Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je Sandulko,na tebe bych málem zapoměla ;-) že mě hanba nefackuje :-D :-D My budeme ostatní auta zdobit tak,že na zrcátka dám jen žluto-bílé mašle,už je mám hotové,jen čekám na ty žluté kytičky :-) až to bude hotové,tak vyfotim a dám do alba,ju? No a na antény dáme jen bílé stuhy ;-) Nejraději bych se na zdobení ostatních aut vyprdla,ale jak by nás v té koloně poznaly??? 8-( 8-( x-) Nejvíc se bojim toho,že se nám po cestě na radnici někdo ztratí =-) =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám,že si tady kecám sama,co??? :-D :-D :-D Jsem nasr.... ]-( ]-( ]-( ted mi volala prodavačka ze svatebního salonu,že zítřejší zkouška odpadá ]-( prý moje šaty dneska někomu půjčily.Tak jsem jí "vynadala" že když jsem objednaná na zítřek,tak co to mají komu půjčovat :-| :-S Pak jsem se teda uklidnila a musela jsem zkoušku přesunout na příští neděli,což mě taky pěkně se...páč to máme tu rozlučku a kvůli tomu budeme muset odjet z rozlučky dřív,než jsme chtěly ]-( Už to začíná,to bude těsně před svatbou problém za problémem ]-( ]-( ]-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí ahojky no to je dobrej nápad s těma zrcátkama ...ještě to promyslím :-D :-D :-D :-D :-D :-D No já se taky bojím že se mi někdo ztratí:-( Holky já mám rozlučku se svobosou zítra:-)))) to bude hukot já budu mít toho striptéra hahahaha :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko,jo striptérek bude,ju??? :-D :-D :-D tak to bude hukot :-D :-D To my máme ten příští víkend (odjíždíme už v pátek ráno) to budu ráda,když to přežiju ve zdraví :-D :-D :-D Konečně jsem se dokopala k tisku svatebních novin :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočky! Tak co, snad nejste moc nervózní? Už vám začínám stříhat metr, máte to za pár! :) Za 14 dní touto dobou už nebudete slečny, ale paní:)) Jdu si honem přečíst, co jste tads psaly... Od včerejška mám u nás n návštěvě rodiče až do zítra, takže jsem tu jen na skok a abych Vás pozdravila. Copak vám ještě chybí? Jdeme do fináááááááleeeeeee, tradáááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No taaaak??? Kdepak vězíte??? To se vám všem do jedné porouchaly počítače????? =-) :-D :-D :-D Nebojte, já to chápu.... Taky jsem vás před svatbou zanedbávala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dudunko a Suzaan achooojky :-p :-D :-D :-D Nervozita se zatim nedostavila,je to dobrý ;-) ale nevim,co budu řikat až to bude tak 2 dny do svatby :-D My jsme včera měly zase takovou minirozlučku :-p spíš jsme nacvičovaly na příští týden,to už bude ta oficiální :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už druhý den rozvážím metáčky, mám toho pokrk ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky teda včerejšek byl super:-))))no a ten striptér :-N :-N :-N no konečná :-D :-D byla to děsná sranda ale moc hezký taky mi holky udělali ohnostroj a byli jsme na večeři a na diskotéce:-)))) Moc se mi to líbilo přijela jsem ve 3 ráno =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kauculko:To ti teda moc nezávidim,to rozvážení :-( Sandulko:Tak to je parádní,že jsi si to užila ;-) Já jsem dneska nějaká mimo 8-( vždy jsem po víkendu utahaná víc,než po týdnu v práci ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí to ti věřím já to mám taky tak ale to je z toho nic nedělání:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko :-) Uff, uff, už mám těch metáčků pokrk, má tady pro ně misku, tak jim to dám a poperte se :-N :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte ;-) Kauculko:Měla jsi tam dát mísu rovnou a nic by jsi nemusela rozvážet :-p :-D :-D Já chci začít dělat generální úklid bytu a vůbec se do toho nemůžu dokopat ]-( chci umýt okna a mě se tááák nechce :-( :-( Ale o víkendu se k tomu nedostanu a příští týden už chci mít klídek ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sorbí: jj, umýt okna asi taky budu muset ještě před svatbou.. ale má pršet, tak to nechám na zítra :-D ale asi budu žehlit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak,jedny dveře a dvě okna jsou umytý :-p :-p :-D :-D Kauculko,žehlit???to mě čeká taky,ale až v neděli ;-) :-p :-p :-D :-D :-D To mytí mi dalo zabrat,jsem zpocená jak psí kou... :-D :-D :-D jdu pod vodu 8-) x-)
Odpovědět
sorbonku: Sehnala jsi někde ty mašle na to sklo auta ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuratkol:Sehnala :-N byla jsem v Kauflandu a měly je tam bud ve stříbrné nebo zlaté barvě,tak jsem vzala ty zlaté x-) přeci jenom je výzdoba do žluté,tak ty zlaté se k tomu budou hodit víc ;-) Jedna stála 5,-tak jsem jich vzala 30ks,no nekup to :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mamino :-) Tak co,jak pracují nervíky před svatbou? :-N U mě pořád nic =-) zrovna jsem ted přemýšlela,že už bych měla začít balit na svatební cestu :-. od pátku to bude 14 dnů,co frčíme :-N :-N :-N Já bych potřebovala zvládnout tak 100 věcí najednou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sorbí jojo nervíky pracujou pěkně:-))))) Jinak neboj se nic všechno zvládneš postupně si pomalu zabaluj a bude to v klidu...Jinak jsem byla dneska u doktora rosteme jako z vody bylo to moc hezký...testy vyšli všechny na výbornou a pochválil mě že mám ukázkový výsledky na cukrovku :-D Jen mi vynadal že vůbec nepřibírám ]-( že jsem prý ve čtvrtým měsíci a že jsem od začátku přibrala jen 2 kyla:-(ale já se nějak neomezuju docela baštím a on že ted bych měla mít nahoře tak 5 kylo =-)
Odpovědět
sorbonku: Já sháněla v bílé a nikde jsem je nesehnala..... ani na netu mi nic nevyjíždí.... Nevíš, jmenovalo se to přímo mašle ? sandu: To jsi zvládla i disko s mimi ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no karkul bylo to náročný tancovala jsem jednu písničku a pak jsem si šla sednout :-)
Odpovědět
sandu: už kope ?
Odpovědět
Já byla o víkendu na zkoušku účesu a nic moc.... znovu zajdu před svatbou.....
Odpovědět
Profilova fotka
Sandulko:Tak to je super,že mimísek je v pořádku :-) ono to většinou tak bývá,že ze začátku moc nepřibereš a ke konci se to rozjede ;-) :-N neboooj se vlka nic :-D :-D Kuratkol:Já je taky chtěla v bílé,ale nikde nenašla :-( podle mě jsou to spíš stuhy (na dárky) zkus to hledat pod stuhou ;-) A máš fotečku účesu?já jsem teda ze zkoušky bala moooc spokojená :-N x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kuratkol nene nekope ale otočily jsme se :-)pěkně tam vyvádí a doktor dneska do něj štouchal ultrazvukem a on ho ručičkou odstrkoval :-D :-D :-D je to bojovníček :-D :-D ale říkal že za 14 dní bych mohla začít cítit první pohyby :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sorbí že jo vid?já si taky myslím že na začátku je to normální tak nevím proč mi nadával ]-(
Odpovědět
Moje kámoška šla na začátku do mínusu s váhou....
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo?ale to asi zvracela vid? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky moje :-) Sorbí: mno, tak žehlení nakonec nedopadlo, místo toho jsem 2 hodiny plela kačírek, to byl humus!! Chtěla sem se tě zeptat.. Ty tam chodíš do nějakého obchůdku svatebního osobně? Já bych potřebovala do svatby sehnat 10 ks balónků - bílých nebo s perletí - bez nápisů.. Myslíš, že bys mě je tam koupila a pak poslala poštou =-) Byla bych Ti moc vděčná!! Nějak je nemůžu sehnat a platit 100,- poštovné se mi nece.. Sandu: wow, no tak to je super, takového malého bojovníka budeš mít, jo? Ty jo a pak nám zasejc pošli nějakou fotečku :-D A to že nepřibíráš - mno. Já si myslím, že sama musíš nejlíp vědět, jak jíst a jak se cítíš, takže z části na doktrora kašli. víš co sem koupila kamarádce k vánocům? Knížku "Manuál pro maminky" bo tak nějak se to jmenuje. Říkala, že je to nejlepší knížka co kdy četla!! Na obalu je mimi v růžové osušce myslím a knížka má netradiční formát.. Tak na to mrkni ;) Kuratko: japato že nic moc? A proč si nefotila? Tak tam zajdi ještě jednou řed svatbou, ať máš klid!!!! Jinak já si teĎ užívám nehoráznou zamilovanost ze strany Jíři. To je tak krásný.. Je teď 3 dny v Brně (ve škole) a pořád mě píše, jééééé x-) x-) x-) Myslím si, že už se těší :-) Já dostávám hrůzu z toho, řže ještě nemám všechno zařízený.. Nevím.. asi to mám, ale né dotáhlý do konce jestli mi rozumíte. Plno drobností mě chybí a ta svatba se už tak blíží!!!! Nestíhám :-( Noviny sem včera vytiskla, ještě musím vymyslet, jak je svážu. ale asi se na to vykašlu a normálně to scvaknu sešívačkou a kašlu na to :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?