám noviny už vytisklé, ale musím je ještě sepnout, mám 30 výtisků.. Jinak včera sme sehnali boty Jirkovi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
]-( ahojky holky jo jak píše sorbík přesně tak takovejch věcí co musíme zařídit a kolik usilý nás to stojí a nikdo s ničím nepomůžou a ještě melou jako jestli je někdo kdo je rozveze ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( tak to je to poslední tak snad to někdo mohl zajistit ]-( všichni s tam zaplatili ubytování a oni který se na nic neptaj a dělaj si z naší svatby prču celou dobu tak ted se budou starat kdo je odveze????no tak to je moc...holky jsem zas vytočená.....papapappaa jo a že tam prej nebudou dlouho....mluvím o švagrový a se švagrem ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,ahoj,ahoj :-p :-D :-D Sandulko:Hlavně žádné rozčilování,musíš myslet na mimíska :-N :-N :-N však ty svatby nějak dopadnou =-) a komu se to nelíbí,at si pr...políbí :-D :-D :-D Holkyyyyyyyy moje,zítra ráno vyrážíme na rozlučku :-p :-D :-D to bude akce,budem bumbat už od dopoledne a myslim že nějak odpoledne už budu k.o. 8-) :-D :-D Kamarádi si kvůli rozlučce taky vzaly zítra dovču,to bude rachot :-D :-D :-D Kauculko:Ty bláho 30 výtisků,to by mě jeblo :-D já mám těch svých 6+1 náš (na památku) a měla jsem toho až po krk ]-( :-D Já pádim,jdu ještě dělat mašly na auto 8-( páč zítra jí chceme odvézt kamarádce,která nás poveze na obřad a nechci aby jsme se v den svatby zdržovaly zdobením,tak to nazdobí než pro nás přijede ;-) x-) x-) Tak pááápááá ;-) :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí tak si to hezky užij:-) kaucul ty máš 30 výtisků???????????????? =-) =-) já jich mám 8+1na památku no a to jsem z toho byla hototvá z tím tiskem tak to jsi dobrá :-D :-D :-D Kuratkol tak co?vymyslela jsi něco?
Odpovědět
sandu: Je to prekérka pár dní před svatbou... Zkusíme jednu chatu, ale nevím, jestli bude v téhle době ještě volná....
Odpovědět
Holky mrkněte :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
743 dní do svatby.... drsný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýýýýý.. No, sic 30 vytísků mám, ale ještě nesvázaných, vůbec nevím jak na to.. Asi jen sešívačkou, ale to se mi nebude líbit jak to bude vidět :-N Kuratko tak to je hustý ta holčina, do července 2011 se toho 100% plno změní, né li všechno :-N Sorbí rozlučka už od rána, jo? Téééééda :-D Včera si holky normálně asi teprve Jířa uvědomil že se asi žení.. Začal do všeho krafat, zjišťovat co a jak a kdy a proč zrovna tohle a támhleto a v tenhle čas ]-( a na dovršení všeho se sám ustrojil do obleku a bot a chodil tam, jak mu to sekne a že chce vyfotit :-D :-D :-D Přípravy se už lehce rozjely do finišování, teda, mám takovej pocit aspoň a hlavně začne placení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky moje ;-) Jdu vás jen pozdravit,za chvíly pádíme x-) To je síla ta holčina :-. já jsem si myslela,jaký jsem blázen když jsem začala plánovat svatbu rok dopředu =-) a ona plánuje dva roky,takže nejsem blázen :-D :-D Kauculko:Tak Jířa se ti už ustrojil??? :-D :-D :-D to je hezký ;-) :-N Holky,tak si moooc užijte poslední víkend jako svobodný x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Tak ahooooojky 8-) :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky dobré ránko :-)jo tak ta je hustá 2 roky před.....no to by mi asi houplo už ted po roce příprav jsem k.o.:-))))))))) Kauculko no já sem ve prostřed udělala děrkovačkou dirky a protáhla tím stuhu a svázala .....mě se to tak docela líbí ..... No jo poslední svobodnej víkend:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hOLKY CO MYSLÍTE S POČASÍM?????,myslíte že bude hezky?nekoukali jste na předpověd?
Odpovědět
Bude hezky ........ určitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak to víš kuratkol? :-N
Odpovědět
Všichni to říkají .... kolegyně viděla i předpověď....
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo???super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko :-) Holky já na předpověď raději vůbec nekoukám ;-) Stejně s tím nic neudělám a akorát bych byla na*raná :-N
Odpovědět
Ahojky, v noci se mi zdál šílený sen, že jsem převzala svatební šatu v půjčovně v obalu a v den svatby jsem je vybalila, abych si je oblékla a byly červený. Šílená noční můra !!! Už z toho začínám asi bláznit....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) Kauculko no ono je to asi nejlepší řešení .... :-D :-D :-D kuratkol :mě se zase zdálo že jsem se oblékla do šatů šla jse n a zahradu a v šude byli psí hovínka a já se bála že do něj šlápnu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?